Glavni meni

Alat za lanac astra h - pomoc prijatelja

Započeo CBRR1, 06 Septembar, 2018, 14:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CBRR1

Drugari, ludaci,  :D

jel ima neko od maistora, kolega na forumu ko bi mi usluzio-iznajmio alat za lanac motora za Opel Astru h 2006godina za agregat 1,4i benzin, imam varijantu drugara koji bi mi sve to odradio ali je potreban set za lanac od alata.


Hvala!

zagadjenje

Misli¹ set za zupèenje? U svakom sluèaju nemam, ali èisto da precizira¹ ¹ta tra¾i¹ :)
Tjuning bud¾ing

Lazic

D'ima kai¹ to bi i ja mogao d'uradim... Koliko je pre¹ao kad mu je lanac u bedaku...?

CBRR1

134000 nikad menjan, kupljen ovde, e sad cuje se, a nemam predstavu kad i koliko je hitno za menjanje

CBRR1


Taraba

Moj ima 180 pa se ne cuje nista... opel kanta :P
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


CBRR1

Citat: Taraba poslato 07 Septembar, 2018, 00:11
Moj ima 180 pa se ne cuje nista... opel kanta :P

Ne stvarno bez sale, kad se zagreje cuje se onako blago zveckanje ko na motoru kada je lanac suv, losiji...

jevta


Lazic

Imao kola sa lancem vozio do 480.000, promenio ga sledeæi vlasnik na 500.000, stvarno je bio ti¹i posle... ;D Platio je ti¹inu 500e... :o ;D

Zeljkamp

Citat: CBRR1 poslato 06 Septembar, 2018, 23:54
134000 nikad menjan, kupljen ovde, e sad cuje se, a nemam predstavu kad i koliko je hitno za menjanje
Zameni. Uvezao sam ja iz CH jednu Corsu D sa otprilike istom kilometrazom i sa istim motorom. Cuo se lanac i ja sam ga pre prodaje zamenio.
TwinZ Auto & Moto

Lazic

Ova je benzinac... Ne znam da li ima veze...

Zeljkamp

I moj je bio benzinac. Napisao sam da je bio sa istim motorom. Oznaka "D" je za model a ne za gorivo.  ;)

Idi  smotaj jedan  [joint] !
[zvizdi]
TwinZ Auto & Moto

Lazic


zagadjenje

ako ti zvecka na ni¾im, a ne èuje se na vi¹im... polako ali sigurno mu je do¹lo vreme
Tjuning bud¾ing