Glavni meni

8-mi MM roðendan, kod porodice Pei 29.09.2018...

Započeo Lazic, 22 Avgust, 2018, 14:57

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gavrolini poslato 25 Avgust, 2018, 22:59
Daj da neko potera dzak paprike i krompira da ima i uff sta da jede :)
mislim da su uff i vlajko poceli da se druze....mozda i gleda u sunce pa ne mora da jede uopste....fotosinteza bato
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

pa blizu si istine
pili smo pivo zajedno kod mazzia na rodjendanu u valskom polju pre neki dan
jedva sam ga prepoznao, druzi se sa mazzievom sestrom izgleda, vegani, yoga i ostala sranja

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

bivsu vlajkovu sam pitao da li stavlja uopste meso u usta.....kad je rekal ne, tuzno sam pogledao vlajka....dakle persun vo bouljo
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Avgust, 2018, 09:32
bivsu vlajkovu sam pitao da li stavlja uopste meso u usta.....kad je rekal ne, tuzno sam pogledao vlajka....dakle persun vo bouljo

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic


viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic


Major


Gavrolini

Bio sam jedno kod ljilje i mise ali pojma nemam kako. Hoce neko se skupljati negde pre njih ili bar sta da kucam u navigaciju?

Hurricane

Ako ces preko obrenovca, nadjemo se kod Ade tu neka ekipa iz tog pravca pa teramo zajedno

Lazic

A mo¾e¹ i da uhvati¹ obilaznicu ka Ni¹u i onda pravo do milion ru¾a... ;D Isto ako ide¹ autoputem, odvoji¹ se ka Ni¹u posle ©imanovaca...


MIGE

Citat: Gavrolini poslato 11 Septembar, 2018, 16:34
Bio sam jedno kod ljilje i mise ali pojma nemam kako. Hoce neko se skupljati negde pre njih ili bar sta da kucam u navigaciju?
aj jbt, na vezi smo...




balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11