Glavni meni

Suzuki GSXF 750

Započeo Strale91, 14 Septembar, 2018, 17:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gavrolini

Od vfr-a sigurno bolje

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Strale91

#23












Ispravka. Registrovan je do 10. juna.

ЯЭВОЛУТИОН

zasto za boga miloga stranac koji je ovo kupio novo nije kupio inazumu ...pa makar stavio i onaj odvrati fujigov pleksi.....sve isto a motor lici na motor


https://www.motorcyclenews.com/bike-reviews/suzuki/gsx750f/1998/

https://cdn1.louis.de/content/bikedb/images/bikes/fotos/350x350/0851.png
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

jevta

Ja sam izgleda poèeo ba¹ o tome da razmi¹ljam ali malo ih je

Hurricane

#26
ja ne znam sta je s vama, ili sa mnom, ja bi ovo rado terao, vozio sam par puta ovakve 750, i nista im ne fali, brzi su dovoljno, kad ga otvaras kako treba, mozda malo slabije koci za tu brzinu i tezinu ali ja se nekako na kocnice nikad ni ne oslanjam previse..

E sad lepota, jbga, ukusi, nikad nisam ni gledao dal je motor lep ili nije i kako mi stoji, sve ostalo mi je bitnije od toga

Jedino ne mogu da se zamislim na onim retarderima sa tri tocka, ili jos gore danas sam video neki nov namunjen maxi skuter sa 4 tocka, cimao sam se kroz guzvu da stanem pored lika da mu bacim jedan facepalm

Kostić

poseban krug pakla za sve one koji skidaju fabrièki rep da im motor izgleda ko babaroga. ja kad sam kupovo kanarinca, reko liku ako nema¹ podrep i original migavce ne kupujem. preturio je celu ¹upu da ga naðe ;D

a ovo na slike, pa lepo je neko reko da je sme¹no da se skine podrep i stavi voliki ki¹obran... mislim da se vlasnik ne uvredi al seljana klasik trip

Hurricane


Kostić

#29
e mikajlo, pa jel ide to skini podrep vidi me kakav sam jebaè i ki¹obran da me ne mane promaja pa da ¹mrcam?

ne ide.

skine¹ podrep, skini i vizir pa budi baja i zavrndeèi ga da ti o¹uri sise. mislim, tako ja to nekako svatam jebemliga mo¾da i gre¹im.

a ovo ne bi kupio ni za sto evra ba¹ zbog takvih mangupskih fazona. èisto eto ne bih.

e da, zamisli kako je lepo ono nema ki¹e i vetra po plutja i projuri kroz baru i omokri leða pa posle reuma ono ovo. pa ne ide bre, ne ide. :)

sremac

pa nije ovo gliser, ide groz vodu stalno, kada dodje do momenta da 10cm plastike spa¹ava vode, onda je ceo odavno veæ mokar.

op¹te je poznato da mangupi  voze s ¹rpicem mesto èantre za koèiono ulje, i samo su to mangupi :P

P.s.s. Ozbiljno lep motor , ako izuzmemo rep koji je popravljen nanovijem modelu 2001èini mi se.  S pravom bojom khm khm

budala na leru, mudonja u kontra smeru

Gavrolini

Kostini bedni pokusaji provokacije. A stas kad covek prsne kao deda pa se u 7 tema kurci sa raspalim peugeotom iz proslog veka...milenijuma. Uhvatio se vizira i podrepa a on na onom svom ne znam ni kako da ga nazovem nema ni vitalne stvari. ja sam jadan stara kajlo...ja sam jadan. I naravno da ga ne bi ti kupio za 100e , jer si zadnjih 100e popio pre nekih 15 godina.

Kostić

gavriloviæu se seri, nisam reko da je motor sranje. gsxf je lep kad je onakav kako ga je napravila fabrika i da ja ne volim kad neko skine podrep i to nije provokacija a ono ¹to nema ime je bilo celo i da ga nisam polupo ne bi mu skido ni¹ta i ne bi mu turo ¹priceve. ¹pricevi ko¹taju osam dinara komad zbog toga i stoje na njemu i ne kapiram te fore super je motor ma¾en pa¾en ulo¾en trud bla bla a nema fabrièki deo na sebi koj ne ko¹ta malo

Gavrolini

Vizir fabricki ima,zute fabricke zmigavce ima. Podrep nema jer smo ga tako kupili. Ali svakako ima vise fabrickih delova od tvog

feelgod

Ja i dalje ne kapiram da neko hoce uopste da ulazi u rasparvu sa Kostom, coek je lud pa lud i to svi znamo ali nije zao i ne treba ga smatrati za ozbiljno. Ima svoje misljenje i neka kaki koliko mu volja 😀.
Imao sam ovaj bajk i meni nista nije legli a zena i dan danas zaljubljena u njega a zasto ni sam ne znam 😀

Kostić

u kakve rasprave? gavra ko gavra. da je tuðe kenjao bi za podrep, kad je njegovo onda ni¹ta. kupi podrep pa ga stavi mo¾da i proda¹ motor. i ono njegovo obavezno - gle tvoje. ja moje ne prodaem i moje nije tema ovde. i moje ima podrep. fabrièki. :)

jevta

Citat: feelgod poslato 20 Septembar, 2018, 13:29
Ja i dalje ne kapiram da neko hoce uopste da ulazi u rasparvu sa Kostom, coek je lud pa lud i to svi znamo ali nije zao i ne treba ga smatrati za ozbiljno. Ima svoje misljenje i neka kaki koliko mu volja 😀.
Imao sam ovaj bajk i meni nista nije legli a zena i dan danas zaljubljena u njega a zasto ni sam ne znam 😀

Toliko o tome da ¾enama nije bitno koliko je dugaèko.Mislim sedi¹te ;)

Gavrolini

Kosta motor nije moj i nemam sa prodajom nista. Ja fabricki podrep sam skinuo na 90% svojih motora. A realno "kupci" koji gledaju da li ima fabricki podrep realno mogu slobodno da zaobidju mene i moje motore. I pre bih vozio motor bez celog repa i hek rama nego skrpljen spricevima i vezicama. Ali ok ja nisam stara kajla, nisam hardcore, nije mi bitan podrep koji ima neverovatnu funkciju.

Gavrolini

Tvoj problem je samnom a ne mojim motorima. Jbg nekim cudom svi koji su kupili bilo sta od mene su i dalje moji prijatelji ili su to tek tad postali. Tebe odjebavaju i bez trgovine

Gavrolini

A na zimu i stenara ide u ovako nesto...znaci ne podrep nego veci deo repa baj baj...jbg necu posle moci da je prodam kosti ali sta da radim kad ne volim fabriku :)