Glavni meni

8-mi MM roðendan, kod porodice Pei 29.09.2018...

Započeo Lazic, 22 Avgust, 2018, 14:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Taraba

Mozda se i mi ukombinujemo da dodjemo.
@MIsa & Ljilja: Kako su va¹i psi raspolo¾eni za dru¾enje sa jo¹ jednim kretenom?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gavrolini

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Septembar, 2018, 10:17
Citat: Gavrolini poslato 27 Septembar, 2018, 08:20
Direktore Lazicu ako mozes da prestanes po FB da moljakas koje kakve da dodju pa da te odjebavaju zbog blowjob gulasa. Ko treba da dodje je vec video temu.
vole ljudi na kasiku pa to ti je....a i BJ ...nesto se i ja premisljam...ali mene tamo ne vole :)  mozda odem da ih iznerviram.
Ja tamo mogu sam sa stanglom

ЯЭВОЛУТИОН

nemoj tako...nisu oni svi takvi...recimo Pablo je prvi motor kupio od mene....do razmimolizanja u sta vovima je doslo tek uplivom db struktura u telo foruma....i pokusajem da se izjednace oni koji nesto znaju i oni koji nemaju pojma a sve u smislu ravnopravnosti....kako mi da budemo ravnopravni kad sam ja jaci....ili kad sam pametniji, ili kad sam jaci i pametniji....posto neko ne moze da se priblizi meni onda ja treba da se spustim na njihov nivo....

jok.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Циганче се горе него најцрњи Цигани. То сам им рекао ономаде када су ми брисали огласе где сам продавао неку лимарију из подрума док су њихови модератори диловали мотоцикле.
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

dobar je taj beli forum al se mnogo trsi u dobrotu i pametovanje klinèadiji ja ponekad uskoèim tamo i nalupam kojekakve gluposti i napabirèi se onih likeova i srca i ostalih amblema pa posle pobri¹em uvati me neka zvojavica po tabanima ovde bar normalni ljudi pobacaju kletve na mene i minuse pa se oseæam lagodno i oni kad ne¹to prave mnogo para tra¾e za dobrote to se meni ne sviða jer se dobrote ne reklamiraju po televiziji i ti radovi a forum ko forum ni¹ta lo¹iji ni¹ta bolji

a æizla ako je moljako mora da je pogoreo po glavi, ¹to reèe na¹ idol gavra, doæe onaj ko oæe bez da ga neko hu¹ka i moljaka

El Jefe

Боље да га линчујемо унапред, за сваки случај.
Друштво за заштиту од животиња

Gavrolini

Realno me ne vole ni ovi ovde moji a kamoli oni tamo. Stangla je samo figurativno. Ima tamo normalnih ljudi kao clanova, malo ali ih ima, ali glavesine foruma su svi do jednog retardi. Bilo da su vlasnici,urednici, moderatori ma sta god i kako god se zvali su teski kompleksasi i majmuncine.

Hurricane

@kosta66

naæi æemo se kod 1000 ru¾a svi, otpada plan prvobitni da se skupljamo kod klempa pa kod ru¾a kako sada stoje stvari  


citat:

10:30-11:00h plato kod pumpe ispred hotela...

viper

Citat: kosta66 poslato 27 Septembar, 2018, 11:26

a æizla ako je moljako mora da je pogoreo po glavi, ¹to reèe na¹ idol gavra, doæe onaj ko oæe bez da ga neko hu¹ka i moljaka

A nisi ranije primetio da je pogoreo :)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

Citat: Hurricane poslato 27 Septembar, 2018, 11:45
@kosta66

naæi æemo se kod 1000 ru¾a svi, otpada plan prvobitni da se skupljamo kod klempa pa kod ru¾a kako sada stoje stvari  


citat:

10:30-11:00h plato kod pumpe ispred hotela...

Da se ubacim i ja, nemoj da zapalite bez mene.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hurricane

10:30-11:00h
plato kod pumpe ispred hotela 1000 ru¾a...

misa-pei

Citat: Taraba poslato 27 Septembar, 2018, 10:17
Mozda se i mi ukombinujemo da dodjemo.
@MIsa & Ljilja: Kako su va¹i psi raspolo¾eni za dru¾enje sa jo¹ jednim kretenom?

Imamo samo jednu kucu... Dopbra je, ali ne znamo kako se pona¹a sa drugim psima, po¹to je do¹la skoro, a veæ je dosta matora. Ako je sudeæi prema kontaktu s maèorom, onda æe sve biti sjajno :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Kostić

ja æu mo¾da pe¾ovom u njemu ima goriva motor presu¹io pa mi sad svejedno

Citat: viper poslato 27 Septembar, 2018, 11:46
Citat: kosta66 poslato 27 Septembar, 2018, 11:26

a æizla ako je moljako mora da je pogoreo po glavi, ¹to reèe na¹ idol gavra, doæe onaj ko oæe bez da ga neko hu¹ka i moljaka

A nisi ranije primetio da je pogoreo :)

jok al oèigleno ne jebe ni¹ta du¾e vreme sudeæi po ¾elji za dru¾enjem ;D

Lazic

Trudio sam se da tagujem sve koje poznajem dugo godina a nisu mnogo daleko, a znam da se nisu ogla¹avali u temi, zato nisam tagovao dosta ljudi... Ne moljakam nikoga... ®ao mi je ¹to sam potrefio isti datum sa gula¹om, al' jebi ga ba¹, ko je mogao da zna mesec i po unapred, a ja ba¹ slabo svraæam na bljb...


P.s. Znam kad sti¾e ©eherezada sa slonèetom, al' neæu da vam ka¾em... ;D Mi¹o, trebaæe nam o¹tar no¾ i raspolo¾en koljaè, onaj ¹to peèe ka¾e da nema uslova da iseèe slonèe... ;D

dzimika

ja koliko znam datum za rodjendan kod nas je odredjen i otvorena tema o tome mnogo pre nego sto je gulas njihov odredjen
Tako da Lazicu nisi ti potrefio da to bude isti dan nego oni, ali ajde sad


Lazic

Pa ne znam, ne pratim... :) Nego sad ne¹to razmi¹ljam, da li je moguæe da je jo¹ uvek sujeta na prvom mestu...? Mislim ipak da je èista suèajnost... :D

Taraba

Citat: misa-pei poslato 27 Septembar, 2018, 11:50
Citat: Taraba poslato 27 Septembar, 2018, 10:17
Mozda se i mi ukombinujemo da dodjemo.
@MIsa & Ljilja: Kako su va¹i psi raspolo¾eni za dru¾enje sa jo¹ jednim kretenom?

Imamo samo jednu kucu... Dopbra je, ali ne znamo kako se pona¹a sa drugim psima, po¹to je do¹la skoro, a veæ je dosta matora. Ako je sudeæi prema kontaktu s maèorom, onda æe sve biti sjajno :D :D :D

Super. Dovodimo i govedance.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

prpa_zr


Kostić

#258
ume¹ da doðe¹ do slavije pitaj nekoga gde je slavija pa od slavije pravo uzbrdo do autokomande na autokomandi ne levo ne ulevo ne desno ne udesno nego pravo i taj put vodi pravo do mi¹e i ljilje a iljadu ru¾a ti je na pola puta ima tabla i perionica i neko cveæe se prodaje i tu pitaj za pumpu pumpa je dvaes metara odatle

1" border="0 2" border="0 3" border="0 4" border="0

d te ne buni plan od autokomande prati put i  ide¹ samo pravo 'glavnom' d¾adom i nema¹ brige

osnovni reperi:

udri sa panèevca pvao na bogosloviju uði u ruzveltovu idi do kraja pa desno (preseèe¹ tramvajsku prugu) pa idi do trake koja ima skretanje ulevo (ne¹to malo od semafora, uði u beogracku udri na slaviju na slaviji idi pravo (mek donald je desno mala ulica sledeæa gde ide tramvaj uzbrdo u nju uði do auto komande samo pravo ispred autokomande ima nadvo¾njak pa autokomanda kru¾ni tok pa opet pravo uzbrdo (pumpa ti doðe desno odma potom stadion desno i teraj tako do banjice na banjièkom semaforu ima posle semafora pumpa sleve strane i tu teraj pravo do ru¾a

viper

Nemas brige sigurno ces se izgubiti 🤣🤣

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)