Glavni meni

Tema za Fight

Započeo kissellii, 08 Mart, 2011, 11:43

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

SSZGO

zamisli da ovu ozenis pa da te bije svaki dan kad ne operes sudove :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Niskoletac

Citat: MILJAN poslato 04 Maj, 2011, 15:01
Citat: Niskoletac poslato 04 Maj, 2011, 00:22
uuu.i ja se lo¾im na MMA, STRIKE FORCE itd...   [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi]

Gina Carano Lip Bite - Hot!


Od nje imam sve borbice... ;)  Ona je stand up borac ali se slabije snalazi u parteru.
Gina Carano Fight Tribute (MMA  Muay Thai)

Ma partera¹i i onako smaraju..mada bih ja voleo da sa valjam sa njom po podu... [yahoo] [yahoo]

SSZGO

Citat: Niskoletac poslato 05 Maj, 2011, 01:08
Citat: MILJAN poslato 04 Maj, 2011, 15:01
Citat: Niskoletac poslato 04 Maj, 2011, 00:22
uuu.i ja se lo¾im na MMA, STRIKE FORCE itd...   [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi]

Gina Carano Lip Bite - Hot!


Od nje imam sve borbice... ;)  Ona je stand up borac ali se slabije snalazi u parteru.
Gina Carano Fight Tribute (MMA  Muay Thai)

Ma partera¹i i onako smaraju..mada bih ja voleo da sa valjam sa njom po podu... [yahoo] [yahoo]

slozila bi te ko drva ;)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Niskoletac


Da li lud si ti...pokidao bih je ko dzeki lanac.. ;)

mirno

Otres'o bi je ko æuran glistu ili ko seljak 'ladno pivo
MK OTAD®BINA
  SRBIJA

UFF

E znate sta ja sam vise puta do sad sreo devojke koje STVAAARNO misle da su jace od vecine muskaraca   [ludak]

i ne da misle bre nego su ubedjene u to  [rolleyes]

aj ova riba je profi i verovatno bi u ringu i prebila nekog muskarca prosecne gradje koji nikad nista nije trenirao ali ako naidjes na nekog ko zna da koristi svoje telo koje je trenirao i pukne te gde treba bez ruikavice iz sve snage zavrsila si u komi

jednoj cak nisam mogao da objasnim da nije jaca i da se ne zajebava sa time jer ce nekog stvarno udariti jako pa ce lik da je odvali od batina
kad sam video da je ozbiljna odvedoh je kod prijatelja na trening stavih joj rukavice, ja uzeh samo desnu i kazem evo ti me udaraj cime hoces i gde hoces a ja cu tebe da udarim samo jednom i to desnom i to u stomak cisto da vidis sta bi se desilo u stvarnosti jer ako sa rukavicom i kroz tvoj gard primis udarac koji ocekujes i znas gde ce da zavrsi a ipak padnes i ostanes bez daha sta bi se desilo na ulici bez svega toga?

poenta price - ne racunajuci profi borce napolju ima bas bas dosta  [ludak] devojaka koje misle da musko i zensko mogu fizicki da se porede...

MILJAN

Citat: Niskoletac poslato 05 Maj, 2011, 01:42

Da li lud si ti...pokidao bih je ko dzeki lanac.. ;)
(Èarapani)- podruèje Trstenika.
Prosuo bi je ki' litar vode
Zalepio bi je ki' muvu na mu¹eme!
Polomio bi je ki' maèe mu¹katlu!
Izlomio bi je ki' oblandu!
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Cave ab homine unius libri

isterivac

Citat: SSZGO poslato 05 Maj, 2011, 00:58
zamisli da ovu ozenis pa da te bije svaki dan kad ne operes sudove :)

Mnogo zajebana situacija :D
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

sasafilipovic


mirno

MK OTAD®BINA
  SRBIJA


SrpskiDzedaj011

Не знате ви шта ваља.... :)
SVIBOR
I have to return some video tapes....

SSZGO

kako ne znaju , evo ga sasa filipovic na snimku, vidi mu profilnu :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

sasafilipovic

 [rofl]
Provali me samo tako... 

SSZGO

Citat: UFF poslato 05 Maj, 2011, 10:26
jednoj cak nisam mogao da objasnim da nije jaca i da se ne zajebava sa time jer ce nekog stvarno udariti jako pa ce lik da je odvali od batina

koje je ta, jel neka koju znam axaxa?

ova riba iznad u ringu , mozes da je gledas skoro kao profi muskog borca ALI male kilaze, recimo 55 kg

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 16 Januar, 2012, 02:48
Не знате ви шта ваља.... :)
SVIBOR



zamisli da se tad pojavio neki samuraj sa katanom al bi ih posekao ko salame takve trome i oklopljene

MILJAN

Citat: UFF poslato 16 Januar, 2012, 10:24
Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 16 Januar, 2012, 02:48
Не знате ви шта ваља.... :)
SVIBOR




zamisli da se tad pojavio neki samuraj sa katanom al bi ih posekao ko salame takve trome i oklopljene
Samuraji nemaju ¹tit a samurajske katane su jako te¹ki maèevi. Sumnjam da bi samurajèiæ ne¹to uradio.. Mo¾da bi neko sa rapierom pre imao neku ¹ansu... Ukoliko i ima ¹tit...  ;)
Cave ab homine unius libri

monsterbnt

Katana je ostra i za maceve prilicno lagana. Nekom u full oklopu moze samo malo farbu da izgrebucka....
Smrt SVIMA!!!!

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

sasafilipovic

Negde sam èitao ili gledao da su borbe maèevima (katanama) trajale najvi¹e 2-3 udarca.