Glavni meni

Prodajem namestaj zbog renoviranja

Započeo feelgod, 04 Oktobar, 2018, 00:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

feelgod

Pozdrav ljudi,

Zeleo bih da prodam neke stvari koje su mi trenutno u stanu jer bih zeleo za ih zamenim novim.
Ukoliko nekome nesto treba slobodno me moze kontaktirati u temi, na PP ili na broj telefona 062/21-40-60

Prodaja je hitan jer mi uskoro dolaze sve nove stvari pa bih se ovih resio, zato su i cene vrlo niske i podlozne korekciji kao i prodaji na odlozeno ljudima koje cesto srecem na MM okupljanjima.

- Stakleni radni sto koji trenutno koristim, u izuzetnom je stanju nigde ne fali ni jedan delic i nije izguljen ni na jednom jedinom mestu ( koliko ja vidim) - cena 25E









- TA pec 2.5kW jebem li ga koji proizvodjac ali svakako radi i u vrlo je korektnom estetskom stanju - 40E







- Whirpool vertikalna masina za pranje vesa stara oko 5god, isprobana i radi ali joj treba malo ljubavi jer ima tu i tamo kamenca.
Nigde nije ostecena ali vidi se blago dejstvao vlage na poklopcu jer je model koji se puni odozgo - 50E







-Trosed na rasklapanje (160x200 u raskloplkenom stanju) zajedno sa Dreamzone 160x200 dusekom od memorijske pene.
Krevet je star nekoliko godina a dusek kupljen pocetkom prosle godine - sve zajedno 100 ili 60E po komadu.
Ovaj model Gold S50 se vise ne proizvodi sada je aktuelan Gold Plus S50 i cena je ovde
https://jysk.rs/spavaca-soba/duseci/duseci-sa-oprugama/plus/dusek-160x200-plus-s50-dreamzone





-Ormani, vitrina i komoda koje su jako matore ali i dalje jako lepo rade. Mogu nekome da rese problem na vikendici - sve za 50E
Komoda:





Orman 1:





Orman 2:





Vitrina:





Orman 3:






aæimo

U kom si delu grada? TA peæ mi je interesantna.

feelgod

Citat: aæimo poslato 04 Oktobar, 2018, 00:20
U kom si delu grada? TA peæ mi je interesantna.

Karaburma.

Koga sta zanima mora ranije da mi se najavi jer i dalje zivim na Miljakovcu.

feelgod


feelgod


feelgod

#5
Bracni krevet i dusek vise nisu aktuelni.

Beli plakar taoodje nije aktuelan.

Komp. stocic je rezervisan.

Ko zeli braon plakare, vitrinu i komodu neka dodje POKLANJAM.

Sto hitnije tokom vikenda, poziv na 062 21 40 60 ko prvi njegovo je :)


mrle

Navukao se na drogu pa sve prodaje, kakvo renoviranje...



Zajebavam se.

Hohštapler

Vi¹ da daje na ler, uzmi ti sad, dok dodje naplata ko zna ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

feelgod