Glavni meni

Tema za Fight

Započeo kissellii, 08 Mart, 2011, 11:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hattrick

#660
Da i mec pre njega sa Tonijem Fergusonom je bio fenomenalan, hiljadu preokreta situacija, ozbiljni puncheri, luda borba, mec prekinut jer je Fergusonovom oponentu Pettisu polomljena ruka. Ludak nastavio da se bori sa polomljenom rukom, sve dok sudija nije primetio, i lekari prekinuli mec. Sve pohvale.

Edit: Upravo javio Dana White na press konferenciji, da su 3 Habibovih timskih kolega od kojih i njegov brat upravo uhapseni i sprovedeni u pritvor u vezi tuce na kraju meca. Jos je nejasan epilog ali ima sansi da bude diskvalifikovan, ili da ceo mec bude nuliran. U svakom slucaju cista pobeda Habiba, i ne dominacija, nego bukvalno sranje po glavi. Konor je bas ozbiljno dobio po nosu, kao nikada do sad.

Hajde kasno je, vec je 9 ujutru, idem da odspavam malo. laku noc. :D

icatenej

Poslednje ¹to sam ja proèitao je da su ova trojica pu¹teni, Konor neæe da tera tu¾bu, ostaje nejasno kakav æe biti krajnji epilog. Bem li ga, puno je zle krvi prosuto pred meè, izmeðu ostalog upravo  zbog marketinga i zarade, malo kafanske tuèe posle meèa mogu da popeglaju. Sve je to ¹ou i rijaliti u cilju ¹to veæeg profita.

Hurricane


mareskin


Uæi u ring i napasti borca je ba¹ d¾ukaèki. Oni su svoju borbu zavr¹ili, mogu da je nastave negde privatno, ali u ringu ne. Moraju da postoje neka pravila.

Taman pustio stream na Kodiju, odgledao par sati i prespavam poslednja dva meèa. A onda ne palim FB ni TV dok se ne skine meè sa torrenta da mi neko ne pokvari do¾ivljaj :D
Habib je uradio ono ¹to smo oèekivali, osim ¹to je deo borbe proveo na nogama razmenjujuæi udarce. Ferguson i Petis dobra borba.

Navijao sam za Konora, ali nije me iznenadio rezultat.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Gavrolini

Izasao je snimak iz drugog ugla gde se vidi da conor prvi udara clana tima of khabiba. Irsko govno je zasluzilo sto je dobilo. Sto se mene tice on je svoju karijeru zavrsio.

Hattrick

Video od pre 21 godine. Habib kao decacic koga otac trenira rvanju.  :)

! No longer available

zagadjenje

Citat: Gavrolini poslato 07 Oktobar, 2018, 22:07
Izasao je snimak iz drugog ugla gde se vidi da conor prvi udara clana tima of khabiba. Irsko govno je zasluzilo sto je dobilo. Sto se mene tice on je svoju karijeru zavrsio.


Daj snimak
Tjuning bud¾ing

mareskin

Citat: zagadjenje poslato 08 Oktobar, 2018, 10:22
Citat: Gavrolini poslato 07 Oktobar, 2018, 22:07
Izasao je snimak iz drugog ugla gde se vidi da conor prvi udara clana tima of khabiba. Irsko govno je zasluzilo sto je dobilo. Sto se mene tice on je svoju karijeru zavrsio.


Daj snimak

! No longer available
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: Gavrolini poslato 07 Oktobar, 2018, 22:07
Izasao je snimak iz drugog ugla gde se vidi da conor prvi udara clana tima of khabiba. Irsko govno je zasluzilo sto je dobilo. Sto se mene tice on je svoju karijeru zavrsio.

Video sam.
Taj Habibov je pretrèao preko oktagona i krenuo preko ograde da uleti u tuèu van ringa, ali kad ga je Konor video pored sebe na ogradi udario ga je. Onda kreæe frka u ringu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hurricane

...dobio po pièki hipster lepo to veèe, pamtiæe ¹upak   [thumb_up]

Gavrolini

Realno je predao kao picka. Gusenja nije ni bilo, lepo se vidi da nije duboko vec preko brade. A i pravi borci ne tapkaju na gusenje vec puste do kraja.

mareskin

Citat: Gavrolini poslato 08 Oktobar, 2018, 11:03
Realno je predao kao picka. Gusenja nije ni bilo, lepo se vidi da nije duboko vec preko brade. A i pravi borci ne tapkaju na gusenje vec puste do kraja.

Ovo i nije bio zahvat sa gu¹enjem veæ pritisak na vrat.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hattrick


OKi

! No longer available

Na drugom snimku ne kriju batine ,kao na prvom snimku.Da li je sluèajnone znam ,ali prvi prenose na engleskom jeziku, a drugi na ruskom
! No longer available

mkt

sto su im usi ovako spljeskane

OKi

To su hematomi. Kod ,rvaèa,ð¾udista itd...

UFF

jebo borbu, valjaju se podu 90% vremena i vataju se gejevi jedni  (smajli koji zeva - zaspao je gledajuci)

sremac

Citat: mkt poslato 08 Oktobar, 2018, 22:59
sto su im usi ovako spljeskane


biju se klompama po njima da deluju zajebano
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Ivicat

Brat srbin :)



Pored toga, u subotu finale za Jovanu Prekovic na svetskom prvenstvu u karateu.

FANTOM

    Ima li snimak ovog meca ?