Glavni meni

Tema za Fight

Započeo kissellii, 08 Mart, 2011, 11:43

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

kissellii

Prati li ko.

Skoro sam odgledao finalni K1 turnir za 2010 (jbg kasnim) i odusevio me Peter Aerts, covek od 40 godina dobio dosadnog (ali jako nezgodnog) Semija Schilta u polufinalu.
Ghokan Saki je takodje za medalju, hebe ka kilaza i tesko da ce u toj apsolutnoj kategoriji moci da uradi ista.

A pobednik, sta da kazem, jos mi je dosadniji od Semija i da nije one mase na njemu tesko da bi nesto uradio (da ga je jace potkacio Spong u prvom mecu turnira sve bi bilo drugacije). Pretera ga covek sa suplementima, nepokretan je sad. Radi se o Alistaru Overeemu.

Sto se mma tice, zao mi je sto je Fedor upao u losu seriju. Ovaj poslednji lik Silva sa kojim se makljao je jos jedan od genetskih mutanata plus brazilska skola ...... horor.

Brock Lesnar izgubio od Gonsalesa (ako nisam pogresio ime....) a Vitor Belfort od onog suludog crnca front kickom u glavu, nestvarno (pazi kad mu je Steven Segal jedan od mentora.... haha svemocni Segal)

A i nas Mirko nesto mu ne ide u zadnje vreme, bolje da se vrne u K1 - mada idu neke vesti da je K1 pred bankrotom.

Imate li vi vase favorite?


Milo¹*

''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

K_A_W_A

Bio sam u subotu u BG da gledam Srbija Grcka. nasi ih napeglali dobro. Inace moj dobar drugar Nesa Pagonis je dvostruki prvak sveta. Imao je zadnju borbu i resio je u 30 sekundi :D

MILJAN

k1 I MMA JE NE©TO ©TO NAJVI©E PRATIM. OBE KATEGORIJE TRENIRAM. AERTS JE JAKO DOBAR ÈOVEK I SPORTISTA. SEMI JE GOVEDO.
Peter Aerts vs Semmy Schilt - K-1 World GP Semi Final 2010
Cave ab homine unius libri

prpa_zr

 Aerts je ljudina u svakom smislu i jedan je od najpo¹tovanijih boraca u K1.. na mene je najveæi utisak ostavila prièa kad je pozvan sa komentatorskog mesta da preuzme borbu (kao zamena) jer neko nije mogao da nastupi.. ne seæam ko je bio u pitanju.. i èovek naravno prihvati.. Legenda...

Semi Schilt je, moram se slo¾iti sa Miljanom, ba¹ govedo.. u K1 je imao svojih momenata ali je odlepio i umislio da je mnogo bolji nego ¹to stvarno jeste pa se obrobao i u Pride-u i pokazao da nema pojma..

ranije mi je jedan od favorita bio Ernesto Hoost.. veoma pametan.. pravi taktièar


mirno

Gokhan Saki,  izuzetan tehnicar i mnogo mi se dopada kako radi. baj d vej Overem je u onom mecu imao mooooogooo srece.
MK OTAD®BINA
  SRBIJA

pit




     BADR HARI ...ZVER

kissellii

Bravo za crvenog skorpiona, jedini teskas sa ludjom nogom od njega je Glaube.  Vidim da je najavljivao comeback....mada tesko, mator je.

Za Nenada i ne znam iskreno, sad pronadjoh da trenira u Mike Gym odakle je i Badr i da najavljuju neki mec sa Lekom.... praticu. Nije mi jasna ta razlika izmedju amaterskog i profi i mogucnosti preplitanja....

Ala ne volite Semija hahah.... kapiram da je svima dosadan jer je takticar  da nema one genetike tesko bi uradio sto je uradio. Ali ipak coek uze turnir 4 puta ako se secam dobro. A i videh ga uzivo u Areni delovao je ok lik, prizemno.

Ja u startu bas nisam voleo Badra zato sto je lozac mada borac je za medalju, samo da obuzda strasti.... ono kad je zabo Bonjaskog bas mu nije trebalo, vidi se da ga mrzi.... a maneken uze turnir boli ga uvo

prpa_zr

Badr Hari me je odu¹evio u meèu sa Ruslanom Karaevim kad je ustao i z knock down-a i uspavao Karaeva..
srèan borac i to mi se sviða..
a stvarno mu nije trebao onaj ispad sa Bonjaskim.. totalno nesportski potez.. imao sam bolje mi¹ljenje o njemu do tog momenta..

osvrnuo bih se na Pagonisa.. gledao sam ranije jedan ili dva meèa.. jako mi se sviða kako radi.. dobra tehnika .. dobro procenjuje protivnike.. velik potencijal

mali_zmaj

K-1 max mi je mnogo bolji,udaraju se zestoko! U K-1 mi je krivo ¹to ®erom Le Baner nije nikad uspio ne¹to napraviti! A i za Cro Copa mi je krivo ¹to je napustio K-1,mogao je da rasturi tamo sve!
jin-jang

prpa_zr

Veoma mi se dopao snimak Cro Copa protiv Fedora Emilianenka u Pride-u.. vidi se lepo na poèetku kako guta knedlu :D

mali_zmaj

A i meni se sviða Gokhan Saki,mada mislim da je mali za neke likove tamo! A ona nasterodisana bièina ¹to je sad uzela,Alister,njemu bi zabranio ulaz tamo,u godinu dana se udvostruèio!
jin-jang

fruskogorac

Badr Hari  je  odlican   borac,  steta  sto   je  prekinut   mec   sa   Bonjaskim,  trebalo   bi   to   ponoviti,  al   bi  sevalo :D

Gavrolini

Badr Hari je odlican borac ali ima psihu kao tajson u svoje vreme. Ako vidi da ne moze da pobedi on ce da odgrize uvo,shutne nogom coveka na zemlji....O Remiju nemam sta lepo da kazem ,dobra tehnika ali srce ostalo na modnoj pisti. Sto se tice MMA ,vise sam voleo PRIDE od ufc,pogotovo stara pravila gde nije bilo rundi,tezinskih kategorija i bilo je kolena u glavu i na zemlji. Brock Lesnar je cudoviste ,izuzetno pokretljiv za onoliku masu ali mu fali jos iskustva. Vitor belford je vec pri kraju karijere ali mi je ranije bio omiljen uz Tito Ortiza, Tenk Abota, Randy Coutura ,Frank Shamrocka  i Chuck Liddella

MILJAN

Badr je krimos niskog profila.. Ima dosije debeo.... Mo¾da mo¾e tamo one njegove èobane-balije da ¹utira kada padnu ali u k1 je to ka¾njivo... [thumb_down]
Remi je dobar tehnièar i seronja-taktièar. Da mu ka¾u da se naguzi u ringu i pobediæe, on bi to odradio-.. [prebicute]
Ernesto me je uvek nervirao onim majmunskim plesom na kraju gde se jasno vidi da je evolucijski najbli¾i majmunu... [ludak]
Ja sam navijao uvek za jednu odvratnu facu sa srcem pravog borca:
Jerome Le Banner: moj vr¹njak i na ¾alost staklena brada. [doh]
http://www.mma.pl/wp-content/uploads/2008/08/jerome_le_banner.jpg
http://k-1sport.de/gallery/000060b.jpg
http://www.csisports.tv/videos.old/kickboxing/Jerome_Lebanner_v_ParisMed_Prog.jpg

Cave ab homine unius libri

pit

Citat: MILJAN poslato 08 Mart, 2011, 19:06
Badr je krimos niskog profila.. Ima dosije debeo.... Mo¾da mo¾e tamo one njegove èobane-balije da ¹utira kada padnu ali u k1 je to ka¾njivo... [thumb_down]
Remi je dobar tehnièar i seronja-taktièar. Da mu ka¾u da se naguzi u ringu i pobediæe, on bi to odradio-.. [prebicute]
Ernesto me je uvek nervirao onim majmunskim plesom na kraju gde se jasno vidi da je evolucijski najbli¾i majmunu... [ludak]
Ja sam navijao uvek za jednu odvratnu facu sa srcem pravog borca:
Jerome Le Banner: moj vr¹njak i na ¾alost staklena brada. [doh]
http://www.mma.pl/wp-content/uploads/2008/08/jerome_le_banner.jpg
http://k-1sport.de/gallery/000060b.jpg
http://www.csisports.tv/videos.old/kickboxing/Jerome_Lebanner_v_ParisMed_Prog.jpg




              Pa ako ga je sutnuo kad ko pichka izbegava borbu.Ne pratim bas sve mecheve al kolko sam vido Badr hari je nokautirao sve sto nesto znace u K1 i vrlo brzo.

Gavrolini

le baner nije samo staklena brada vec i podlaktica....pucala mu ruka vise puta u ringu i ako je pun misicne mase

MILJAN

Pukla mu je samo u meèu sa onim mandrilom Ernestom H. Nemam info o drugim havarijama tog tipa...
Cave ab homine unius libri

Gavrolini

Citat: MILJAN poslato 08 Mart, 2011, 19:57
Pukla mu je samo u meèu sa onim mandrilom Ernestom H. Nemam info o drugim havarijama tog tipa...
pucala mu je posle toga jos koji put,kao da mu nikad nije dobro zarasla