Glavni meni

Kupio bih motor, ali to nije ba¹ tako lako kao ¹to se na prvi pogled èini...

Započeo Nika, 25 Avgust, 2018, 17:41

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


Kostić

oæe¹ kavasaki zxr 750 prvi nid¾a iz 89te i racing i sport i kruzer i enduro i kros u jednom paketu za ispod iljadu evra a vi¹e od 699 a nije vi¹e od 701 evra jer nije i èoper

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Da jbt... :o I to je bio u fabrièkom stanju, nikad video oèuvanijeg...

Nika


megaidiot

Citat: kosta66 poslato 12 Septembar, 2018, 06:13
oæe¹ kavasaki zxr 750 prvi nid¾a iz 89te i racing i sport i kruzer i enduro i kros u jednom paketu za ispod iljadu evra a vi¹e od 699 a nije vi¹e od 701 evra jer nije i èoper
znaci dominator

Kostić

al je tad imo manje od 30 leta, sad je oldtajmer a bio ko nov jes vala jednog dana u buduænosti æu da mu kupim plastike i opet upicanim ;D

nika ¹alim se ne bi ga prodo jer za pare koje vredi ne mo¹ se kupi ni tomos nego ponekad okaèim oglas na kp da brojim preglede :)

vidi ovog megaidiota pro¹o sam ti neki dan pored kuæe umalo stao da svratim al nisam imo de da parkiram auto ;D

megaidiot

Citat: kosta66 poslato 13 Septembar, 2018, 07:15
vidi ovog megaidiota pro¹o sam ti neki dan pored kuæe umalo stao da svratim al nisam imo de da parkiram auto ;D
nema, ne mozemo da se slozimo da izbetoniramo onaj komad rastinja ispred, pa da moze da se pridje normalno.
daj boze tu sam sledece nedelje pa navrati.

Kostić

rado bi svratio al sledeæe nedelje je vrnjaèka banja petak subota i nedelja biæu negde na goèu u ¹atoru ;D

Nika

Em ofuju, em udaraju zazubice… Pravi manijaci!
Ne¹to sam u autu, udara sa svih strana na svim planovima, ne ¹tedi… Srbija! Srbija! Èim se iole vratim u normalu, sledi nastavak…

Lazic

Citat: kosta66 poslato 17 Septembar, 2018, 07:49
rado bi svratio al sledeæe nedelje je vrnjaèka banja petak subota i nedelja biæu negde na goèu u ¹atoru ;D
VIdi da se vrati¹ do 29-og...