Glavni meni

Suzuki gsx750e 1981 u delovima

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 07 Septembar, 2018, 22:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

prodajem gorepomenuti suzuki..masina ispravna i motorcikl skoro kompletan.....znam da skoro nikome ne treba ali onome kome trebaju delovi takodje znam da ih skoro uopste nema...nemoze da se prevede.

aleksandar 064117611
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Boban_m

Raja Mladenovac i Baja predsednik iz Valjeva su ti musterije ;D

ЯЭВОЛУТИОН

za agragat...tesko...radio sam jednog u 30 godina ovog posla....jedino ako klizne na stranu i udari radilicom u ivicnjak....ali ne bih to nikome pozeleo (zato sam radio moj) inace jedan od najpouzdanijih agregata ikada...i najgore sto ima i specijale radilice za brusenje....025 i 050.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Имам негде задњу виљушку и амортизер.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Flojd

Ima¹ li krune auspuha za taj motor? Mo¾da su sliène kao za moju Kawu a meni bi trebale dve pa da ne naruèujem ako su sliène... Fi rupa za brezone je 8mm.

Ovako izgledaju:




ЯЭВОЛУТИОН

slicne jesu ali mislim da imam dve raspar....sa suzukijevih fabrickih grana ne mogu da se skinu ako ne iseces auspuhe....sad cu proverim...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Flojd

©ta bi, jesi video za te krune ili da poruèujem iz Nemaèke?

ЯЭВОЛУТИОН

ove su neke aftermarket....imao sam negde....skinuo bih ti sad sa suzukia ali sam ga zatrpao sa nekim namestajem kod caleta na placu....radimo ovde fasadu kod mene pa sam u haosu....ako ti je frka porucuj...jebi ga
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Flojd

Ma nije mi frka ni najmanje, ja to imam na motoru ali originalne tra¾im èisto iz estetskih razloga, da sve na motoru bude po fabrici...kad ti proðe ta alaud¾a ti baci slike ako se seti¹. A meni èim neko zapuca gore, naruèiæu. Nije mi ni na vrh mozga da za te gluposti plaæam carinu i pdv.

ЯЭВОЛУТИОН

bump....motor je malo vise u delovima i ima malo manje delova....duga prica.....kupio jos jednog sa papirima, od dva napravio jednog a ostatak delova se i dalje prodaje...i dalje je skoro ceo motor
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Flojd

A meni stigle krune auspuha preko okeana...

ЯЭВОЛУТИОН

a ja gledao nema u rasparu a da mogu da ih nadjem....jedva sam spakovao i za ovaj....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Flojd

Bata Aljo, ima¹ li na stanju neku pumpu prednje koènice? Mo¾e od te Suze, neke starije Kawe, ZZR.a...Ruèica mi ne treba.

ЯЭВОЛУТИОН

dao ljubi sinu brembo sa suze posto nije original....za mk2 ide ona trouglasta ili okrugla....obe varijante samo ne kockasta....
svejedno ti je moja preporuka da uzmes 3/8 a ne 16 mm mala razlkia ali se oseti

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

evo samo da javim da je ostalo jos par sitnica.....pa da se obogatim prodajom


samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11