Glavni meni

8-mi MM roðendan, kod porodice Pei 29.09.2018...

Započeo Lazic, 22 Avgust, 2018, 14:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: viper poslato 28 Septembar, 2018, 19:08
Samo da pitam, hoæe biti nekog da peèe ro¹tilj ili samo prase.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
Prase sti¾e peèeno, ali po¹to nemamo predstavu ni koliko æe ljudi da doðe ni koliko su gladni, logièno je da æe do praseta da se obrne neki ro¹tilj za meze... :D Za doruèak donosim ljuta krilca... :D

Mogao bi neko od ranoranilaca hleb da ponese... :D Mo¾da ga i ja upecam sa krilcima, al' trebaæe toga dosta... :D


Elem, malopre mi Vlajko javio da je bjb okupljanje za vo¾nju do gula¹a zakazano kod 1000 ru¾a u 9:30... :o ;D Ba¹ me zanima koga æu sve da sretnem... :D

dzimika

pa mi se okupljamo u 10:30 tako da neces nikog sresti sigurno

®or¾

 [rofl] Laziæu jel ima neka kafana kod Baba Vi¹nje? Raèunam da ba¹ u njoj napravim pauzu,nedaj bo¾e da se izgubim.Jebote napraviste od Ralje,Njujork.Pa taman da sam debil i da sve moguæe navigacije riknu,pa pitaæu nekoga nisam mutav :P

viper

Spreman



Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

ЯЭВОЛУТИОН

ulagujem izvinjotinu.....klincu je rodjendan, ali ja hto da zapalim.....kurac...nezvani gosti do malopre....sabio sam tri dunje pa ne bih bas da se kotrljam sa promilima....pozz
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole

22h... 3 dunje(citaj mekani sokic)... 11 sutra... spoji mi to u celinu i objasni kakve veze ima jedno s drugim [neampojma] Aj dolazi da se svadjamo malo, ne sviraj :D :-*

viper

Krivo mi samo ¹to nije stigao dron iz kine da se malo ovekoveèimo iz vazduha 😁

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Kostić


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Glava Dole poslato 28 Septembar, 2018, 23:36
22h... 3 dunje(citaj mekani sokic)... 11 sutra... spoji mi to u celinu i objasni kakve veze ima jedno s drugim [neampojma] Aj dolazi da se svadjamo malo, ne sviraj :D :-*
nisam otisak
Citat: Glava Dole poslato 28 Septembar, 2018, 23:36
22h... 3 dunje(citaj mekani sokic)... 11 sutra... spoji mi to u celinu i objasni kakve veze ima jedno s drugim [neampojma] Aj dolazi da se svadjamo malo, ne sviraj :D :-*
to je sutra.... Vodim klinca sa ekipom u neki esape rokom.... Do 21h....a ekipa dolazi u 17h...a zena cerku vodi na neki drugi rode dan.... Jel ima neko da me menja..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Vrlo moguce. Radim nocas u kafani do pola 4 a sutra ujutru od 6 do 12. Ako dodjem neki misa i ljilja spreme krevet

Kostić

Citat: Laziæ poslato 28 Septembar, 2018, 15:09
Citat: kosta66 poslato 28 Septembar, 2018, 11:57
izgubiæe se u baba vi¹njinoj, ovo ¹to sam ja napiso je realno nabolje za one koji ne znaju a poenta je da ima ¹to manje skretanja ¹to u tvom predlogu nije sluèaj :P
Daj ne zajebavaj, kako bilo ko mo¾e da se izgubi u 300 metara Baba Vi¹njine... ??? :o ;D

A za¹to bi se zavlaèio u grad kad ide preko Pupinovog mosta... Na Panèevcu redovno sranje...

kako iko mo¾e da se izgubi u beogradu a avala se vidi sa meseca :) a on kako sam ga ja svatio, mo¾e da se izgubi u sopstvenoj kuæi :)

kako je krenulo ho¹i i æizla æe da vode ¾urku...

UFF

Citat: kosta66 poslato 28 Septembar, 2018, 08:47
ja neæu da dolazim jer imam temperaturu 40 treæi dan bronhitis

Citat: kosta66 poslato 28 Septembar, 2018, 10:49
neæu da se dru¾im sa zajedljivim ljudima :)

u redu, nemoj

ali nemoj vise ni da se javljas u ovoj temi onda  [hello]

FANTOM

    Stalno ista prica Kosta tvrdi pazar ....  [rofl]

viper

Citat: Gavrolini poslato 29 Septembar, 2018, 00:07
Vrlo moguce. Radim nocas u kafani do pola 4 a sutra ujutru od 6 do 12. Ako dodjem neki misa i ljilja spreme krevet
Imam.ja za tebe le¾aljku taman mo¾e¹ u prirodi da spava¹.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

®or¾

 :( jbg ¾ao mi je ¹to neæu imati priliku da vas upoznam ovaj put.Vi¹a sila [samoubistvo]

viper

©ta je sad, odustajes.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

UFF

nema motor a nema ni dobermana pa ga sramota da dodje  :P

Dragana friz

Samo kafu da popijemo i stizemo...kolima na zalost

balcan girl

Jbg ne zali se javno :) nisam ja kriva sto mi se vozac razboleo :)
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

®or¾

Citat: UFF poslato 29 Septembar, 2018, 09:37
nema motor a nema ni dobermana pa ga sramota da dodje  :P
[rofl] Stigao mi brat iz Kanade sa sve snajkom i detetom koje jo¹ nismo ni upoznali i zakazao Ruèak u Cesli za danas u 13h jbg ¹ta da radim,svakako i da mogu da se pocepam na dvoje do¹ao bi kolima :P