Glavni meni

Honda vfr 800 A2 kategorija 1998. godi¹te

Započeo mkt, 06 Septembar, 2018, 21:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt

Drugar koji mi inace i odrzava motor prodaje svog vfr-a pa da mu pomognemu prodaji,  ako nekog zanima
mislim da nema vfr-a koji je u boljem stanju od ovog u Srbiji
cena oko 3000e
aca 0616710057
Honda vfr 800 FI u odlicnom stanju. Prosle godine radjen veliki servis ( stelovanje ventila, pranje dizni, pranje cele rampe goriva, servis pumpe goriva i zamenjene svecice), ulje promenjeno pre 500 km. Zamenjene lamele, ploce i federi, zamenjeni lezajevi u prednjem tocku, lezaj vrata volana, ulje i semerinzi u stapovima. Promenjen lanac i lancanici i akumulator kao i sve tecnosti (antifriz, ulje u kocnicama i ulje u kvacilu. Od dodatne opreme ima nosac za mobilni ili navigaciju, uticnicu 12 v, koso racing voltmetar, tri givi kofera i wingrack givi nosac za kofer. Registrovan do sedmog meseca naredne godine i ja sam vlasnik. Vozi se sa A2 katrgorijom. Cena nije fiksna, moguca zamena








Hohštapler

Ova je na oko lepa, sve je to ok, ali veruj mi, ima bolja. ;)
Isketova.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gavrolini

Kakva god da je 98 godiste ne mozenda vredi 3000e pa sve da daje i jos jednu uz nju

Hohštapler

Cenu nikad ne komentari¹em... to je medj kupcem i prodavcem.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gavrolini


viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hattrick

Citat: Gavrolini poslato 29 Septembar, 2018, 20:45
Ja uvek komentarisem jer mi se moze :)

Pravilo nekomentarisanja cene uzivo se ne odnosi na Kick Boxere.  [rofl]

Gavrolini

Ma nije to nego imam pravo da kazem da je skupo. Jel realno iz tog godista cbr900rr za 2000e mora da bude u top stanju, pa zasto bi onda smrdljivi vfr bio 1000e skuplji? I nemoj samo neko da mi pametuje kako je taj v4 hondin besmrtan, bez lanaca itd...

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mkt

nemam pojma ta je cena ko oce nek zove ko nece nek ne smara
inace i moja afrika na prodaju 5000e cena fiksna

stilgar

Citat: mkt poslato 30 Septembar, 2018, 15:48
nemam pojma ta je cena ko oce nek zove ko nece nek ne smara
inace i moja afrika na prodaju 5000e cena fiksna
samo 5000? pa ti to poklanjas covece :)

mkt

Dusa me boli veruj mi
Eto jos 500e gore za dusevnu bol  [rofl]

Gavrolini


mkt

Lud covek
Za vfr covek mi rece da se ceka da kupac resi kredit sa bankom i da ce verovatno otici
Bem li ga
Ne kapiram kolko sta vredi al cu sacekati da stara afrika dostigne vecu cenu od nove afrike pa ce onda moci i neka zamena hahahah

Kostić

lepo opran motor. a ¹to je menjo sve te delove?

mkt

ne menjas delove samo kad se potrose ili kad te motor ostavi na putu , menjas iz predostroznosti
decko je majstor i voli da mu je sve tip top stanje

Kostić

aha, pa dobro to je lepo. al onda je trebao da promeni i korpu da ne bude sluèajno na 5k preðenih nekih problemèiæa. i ne pi¹e koliko je pre¹ao. svejdno lep motor nema ¹ta

Boban_m


Lazic


Kostić

#19
au. e onda je vreme da se menjaju le¾ajevi toèka i vrata kormana. pretpostavljam da je korpu menjao sa pro¹lom zamenom lamela, ono dva puta lamela - jednom korpa. lanèanike i lanac je menjo verovatno jer voli da budu novi i lepi :)

i sad kad ga je tako lepo utego i skocko pa i oprao za slikanje, re¹io da ga proda, pa tra¾i 3k para- al ajd mada bi za te pare trebao da da garanciju na 100 000 preðenih :)