Glavni meni

8-mi MM roðendan, kod porodice Pei 29.09.2018...

Započeo Lazic, 22 Avgust, 2018, 14:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić


Dragana friz

Hvala Ljilji i Misi  :-* [srce]
Divni moji manijaci volim puno  [srce]

FANTOM

    Lazicu gde kupujes ona ljuta krilca kako se zove lokal i adresa ? [cheers]

misa-pei

Bobbra je doneo fantasticne kobaje i jos gomilu mesa. A otisao je pre nego sto je stigao makar da proba :(
Država je najveći neprijatelj naroda

banevuk

Citat: FANTOM poslato 03 Oktobar, 2018, 11:53
    Lazicu gde kupujes ona ljuta krilca kako se zove lokal i adresa ? [cheers]



I ja pit'o ba¹ su dobra

Lazic

#405
Citat: misa-pei poslato 03 Oktobar, 2018, 12:10
Bobbra je doneo fantasticne kobaje i jos gomilu mesa. A otisao je pre nego sto je stigao makar da proba :(
Vrlo moguæe :)

Kostić

jes ja mu reèe evo saæe odma aj saèekaj on pobe¾e. nego matori lepo te je slu¹ati sa po kile rakije u krvi. lep¹e i od juge i od laziæa i od mihajla i od kostiæa ;D doneæu ti kajsiju od mog kom¹ije milana. peva ko slavuj :)

Lazic

Kostiæu jednom si bio trezan na dru¾enju, ¹ta se sad pravi¹ na èasnu sestru... :o :P ;D

Kostić

ne pravim se na èasnu nego mi je bio simpa kako je pevo ko slavuj pa peða tra¾io guc a mi¹a skoèio na njega dagubije. ono donela pa popila ;D

mda, bio sam ljubomoran na vas jebe¹ trezno nije simpa :)

Lazic


misa-pei

Citat: kosta66 poslato 03 Oktobar, 2018, 14:42
ne pravim se na èasnu nego mi je bio simpa kako je pevo ko slavuj pa peða tra¾io guc a mi¹a skoèio na njega dagubije. ono donela pa popila ;D

mda, bio sam ljubomoran na vas jebe¹ trezno nije simpa :)

'bem li ga ¹antava :D
Država je najveći neprijatelj naroda

bobbra

Jbg taj dan sam morao da idem na jos 2 mesta da ispostujem jos 2 ortaka pa nisam mogao da ostanem duze.Te tanke kobaje i cevapi koji su takodje bili ok su uzeti u mesari Berar na Kalenicu.Drago mi je da vam se svidelo sledeci put ponovicemo probao sam po komad da vidim kako je tako da je sve ok .
Okupljanje bilo super uzivao sam u zajebanciji  svi su bili opusteni  bas relaksirajuca ekipa.
Pozdrav svima pa se vidimo opet Bobbra.

Flojd

Citat: banevuk poslato 03 Oktobar, 2018, 10:48
Ako je bila u kutiji sa èevapima mo¾da je bila moja  [neampojma] [neampojma]  Ibarska konza  [cheers] [cheers]

Citat: bobbra poslato 04 Oktobar, 2018, 01:02
Te tanke kobaje i cevapi koji su takodje bili ok su uzeti u mesari Berar na Kalenicu.Drago mi je da vam se svidelo...

Hvala Bane, hvala Bobbra, proveriæemo na licu mesta vrlo brzo, ove sa Kaleniæa veæ koliko danas!  [thumb_up]


Lazic


Hurricane

Citat: Flojd poslato 04 Oktobar, 2018, 08:59
Citat: banevuk poslato 03 Oktobar, 2018, 10:48
Ako je bila u kutiji sa èevapima mo¾da je bila moja  [neampojma] [neampojma]  Ibarska konza  [cheers] [cheers]

Citat: bobbra poslato 04 Oktobar, 2018, 01:02
Te tanke kobaje i cevapi koji su takodje bili ok su uzeti u mesari Berar na Kalenicu.Drago mi je da vam se svidelo...

Hvala Bane, hvala Bobbra, proveriæemo na licu mesta vrlo brzo, ove sa Kaleniæa veæ koliko danas!  [thumb_up]





ide¹ Ducatijem?  ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: banevuk poslato 29 Septembar, 2018, 18:39
Evo par fotki sa dru¾enja. 💋💋 za Ljilju i Mi¹u. Puno pozdrava za ostale

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока

tek sad provalim da je bane na slikama....neprepoznatljiv bez tweety outfita....ali izgleda ozbiljnije.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

banevuk

 @ЯЭВОЛУТИОН.......... silno sam bio razoèaran ¹to si u "last minute" otkazao dolazak, radovao sam se istom i Tweety outfit pripremio kao znak raspoznavanja. Nadam se biæe dana  [cheers] [cheers] [cheers] po¹to nameravan da se jo¹ vozim barem deset godina (ako bog da) [hello] [hello] [hello] by the way u potpisu slike je nik  :-* :-* :-*

eclipse4

ma on je provalio da pise banevuk58 na slikama al nije tebe :)

banevuk

Citat: eclipse4 poslato 04 Oktobar, 2018, 23:38
ma on je provalio da pise banevuk58 na slikama al nije tebe :)
Ja se namontirao, a njega ga nema   :'( :'( :'( :'(


Hattrick