Glavni meni

8-mi MM roðendan, kod porodice Pei 29.09.2018...

Započeo Lazic, 22 Avgust, 2018, 14:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

jebote gugl napravio strit vjuv vi se gubite... pa o¹tampajte slike sa vjuva naðite osnovne repere i stiæete u saudijsku arabiju....

misa-pei

Citat: kosta66 poslato 27 Septembar, 2018, 13:58
ume¹ da doðe¹ do slavije pitaj nekoga gde je slavija pa od slavije pravo uzbrdo do autokomande na autokomandi ne levo ne ulevo ne desno ne udesno nego pravo i taj put vodi pravo do mi¹e i ljilje a iljadu ru¾a ti je na pola puta ima tabla i perionica i neko cveæe se prodaje i tu pitaj za pumpu pumpa je dvaes metara odatle

1" border="0 2" border="0 3" border="0 4" border="0

d te ne buni plan od autokomande prati put i  ide¹ samo pravo 'glavnom' d¾adom i nema¹ brige

osnovni reperi:

udri sa panèevca pvao na bogosloviju uði u ruzveltovu idi do kraja pa desno (preseèe¹ tramvajsku prugu) pa idi do trake koja ima skretanje ulevo (ne¹to malo od semafora, uði u beogracku udri na slaviju na slaviji idi pravo (mek donald je desno mala ulica sledeæa gde ide tramvaj uzbrdo u nju uði do auto komande samo pravo ispred autokomande ima nadvo¾njak pa autokomanda kru¾ni tok pa opet pravo uzbrdo (pumpa ti doðe desno odma potom stadion desno i teraj tako do banjice na banjièkom semaforu ima posle semafora pumpa sleve strane i tu teraj pravo do ru¾a

Idi u dupe, Kosta. Sad ja vi¹e ne umem da doðem do svoje kuæe... :D :D :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

ЯЭВОЛУТИОН

ja nesto gledam....mozda kosta ne dodje uopste do vas...bar po mapi nema sanse da ni blizu pridje....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


Kostić

ne beogracka pardon prva levo je molerova be¹e pa preskoèi slaviju na kraju semafor levo i mi¹a ljilja haus ;D

Kostić

Citat: Gavrolini poslato 27 Septembar, 2018, 15:00
Sta je tu lose :)

lo¹e je ¹to æe prpa da se izubi a ne ja :) ja ionako ne dolazim ne da mi devojka a neæe sa mnom  [neampojma]

ЯЭВОЛУТИОН

mislis

dete ti neda pezoja a nemas gorivo u karaswaku pa neces dodjes...jel to...znas ima fora i za cip od 1000 za pivo i kobaje ako zafali od Slobe...

ps

sloba je iz onog vica

-ljudi, ja sam vozac slobe ,milosevica i ubio sam svinju
-sedi popi sa nama
-ali ljudi
-neka si ., neka
-ali lezi tamo
-svaka ti dala, popi sa nama
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

aha

a da karam svaku gde mi bio kraj ne bi èuèo ovde s vama...

Gavrolini

Citat: kosta66 poslato 27 Septembar, 2018, 15:11
Citat: Gavrolini poslato 27 Septembar, 2018, 15:00
Sta je tu lose :)

lo¹e je ¹to æe prpa da se izubi a ne ja :) ja ionako ne dolazim ne da mi devojka a neæe sa mnom  [neampojma]
S kim ja onda da se svadjam? Ti ne dolazis, zmaja nema odavno a svi ostali kandidati idu na bjb gulas :)

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


ЯЭВОЛУТИОН

jedina stvar koja mi ne uspeva je da sebi drknem samar...mislim probam ja...ali nikad sa toliko efekta nego kad drknem nekom drugom...valjda psihicka barijera...doduse nisam sebi na ruku, ne mogu da zamanem kako treba ...da prekinem svadju :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Boban_m


Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]



Jeb'o te Kostiæu, posle tvog obja¹njenja ni ja vi¹e n'umem da naðem Tre¹nju... :o ;D

Na svu sreæu da sam se èuo sa Prpom... Od Pupinovog mosta pravo do autoputa, levo ka Ni¹u, desno u Bubnju, levo kod nadvo¾njaka, ne treba nikakva mapa, nikakve Slavije i Molderove ulice, pièkematerine... ;D

viper

A ti misli¹ da je ovo tvoje obja¹njenje meni ne¹to pomoglo 😂
E zato sam ja lepo naruèio pravu navigaciju za auto, da se ne smaram vi¹e sa mobilnog.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Glava Dole


Lazic


niki64

Citat: Laziæ poslato 27 Septembar, 2018, 13:09
Pa ne znam, ne pratim... :) Nego sad ne¹to razmi¹ljam, da li je moguæe da je jo¹ uvek sujeta na prvom mestu...? Mislim ipak da je èista suèajnost... :D
Jbg drustvo, potrefilo se jos stvari isti dan, trke matika i skup kod mene u selu, nestignem nikako
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

mali_zmaj

Ebo vas mis,nije da dolazim,ali ono malo BG a sto sam znao..,ne znam vise..,ujeba me Kole,ko DZ burek!!   ;)    [rofl]
jin-jang

Glava Dole

Nego, cisto informativno, da nije ovo taj put iz pravca tih cuvenih ruza? (setio se stare slike) :)