Glavni meni

Honda VFR 1990

Započeo Super Saiyan, 18 Septembar, 2018, 09:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

srbac


Super Saiyan

Srbac, gleda sam i ovaj ... Ali na kraju sam se odlucio za diverziju... Ima ulaganja , nije da nema, ali od necega moram da krenem... :) Manje trosi, i lakse cu ga prodati kasnije, kao sto reèe rev.
Sada polagano, polazem u cetvrtak.

Prvi utisci su ok, vozikao sam ga sinoc malo po kraju ... Sada su mi gume na prvom mestu i mali servis... A reg , verovatno na prolece...

Predhodni vlasnik ga je jedva vozio, uvezen je iz francuske i mislim da necu imati previse problema... Spustio mi je dodatno cenu, dace mi decko i kacigu i jaknu... tako da sam ja za sada zadovoljan ... :)

FANTOM

    Koliko si platio doverziju

Super Saiyan

Prvo moram da nadjem onu pumpicu za koèiono ulje, sto se nalazi na kormanu... èuo sam da je oko 3k din.
Jel znate nekoga da to nabavim povoljno ?  [cheers]

Super Saiyan

650 e je bilo na kraju .. .

Super Saiyan

A VRF mi je bilo mnogo nesto sumnjivo, nisam mogao da se upustam u pricu, lik je sve sredio , motor je trebao da se reg i da se zamene gume. Ali vlasnik je 200 km od bga , i dobicu broj kad pazarim motor.. lakse mi je bilo ovo , preveo sam ga lepo , pa platio ... :)

Gavrolini

Trebao si uzeti ova vfr..jbg ima fabricki podrep.

Hohštapler

Citat: Super Saiyan poslato 21 Septembar, 2018, 15:11
650 e je bilo na kraju .. .

Ajme... dzaba

Daj slike da vidimo, a pumpu koènice ti mo¾e Grof pomoæi, on ima broj od deèkonje koji ima brdo tih pumpi, kontaktriraj Grofa sa foruma
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bishke

ja imam prednju kocionu pumpu al od uljare 750...kao sto je fantom imao...

pali radi ide ;)
You should do one thing every day that scares you

FANTOM

    A necemo da se vredjamo moj je bio vodeno GSXR 750 W [stop]

Super Saiyan

 
Citat: Bishke poslato 21 Septembar, 2018, 16:09
ja imam prednju kocionu pumpu al od uljare 750...kao sto je fantom imao...

pali radi ide ;)
Pa jel mi to igra nesto ?  [zvizdi]

Super Saiyan

Citat: Hoh¹tapler poslato 21 Septembar, 2018, 15:51
Citat: Super Saiyan poslato 21 Septembar, 2018, 15:11
650 e je bilo na kraju .. .

Ajme... dzaba

Daj slike da vidimo, a pumpu koènice ti mo¾e Grof pomoæi, on ima broj od deèkonje koji ima brdo tih pumpi, kontaktriraj Grofa sa foruma
Hvala za info, kontaktiraæu ga, a slike cu kasnije malo, imam nesto na telefonu...   [callme]