Glavni meni

8-mi MM roðendan, kod porodice Pei 29.09.2018...

Započeo Lazic, 22 Avgust, 2018, 14:57

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

MIGE


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

FANTOM

    Uspeo sam i ja da uskocim u taj epski kadar  [rofl] :o [kralj]

Kostić


Gavrolini

Jbg morao sam da se izgrlim s covekom pred smrt.  Ne ide u svadji da ga ispratim kod skeledzije.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: lord_oblivion poslato 01 Oktobar, 2018, 10:16









[cheers]

vidi ...ovio je bar tri godine nesrece....podseticu te kad ti se nesto lose desi....ovo je bila ozbiljna greska
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

megaidiot


Gavrolini


Lazic


UFF

samo nastavi da jedes vodu i nista vise pa da vidimo dokle ces da preteknes  [rofl]


ps. moj pas bukvalno jede vodu iz cinije, tj grize je pre gutanja  [rofl]

Glava Dole

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 01 Oktobar, 2018, 12:57
Citat: lord_oblivion poslato 01 Oktobar, 2018, 10:16









[cheers]

vidi ...ovio je bar tri godine nesrece....podseticu te kad ti se nesto lose desi....ovo je bila ozbiljna greska

A ja tebe da podsetim da si me razocarao, u srce dirn'o :) Imao sam zarku zelju da upoznam i tebe a ti mi to uskratio :D Salim se, bez zajebancije mi krivo sto nisi mogao da dodjes da vidim ko se "krije" iza tog nika, da se pozdravimo i cugnemo pa posle ko ljudi prepucavamo po forumu znajuci ko je ko i u realnosti :) Ali avaj, bice prilike nadam se :)

Lazic


Kostić

da¹ one migavce sa tenere da turim na kavasaki

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 01 Oktobar, 2018, 21:45
Nije ga pustila ¾ena... :o ;D

zena moze da pokusa...ali deciji rodjendan mi svake godine traje ko ivkova slava...klasicna redaljka....imam i cerkin u sledeci petak....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Flojd

E pa Manijaci, ba¹ smo se fino dru¾ili i zezali za vikend. Tek sad sam video ¹ta sam propu¹tao svih ovih godina. Hvala na¹em bratu Laziæu ¹to je takvu bandu uspeo da okupi na jednom mestu a posebno mi je bilo drago ¹to je to mesto bilo ba¹ kod mojih dragih Ljilje i Mi¹e!

Sve ¹to je dobro ne treba menjati, ukljuèujuæi i na¹e ro¹tiljd¾ije Koleta i Glavu odmetnike od zakona pa bi ovo okupljanje kod Tre¹nje moglo da preraste u jednu lepu tradiciju... [thumb_up]

Aj' ¾iveli svi redom!  [cheers]

UFF


Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]














Citat: Flojd poslato 02 Oktobar, 2018, 10:26
E pa Manijaci, ba¹ smo se fino dru¾ili i zezali za vikend. Tek sad sam video ¹ta sam propu¹tao svih ovih godina. Hvala na¹em bratu Laziæu ¹to je takvu bandu uspeo da okupi na jednom mestu a posebno mi je bilo drago ¹to je to mesto bilo ba¹ kod mojih dragih Ljilje i Mi¹e!

Sve ¹to je dobro ne treba menjati, ukljuèujuæi i na¹e ro¹tiljd¾ije Koleta i Glavu odmetnike od zakona pa bi ovo okupljanje kod Tre¹nje moglo da preraste u jednu lepu tradiciju... [thumb_up]

Aj' ¾iveli svi redom!  [cheers]
[srce] [ljubav] :-* [flashing] [panic] [cheers]