Glavni meni

8-mi MM roðendan, kod porodice Pei 29.09.2018...

Započeo Lazic, 22 Avgust, 2018, 14:57

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Dragi moji, ko je vas poznavao ni pakao mu neæe te¹ko pasti... A ne, nisam to hteo da ka¾em... ;D




Dragi moji provedoh skoro vek i po u zdravlju i veselju... Ne, ne, ni to nisam hteo da ka¾em... :o ;D




Dragi manijaci, ne mogu da se naverujem da je pro¹lo skoro veæ 8 (sad sam najebao) godina od kad se dru¾imo... Tastatura je odavno postala samo sredstvo dogovaranja, najdra¾e ljude u ¾ivotu sam upoznao u tom periodu, prvi put u ¾ivotu sam sam mogao da izaberem prijatelje i da jebe rak raka, dobro sam izabrao... :o ;D


Nisam iskusan u organizaciji bilo èega, ali znam ko jeste i ko æe da da rado pomogne... Sve je poèelo Uffovom kurcoboljom za osmi roðendan i hvala mu na tome, ima skoro 6 godina kako nismo bili "organizovano" kod Ljilje i Mi¹e i ba¹ mi je nedostajalo... Hvala i Jugi ¹to mora da radi u subotu pa je cele prièa za¾ivela, hvala Uraqganu ¹to je dosadan kao stidna va¹... :o ;D


Kome je datum previ¹e blizu da bi se organizovao, ¹ta da mu radim, ima vi¹e od mesec dana, a i to mo¾e da se pomeri ako bude ba¹ najavljeno ledeno doba za taj dan... :D


Okupljanje kod Milion ru¾a u neko razumno vreme (Oko 11 recimo) i onda trka znana jo¹ kao "kako stiæi do Tre¹nje za manje od 15 minuta"... :o :D


Sad bi trebalo neka satelitska slika da bi oni koji ne znaju saznali kako do tamo... :D


Slika je orijentaciona za one koji nisu bili, biæe boljih u meðuvremenu... :D







Bishke

Trebao si da stavis X...ovako neki nece moci da ubodu dvoriste ;D

Samo da Gaspar opet ne organizuje trku za taj vikend
You should do one thing every day that scares you

juga


UFF


El Jefe

За оне са слабијим памћењем, 1000 ружа мотел који је служио као стационар у епидемији великих богиња. Многи од њих сада миришу руже одоздо.
Друштво за заштиту од животиња

Jecko

Ne ne ne ne, ne sme da se menja datum! Tu sam!


Ja doniram, prase ili jagnje ili rostilj da castim za stan, direktorsku poziciju, prsten.
A sto se tice izbora izmedju ovih gore opcija, kako god da drugarica draga Ljilja odluci da joj je lakse.


[yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]


viper

Ovo mi deluje kao odlicna lokacija, bez komaraca ko rode nadam se :)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mkt


mali_zmaj

Laziæu!!! Otkopat æe tebe Bili !!!

Od srijede ¹ibam za Pulu,nema ¹anse da se i za to sklopim....,oj Srbijoooo!!! 

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Lazic

Citat: juga poslato 22 Avgust, 2018, 15:48
Èekaj bre Laziæu, a beta verzija?
U subotu kod Gorana... :D






Citat: Jecko poslato 22 Avgust, 2018, 16:38
Ne ne ne ne, ne sme da se menja datum! Tu sam!


Ja doniram, prase ili jagnje ili rostilj da castim za stan, direktorsku poziciju, prsten.
A sto se tice izbora izmedju ovih gore opcija, kako god da drugarica draga Ljilja odluci da joj je lakse.


[yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
[srce] [srce] [srce]

Tebe ba¹ krenulo kako treba... ;D

feelgod

Da li je ovo dnevno ili nocno okupljanje, secam se prosli put da nisu mogli da nas izbace :)

Lazic

Dok nas ne izbace... :D


@Pa¹teta:
Ako imam pravo glasa, ja bih kralja ¾ivotinja, ro¹tilj æemo svakako nabavljati... :D



@Miketa:
Ne razumem za datum, prerano, prekasno?

Gavrolini


Lazic

U ime kralja ¾ivotinja koji sti¾e iz Saudijske Arabije, datum zakljuèan... :D Jeb'o nas 'lebac, danas je 22.8, do 29.9 ima 38 dana... :o :D

MIGE


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 22 Avgust, 2018, 20:56
jebi se lazicu mozda i stignem za taj dan :D :D :D

vidi...ako ti dodjes eto i mene....a i misi neko gvodje da donesem...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

prpa_zr

Ako sve bude kako treba dolazim i ja
A kako je poznato se iè ne razumem u beogradsku geografiju  treba mi vodic do 1000000 ruza 😇

Sent from my SM-G900F using Tapatalk