Glavni meni

8-mi MM roðendan, kod porodice Pei 29.09.2018...

Započeo Lazic, 22 Avgust, 2018, 14:57

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Septembar, 2018, 17:52
jedina stvar koja mi ne uspeva je da sebi drknem samar...mislim probam ja...ali nikad sa toliko efekta nego kad drknem nekom drugom...valjda psihicka barijera...doduse nisam sebi na ruku, ne mogu da zamanem kako treba ...da prekinem svadju :)
[rofl]  [clapp] [klanjam_se] [kralj]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

juga


Kostić

#282
al vi znate grad do moga. od autokomande do mi¹e je sve pravo sa milijardu krivina al glavni put. ako ode na obilaznicu il æe da zamane za obrenovac il za èaèak il na mene a ovako sa panèevca ode do bogoslovije to je jebeno samo pravo uðe u ruzveltovu ide do jebenog kraja i kad mo¾e samo levo ili desno, skrene desno do prve trake za levo a to je kneginje zorke (u molerovu ne mo¾e iz tog pravca) i ide ulicom kneginje zorke do kraja i kad nema dalje skrene levo i samo jebeno pravo preko autokomande, slaviju je izbego. ako je ovo nejasno onda jebiga nek se izgubi tj nek se svi izgube

ja neæu da dolazim jer imam temperaturu 40 treæi dan bronhitis

Lazza

Citat: kosta66 poslato 28 Septembar, 2018, 08:47
al vi znate grad do moga. od autokomande do mi¹e je sve pravo sa milijardu krivina al glavni put. ako ode na obilaznicu il æe da zamane za obrenovac il za èaèak il na mene a ovako sa panèevca ode do bogoslovije to je jebeno samo pravo uðe u ruzveltovu ide do jebenog kraja i kad mo¾e samo levo ili desno, skrene desno do prve trake za levo a to je kneginje zorke (u molerovu ne mo¾e iz tog pravca) i ide ulicom kneginje zorke do kraja i kad nema dalje skrene levo i samo jebeno pravo preko autokomande, slaviju je izbego. ako je ovo nejasno onda jebiga nek se izgubi tj nek se svi izgube

ja neæu da dolazim jer imam temperaturu 40 treæi dan bronhitis

steta, ti jedini znas put...
I may be dumb, but I'm not stupid.


Kostić

#285
Citat: Lazza poslato 28 Septembar, 2018, 09:46
Citat: kosta66 poslato 28 Septembar, 2018, 08:47
al vi znate grad do moga. od autokomande do mi¹e je sve pravo sa milijardu krivina al glavni put. ako ode na obilaznicu il æe da zamane za obrenovac il za èaèak il na mene a ovako sa panèevca ode do bogoslovije to je jebeno samo pravo uðe u ruzveltovu ide do jebenog kraja i kad mo¾e samo levo ili desno, skrene desno do prve trake za levo a to je kneginje zorke (u molerovu ne mo¾e iz tog pravca) i ide ulicom kneginje zorke do kraja i kad nema dalje skrene levo i samo jebeno pravo preko autokomande, slaviju je izbego. ako je ovo nejasno onda jebiga nek se izgubi tj nek se svi izgube

ja neæu da dolazim jer imam temperaturu 40 treæi dan bronhitis

steta, ti jedini znas put...

dru¾e, jel se mi poznajemo? vidim da ti kosta doðe ko trn u oku, mnogo si ne¹to zajedljiv ne znam za¹to

mda, od dobre volje da se èovek ne izgubi ko muva u zavesi do zajedljivih opaski eeeeeee nije lako biti najgori :)

Lazic

Naravno da se poznajete... Samo ste na suprotnim stranama dru¹tvene lestvice... :P ;D

Ajde ajde leèi se, i onako dolazi¹ kolima... ;D

Kostić


Hurricane

Citat: kosta66 poslato 28 Septembar, 2018, 08:47
al vi znate grad do moga. od autokomande do mi¹e je sve pravo sa milijardu krivina al glavni put. ako ode na obilaznicu il æe da zamane za obrenovac il za èaèak il na mene a ovako sa panèevca ode do bogoslovije to je jebeno samo pravo uðe u ruzveltovu ide do jebenog kraja i kad mo¾e samo levo ili desno, skrene desno do prve trake za levo a to je kneginje zorke (u molerovu ne mo¾e iz tog pravca) i ide ulicom kneginje zorke do kraja i kad nema dalje skrene levo i samo jebeno pravo preko autokomande, slaviju je izbego. ako je ovo nejasno onda jebiga nek se izgubi tj nek se svi izgube

ja neæu da dolazim jer imam temperaturu 40 treæi dan bronhitis


uh i ti mi zna¹ grad u pm

po dolasku iz Ruzveltove pametnije je mnogo Golsvovrtijevom pa desno i upasti u kneginje zorke nego èekati u bulevaru da otvori semafor za levo u Zorke

dr¾i 90 sekundi, ja se za to vreme prekrstim ispred hrama svetog Save i otvorim makinu treæom pun gas ka komandi


ovo sve sugestija za one ¹to stoje na semaforima  ;D

Kostić

#289
izgubiæe se u baba vi¹njinoj, ovo ¹to sam ja napiso je realno nabolje za one koji ne znaju a poenta je da ima ¹to manje skretanja ¹to u tvom predlogu nije sluèaj :P

mali_zmaj

Malo Slaða malo Zorka,malo trupac i motorka....      ;)   [rofl]
jin-jang

FANTOM

    Popije se vise koja eto gde je snaga moja  [cheers] [rofl] [kralj]

Lazic

Citat: kosta66 poslato 28 Septembar, 2018, 11:57
izgubiæe se u baba vi¹njinoj, ovo ¹to sam ja napiso je realno nabolje za one koji ne znaju a poenta je da ima ¹to manje skretanja ¹to u tvom predlogu nije sluèaj :P
Daj ne zajebavaj, kako bilo ko mo¾e da se izgubi u 300 metara Baba Vi¹njine... ??? :o ;D

A za¹to bi se zavlaèio u grad kad ide preko Pupinovog mosta... Na Panèevcu redovno sranje...

banevuk

Piæe je spremno, sutra malo jos mesa za kotizaciju i eto od mene. Estemated arrival time PODNE 😎😎😎

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока

mali_zmaj

Fali ti jo¹ po kile duvana za Laziæa,i kompletan si!!  ;)
jin-jang

mrle

Citat: mali_zmaj poslato 28 Septembar, 2018, 15:22
Fali ti jo¹ po kile duvana za Laziæa,i kompletan si!!  ;)

ne treba laziæu duvan, on ume i travu da nabere i uvije.

banevuk

👅👅👅

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока

Lazic


viper

Samo ti rakija fali, ovako si lud a tek sa njom 😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

Samo da pitam, hoæe biti nekog da peèe ro¹tilj ili samo prase.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)