Glavni meni

Suzuki GSXF 750

Započeo Strale91, 14 Septembar, 2018, 17:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Strale91

Suzuki gsxf 750
Perfetktno stanje. Prosle godine na kraju sezone odradjen veliki servis i tad stavljene nove lamele,sinter plocice,filter vazduha, iridium svecice... Arow auspuh sa odlicnim zvukom. Gume odlicne,lanac i lancanici takodje. Stavljen povisen zatamnjen vizir i smoke zmigavci. Fabricki idu uz njega.
Registrovan do kraja juna 2019.


Prodajem ga zbog kupovine drugog motora.

Cena pocetna 1800 evra.  :)


















Gavrolini

Preporuke za motor. Poznajem ga odlicno(vrlo verovatno sam ga vozio vise nego vlasnik :) ) Stvarno nema nikakvih mana. Ne stuca, ne drka ,ne jede govna. Ide bas dobro za taj model.

jevta

Ja kad vidim odseèen zadnji blatobran na ovakvom modelu naje¾im se i zaobiðem

Gavrolini

Da,da da nike odsecen bio bi prelep...aj nemoj me zajebavati gadan je te je gadan. Tvoj je jos bio u kariranim bojama sta o tome reci :)

sremac

 Onaj je bio br¾i imao je trkaèku zastavu  :D

ontopic: PRELEPPPPPP  ;D ;D ;D ;D
budala na leru, mudonja u kontra smeru

UFF

vala ako je blatobran kockast a motor sav zaobljen i neka ga je odsekao

ruzan pa ruzan da ruzniji ne moze biti u svakom slucaju

jevta

Pa da jo¹ dodao jedro umesto vizira.
Ne pravi se R od tog motora.Ako hoæe¹ R kupi R to je motor namenjen za put gde taj blatobran ima funkciju veæu od onolikog vizira.

Gavrolini

Jevto sad bas kenjas. Ovaj vizir do jaja pravi zastitu od vetra i po meni i jeste namenjen za ovaj tip motora.
U ostalom ide i fabricki uz motor kome se ne svidja. E sad ti bas nesto imas protiv ovog primerka ili mozda vlasnika sto nije kupio tvoj kad je kupovao. Ne znam sta je u pitanju ali si vidno negativan.

jevta

A ne pasuje ti kad neko kenja po ogaesu gde si zainteresovana strana [rofl] [rofl] [rofl]

Gavrolini

Nisam zainteresovana strana uopste. Cak sta vise ja mu savetujem da ne menja motor jer zeli da predje na javi a po meni nema iskustva ni za ovaj. Kenjaj koliko hoces ali bar opravdano. Nemoj izmisljati gluposti.

jevta

Nisu gluposti
To je turer koji samo kao takav ima smisla.Ako neko hoæe nadrkano kupi R.Stavljanje produ¾enog vizira i seèenje blatobrana ne idu zajedno na isti motor.a je stavio produ¾etak blatobrana to bi bilo pravo za takav tip motora.
Ovako deluje kao da ga je nadrkavao za pucanje na skupovima.

Gavrolini

Rece covek sa trkackom zastavom na F-u

ЯЭВОЛУТИОН

ali trkacka zastava je iz estetskih razloga.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

jevta

I produ¾enim blatobranom.
Jebiga vozilo se po ki¹i [rofl] [rofl]

Lazic

Ova cela diskusija je èist oksimoron, da li je lep¹i ovako ili onako... :o

Bobane ne skaèi, uzdr¾avam se koliko god mogu... :D

Boban_m

Gotovo, vec sam skocio i pao u mrezu za lezanje.

Hohštapler

...kolko mo¾e da razvije?!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: Boban_m poslato 15 Septembar, 2018, 23:42
Gotovo, vec sam skocio i pao u mrezu za lezanje.
:o Jel bolelo? ;D :-*

dzimika

Samo kad pomislim da sam razmisljao o ovom modelu pre neku godinu kad sam bio bez motora  [samoubistvo] [samoubistvo]

Dobro je sto me uff odgovori od te sumanute ideje

Gavrolini

Pazi ko moze da proguta estetiku on ce do jaja da se voza. Udoban, dobro ide, agregat sto bi rekli neunistiv. Ali jbg gadan je sve pare. I sta god mu uradis i kako god da ga kasapis opet gadan.