Glavni meni

Kupujem blagog terenca

Započeo vlada_dee, 03 Septembar, 2018, 13:29

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

vlada_dee

KUPUJEM
Hyndai Santa Fe ili Land Rover Freelander
Iskljuèivo DIZEL do 2000ccm i do 3500€



Ukoliko imate neku preporuku pi¹ite u inbox, hvala!

gixxer

Kia Sportage 2005 2,0 CRDI U fabrickoj boji,sad uvezena iz Austrije,ima kuku koja je upisana u potvrdu AMSS-a, pogon na sva 4 tocka ,ali prelazi cifru ,bice cena na ime kupca 4300-4400 eu

Lazic

Ta generacija nije lo¹a osim ako je negde zagrebe¹ ili èukne¹... Video sam ih zastra¹ujuæe trulih... A video sam ih da su kao èa¹a... Pre neko dan sam kod limara video fiæu kome su pre 10-15 godina stavljene pocinkovane sajtne, nikad ofarbane, truli fikus u dvori¹tu a sajtne se sijaju... :o Mo¾e Revolution da potvrdi, fiæa je 100 metara od njega...

dzimika

Za landrovera nista lepo nisam cuo, surak ga imao I jedva ga se otarasio, vise para dao na popravke nego na auto

jevta

Ja vozil Landrovera ne¹to vi¹e od godinu dana i sem termostata i kvaèila za koje sam znao da su lo¹i kad sam uzeo ni¹ta nisam menjao.Da menjao sam gume i felne  [rofl]

lemy

Prijatelj vozi GFreelendera dizela ne¹to oko 2005. god , sa 5 vrata (mislim da je to BMW motor ili sl)  i prezadovoljan je. Vozi ga godinama po njivama posto se bavi poljoprivredom i za sada ne planira da ga menja, niti je imao nekih ozbiljnijih kvarova (èak ni èuveni krst kardana i sl).  Ima i putnièki auto za grad a ovaj je radni.
Izgleda kako kome zapadne i koliko je pre¹ao

ЯЭВОЛУТИОН

freelamder 20 dizel je bulletproof....benzici su krivi kurac......ali dizel da valja bar 4500
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

jevta


zorebre

Toyota RAV 2003/4 godiste,2.0 dizel,e sad dal to po Srbije  se nadje za te novce,ne bih znao kasti. Ovo je samo moja preporuka,ne bih ulazio u razglabanja zasto i kako ,ima u jednoj drugoj temi.

jevta

RAV je tehnièki i tehnolo¹ki najbolji u klasi ali je nekako za devoèice.Freelander ima o¹trije ivice nekako je grublji po svemu

UFF


jevta


vlada_dee

Stiæi æe tema do Discovery-a, ali moj bud¾et neæe...
Mozgam ja o ovome veæ par meseci, za sve ste u pravu. A i za Santa Fe-a sam èuo dobre stvari i to od vlasnika lièno kao i sa neta... Oblik je takav kakav je, mene to ne pogadja posebno, ionako se vozi iznutra lol


Lazic

Ru¾an, al' ozbiljan terenac...

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Taj je vrlo blag terenac... :D

ЯЭВОЛУТИОН

pa sa tom potrosnjom ne mozes mnogo u teren....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Sa tom pouzdano¹æu, ne sme¹ uop¹te... ;D A zamisli tek cene delova... :o ;D

mali_zmaj

Subaru Forester..,recimo!!??
jin-jang