Glavni meni

Tema za Fight

Započeo kissellii, 08 Mart, 2011, 11:43

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

TEEfqd

! No longer available

jedan od najdominantnijih MMA boraca svih vremena brazilac jose aldo
u prvih 30 sekundi ce vam sve biti jasno. trenutno je sampion u UFC organizaciji u kategoriji do 66kg

ЯЭВОЛУТИОН

idu mi te kategorije na kurac...ne gleda mi se ufc....premalo pravila ali su zato odvojili kategorije....k1 je poslednji put bio posten....nema ketegorija....ako li laksi brzi si, ako si tezi jaci si....nemoze sve da se dobije.....

! No longer available
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

mali_zmaj

ma K1 je bio odlican na pocetku i sredini,tj krajem 80ih i 90ih,a otisao je u majcinu kad su poceli da angazuju Boba Sapa,onog deformisanog koreanca,yokozunu sumo hrvaca... itd.. Japanci vole te soumene,al je zato sve otislo u majcinu..
jin-jang

mareskin

Citat: monsterbnt poslato 29 Novembar, 2015, 14:34
tajson je spor, klicko mator
lepo ga je tajson otvorio, al pola meca ga je klicko grlio...
Citat: Gavrolini poslato 29 Novembar, 2015, 15:42
Boks je valjao u vreme gvozdenog, roy jones jr., princa nasima, louisa, holifilda... Ovo je sinoc bilo jezivo. A realno ta braca Klicko su uvek bili smaraci. Sve borbe su im bile ovakve samo su ostale dobili. Profi box je odavno umro i mislim da je ufc odavno preuzeo popularnost i gledanost.

Poèeo da gledam meè i vrlo brzo prestao. Sporo. Bez ikakve dinamike. Odavno mi boks nije dovoljno uzbudljiv.
UFC kao trenutni lider na svetu je sto puta zanimljiviji. Naravno da ima meèeva koji imaju manje dinamike i vi¹e partera, ali odr¾ava se dovoljno borbi da ima ¹ta da se gleda.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mali_zmaj poslato 29 Novembar, 2015, 18:24
ma K1 je bio odlican na pocetku i sredini,tj krajem 80ih i 90ih,a otisao je u majcinu kad su poceli da angazuju Boba Sapa,onog deformisanog koreanca,yokozunu sumo hrvaca... itd.. Japanci vole te soumene,al je zato sve otislo u majcinu..
Ima pravo svako ko ima muda i kvalifkuje se za turnir....bob sap nije bio uopste naivan tih godina....a ni taj jokozuma daleko da je bio smesan....ali vecina boraca je vladala svojom tehnikom savrseno....mma je sibanje ulicno bez ikakvih pravila....samo sto se ne vuku za kosu, ne grizu i ne grebu...mada i toga ima.....i svi su poceli da lice jedni na druge....i niko nije majstor necega...a kategorije....ne znam sta da kazem za to....odredjene tehnike zahtevaju brzinu a odredjene masu....kad to razdvojis kategorijama onda dobijes ono sto imas u bioksu.....ne moze 300 grama da te deli na laksu ili tezu kategoriju, bez obzira na visinu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

TEEfqd

#526
mma nema veze sa ulicnim sibanjem i mma iz 2015e godine nema veze sa mma iz 90e. previse tehnika koje su efektivne na ulici su zabranjene u kavezu (konkretno UFC organizacija recimo) . kao npr udaranje u potiljak, sutiranje u glavu protivnika na zemlji, udaranje u medjunozje itd.
kvalitet boraca i tehnike su dovedene do tog nivoa da 3+ kilograma pravi ozbiljnu razliku. pravila vise nisu ista kao nekada i borba je dosta `cistija`.

mali_zmaj

ne sporim da nije naivan niko ko udje u K1,ali to je i sjebalo K1,stavili su shou ispred cistokvrnih boraca,onda je naravno to sve otislo u drugu stranu,mislim tehnike tih ljudi su presmijesne,mene,a ja se nazivam poznavaocem borilackih vjestina,je to otjeralo od tv i gledanja K1.. hocu da gledam ciste tehnike i dobre borbe a ne bob sapa zvanog steroid,koju je od sebe napravio nakazu..,a u piku svoje karijere je bio najbrzi ragbijas na sto jardi.ili tako nesto...

mma mi je nekad strasno interesantan,a nekad dosadan,kad se dvojca boraca uhvate gurat uz mrezu,ili gambat po parteru a ne znaju zavrsit tehniku,ili iskoristit nesto u svoju korist..,e sad minotaur..,u parteru mi je bio omiljen..,kako je filipovica zajebao,jaoooo
jin-jang

monsterbnt

Ono kad se kurcis sa najpogresnijim prisutnim...
! No longer available
Smrt SVIMA!!!!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Ivicat


mali_zmaj

joj ove preseratore obozavam,u devedeset odsto slucajeva dobiju po picici!! kao i sad!!
jin-jang

Hohštapler

borci æute,  ovaj je pozer.. da poka¾e¹ kurac protivniku - kreten..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

TEEfqd

Citat: Ho¹tapler poslato 18 Mart, 2016, 23:52
borci æute,  ovaj je pozer.. da poka¾e¹ kurac protivniku - kreten..
daleko od toga da je pozer 22-11 mu je skor, u prvih 15 borbi je bio na 14-1, ozbiljan je borac vaso. i mnogo gotivan lik uzivo, to guranje secem vrat pokazujem karu je samo promocija.
taj mec protiv ovog cecena je bio u poljskoj, tamo je ogromna publika za mma kao sto je recimo u spaniji i italiji za motogp

mkt

a mozak, jel ima tu mozga

perlx


losmi

Sticajem okolnosti, prateci Gagija Tesanovica, skolskog druga i jednog od nasih najboljih boraca, gledao sam Vasa i Dusana Dzakica, posto su bili u istom timu, i obojica su me nervirali zbog tog majmunskog stava..
Steta sto kod nas nema nekog da pogura neke momke ka svetskoj klasi.

eclipse4