Glavni meni

8-mi MM roðendan, kod porodice Pei 29.09.2018...

Započeo Lazic, 22 Avgust, 2018, 14:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hurricane

nemoj, kasno je to  [rofl]

Krilca moze


A sta smo se dogovorili za piæe i iæe

jevta

o tada æe doruèkovati i ovi ¹to su ovce pogubili [rofl]

Glava Dole

Citat: lord_oblivion poslato 25 Septembar, 2018, 10:10
Citat: Glava Dole poslato 20 Septembar, 2018, 19:01
lorde, ides preko rudnika? Offom ili putem?
Mislim, kakvo je to pitanje  [wtf]    [rofl] [rofl] [rofl]

Ako se desi da krenem i ja idem preko rudnika pa zato pitam :D Mada s obzirom kako se taj put slaze sa sportakom(isao pre... nema mesec dana)... cini mi se da bi mi i neki OFF lakse pao :D


A sto se ovih kostinih prica tice... to me uopste ne bi cudilo, pa jel istrazivao neko o onim podzemnim gradovima ispod BGa? Toga ima kolko hoces, a kolko tek neistrazenih... pa ko garantuje da i tu nema necega :D

Lazic

Citat: Hurricane poslato 25 Septembar, 2018, 13:05
nemoj, kasno je to  [rofl]

Krilca moze


A sta smo se dogovorili za piæe i iæe
Taman da niko ne ¾uri... ;D

Tamo skupljamo pare za sve pa æe neko do radnje... ©eherezada æe da se javi kad sti¾e... Mada mo¾da bi bilo bolje da bude iznenaðenje zbog ekipe koja stigne taèno na klopu i zapali posle... :o ;D ;D ;D

lord_oblivion

#224
Rudnik je vel'ka planina, ima mnogo staza i stazica i ¹umskih puteva.
Na na¹u endura¹ku ¾alost, 85% ¹odera od Sopota preko Kosmaja i Raniloviæa do Aranðelovca je asvaltirano u poslednje 2 godine.
Jedini koliko-toliko interesantan put je iz Ripnja preko Parcana za Ralju. A odatle nema smisla iæi za Rudnik i nazad jer iz Parcana mogu da iskoèim direkt u Pei avliju. Taj neæe biti kultivisan u skorije vreme (narednih 10 godina sasvim sigurno) te ima tendenciju da postane enduro magistrala za taj pravac.

Tako da æu ja, ako budem dolazio, najverovatnije doæi potezom Ripanj-Parcani. Koliki su kolotrazi i blato, nem' pojma...
Do sad sam uvek uspevao samo do pola da stignem  [rofl]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Kostić

јебо те луди напаљени курац па идеш на рођендан а не на њивске послове јел треба дупаднеш у мишу сав блатњав и да сејеш по двориште има све да нас избаци после

милоше сине наш па то је најлепши пут за спортаке како ти рече и ја га обожавам тако рељефасног

clutch&brake

Malo se menjaju planovi, pa mozda i stignen da dodjem
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

MIGE


Hurricane

Okacite neku mapu ko ume lepo da nacrta od zilion ruza do kuce Pei

Che


Gavrolini

Ja kontam da sam najranije oko 14h tamo. Jbg radim do 12h

Glava Dole

Citat: kosta66 poslato 25 Septembar, 2018, 18:36
милоше сине наш па то је најлепши пут за спортаке како ти рече и ја га обожавам тако рељефасног

Ono ruku na srce ima dosta delova gde se provereno laganica navlaci do 200 al ima takvih krivina prepunih sljunka i kolotraga da mi se par puta govno smrzlo kad mi se ucinilo da moze lepo da se zalegne(a sve sume okolo, jedne pregledne nema) na relativno novom asfaltu i onda u nagibu paff... iznenadjenje a ima i onih delova sa asfaltom od pre nove ere :D Al to je tipa preziveti 20-30km bez zurbe a ostatak samo polako i pun gas :D Sad vec svakako i ne bi bio prvi put tako da bi se izvozilo jos brze, znam gde da usporim a gde nagarim :D Samo da se sklope sve kockice sto je vec upitno a kvalitet puta je najmanji problem, nek boluckaju malo ledja i ruke, ko ih jebe, to im je posao :D

Citat: lord_oblivion poslato 25 Septembar, 2018, 15:29
Rudnik je vel'ka planina, ima mnogo staza i stazica i ¹umskih puteva.
Na na¹u endura¹ku ¾alost, 85% ¹odera od Sopota preko Kosmaja i Raniloviæa do Aranðelovca je asvaltirano u poslednje 2 godine.
Jedini koliko-toliko interesantan put je iz Ripnja preko Parcana za Ralju. A odatle nema smisla iæi za Rudnik i nazad jer iz Parcana mogu da iskoèim direkt u Pei avliju. Taj neæe biti kultivisan u skorije vreme (narednih 10 godina sasvim sigurno) te ima tendenciju da postane enduro magistrala za taj pravac.

Tako da æu ja, ako budem dolazio, najverovatnije doæi potezom Ripanj-Parcani. Koliki su kolotrazi i blato, nem' pojma...
Do sad sam uvek uspevao samo do pola da stignem  [rofl]

[thumb_up]

Citat: Che poslato 25 Septembar, 2018, 20:49
Citat: Hurricane poslato 25 Septembar, 2018, 19:22
Okacite neku mapu ko ume lepo da nacrta od zilion ruza do kuce Pei

Evo ti do kapije same

https://goo.gl/maps/sUysBeCtKt52

Plus... za bilo koji deo srbije se samo izmeni 1000 ruza i biraj rutu :D

Kostić

#232
ja ga jo¹ nisam pro¹o bez ispada na onoj mamujojjebem krivini u livadu i po jedno plus. bez dva ispadanja ko da nisam ni pro¹o :)


gledajte na cajger. od ru¾a do mi¹e ima nekih dvadesetak kma ili trun manje a i da omanete do da¹èare nije daleko za nazad

mikajlo ako idete ibarskom kako si reko u kolko kreæete od tempa na adi da vas saèekam na omv pumpi na vidikurcu da ne idem sam

misa-pei

Hehehehe, 'ajde da se oglase i domaæini. Mislio sam da se uop¹te ne javljamo, ali ipak... :D :D :D :D :D :D

Ja kapiju otvaram èim ustanem (sigurno ne pre 9, pola 10). Od tog momenta, izvolite doæi. Molim vas samo da ponesete dobro raspolo¾enje (kao i uvek), manijaèki duh i lepo vreme.

©to se tièe organizacije... Ovde je prodavnica na 1km od mene. U njoj ima nekih bezveznih kobaja, hleba u svako doba i hladnog piæa. U Ralji postoji kasapnica, onako dobra-ni¹ta posebno. Imaju æevape, pljeske, piletinu, èudne kobaje. Ovde æe biti spremna re¹etka za ro¹tilj, æumur i drva. ©eherezada donosi prase (koje bi trebalo da bude velièine omalenog slonèeta, koliko mi se èini prema na¹em broju). Ozvuèenje je spremno (uzgred, na prodaju je  :D :D :D). Muzika je... nema ni¹ta iz ovog milenijuma. Ako to hoæete, ponesite.

Do nas se sti¾e vrlo prosto, na glavnom smo putu (za one koji ne znaju). Krene se Kragujevaèkim putem, proðe se Avala i vozi se samo pravo. Tamo gde vidite motore s desne strane na 20. kilometru od 1000 ru¾a, stigli ste. Ako uðete u Ralju, proma¹ili ste. Okret pa nazad i onda gledajte dobro u levo. 4 km od Ralje, prema Bg odmah posle veoma o¹tre i duge krivine/ukosnice - va¾no za one koji dolaze auto putem i li od Mladenovca.

Unapred se radujem ¹to æemo se opet dru¾iti. Sto puta sam rekao, pa da ponovim-kod Manijaka mnogo volim ¹to nema nijedne osobe koja me ¾ivcira.
Država je najveći neprijatelj naroda

UFF

onda moram da te iznerviram kad dodjem da bude bar neko

ima ti pokvarim neku moto lampu, sat li zmaja :D

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

balcan girl

ja se secam bilo je od pumpe pravo kad vidis zutu kucu jos jedna krivina i onda sa leve strane :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Gavrolini

Direktore Lazicu ako mozes da prestanes po FB da moljakas koje kakve da dodju pa da te odjebavaju zbog blowjob gulasa. Ko treba da dodje je vec video temu.

MIGE


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gavrolini poslato 27 Septembar, 2018, 08:20
Direktore Lazicu ako mozes da prestanes po FB da moljakas koje kakve da dodju pa da te odjebavaju zbog blowjob gulasa. Ko treba da dodje je vec video temu.
vole ljudi na kasiku pa to ti je....a i BJ ...nesto se i ja premisljam...ali mene tamo ne vole :)  mozda odem da ih iznerviram.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11