Glavni meni

Prva beta proba 8-og MM roðendana, Vojska 25.08.2018...

Započeo Lazic, 21 Avgust, 2018, 19:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

kod mene mozete kad god hocete, to znate, skupimo kintu za pivo i prase i eto druzenja, i kod gorana cu ici rado ako je lepo vreme sto da ne, samo kazem da se ili organuzuje dobro ili nikako a ja od kako sam poslednje 2-3 god prestao da pokrecem teme o voznjama i druzenjima niceg vise ni nema.. jer me iskreno mrzi a i imam preca posla pa mi lakse da dodjem nego sve da spremam i posle rasklanjam

Lazic

Omatorio, ulenjio se... ;D Nekad ti nije bilo te¹ko da vozi¹ 300 milja zbog ribe... :P ;D [srce]

Hurricane

@uff

...e onda pusti nas da otvaramo teme na tu temu kad i kako hoæemo i koliko umemo


a ti idi popij monster, pro¹etaj psa, ili se drogiraj ko sav normalan svet, nemoj mraèi¹, ima da te prijavim uredniku

Lazic


UFF

i onda fotke bilo nam do jaja a ono 5 pijanih debelih maljavih matorih gay likova bez izedne zene leze polu goli u blatu

svi koji vide fotke odmah im zao sto nisu bili i jedva cekaju sledecu priliku da se grupno (5 i slovima pet) njih okupi u tako velikom broju  [rofl]

onda bolje da ni nema ni teme ni fotki vec da "ostanemo u ormaru"

milomir22

Jbg kisa je usrala dogadjaj, da je bilo lepo vreme, sigurno bi bilo mnogo vise ljudi.
Mozda bi moglo da se krene sa spiskom, cisto da se zna na cemu smo, pa ako bude petoro dlakavih, petoro dlakavih, (ovi gay nek preskoce ovaj put).

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

friziderdzija

vidim ja ¹ta se de¹ava kod pUFFte....snajka preuzela kontrolu...nema vi¹e do¹li ortaci.... rakija, pivo, mesance....sad gloðe brokoli, pije rosu...

Lazic

Da neki popizd ga u'vatio, nikad nije ovoliko mraèio... :o :D

Uffe, popij nepizdin... :D

MIGE

Citat: Laziæ poslato 22 Avgust, 2018, 20:02
Da neki popizd ga u'vatio, nikad nije ovoliko mraèio... :o :D

Uffe, popij nepizdin... :D
cak i Gavra vise ne mraci a uff poceo  [rofl]

MIGE


goranvojska

ko dosao dobrodosao,
ko ne moze nikakav problem,
ko moze ajde
nikakve obaveze
opusteno ljudi,

juga

#31
Citat: UFF poslato 22 Avgust, 2018, 13:29
cemu uopste otvarati teme i praviti neku "senzaciju" kad ce da ode 5 ljudi?
isto i na tari, bilo mi super i voznja i druzenje ali tema nicemu ni sluzila nije
samopozvali ste se kod gorana, samoinicijativno otvorili temu koja je navodno rodjendan i to sve za 3-4 dana, pa za to vreme clanovi koji forum ne citaju redovno nece ni saznati sta se desava a ne da se jos organizuju isplaniraju i dodju
naravno da je ok da se ljudi obaveste i pozovu ali stari clanovi znaju koja je uvek standardna ekipa na druzenjima i voznjama pa ne vidim vise ni razlog otvarati teme sa losom organizacijom (ili bez ikakve) i posle slike slike odziva ljudi blam njih 5 sedi ispod nekog drveta, to mozemo i spontano kad god pozelimo a slike ako neko zeli da podeli mogu i posle druzenja u adekvatnu temu
a rodjendan nije samo ako otvoris temu, treba da se organizuje prostor, pice, hrana, muzika, parking, smestaj da se isplanira unapred da se ubode lepo vreme, da nije moto skup, da nisu vecina na moru, da su svi obavesteni bar mesec dana ranije, da nije predaleko itd
Otvorena je tema u vo¾nje i dru¾enja, ljudi se obaveste, pa ko hoæe da doðe doæi æe. Ne razumem ¹to smeta tema. Uostalom odavno smo utvrdili da uvek dolazi jedna ista ekipa, pa bar da postavimo slike nek oni koji nisu bili crknu od muke! (pa makar bilo 5 dlakavih maljavih...ali koji su se lepo dru¾ili , jeli , pili...)

Lazic

Samo nemoj vi¹e da mi èupa¹ sede dlake i sve ok... :D

Aussweis


Svirate qrcu, covek lepo pozvao sve, pa ko moze neka dodje, a ko ne moze ili nece, neka batali pricu..

Mene bi mrzelo da mracim pricu, pa cak i da citam ako me ne zanima, smara, ili mi se ne ide..

@Goranvojska

Burazer i ja bi dosli, ako Bog da...znam da si domacin parexelans, tako da nema greske..

Jedva sam i ovo napisao  ;D
Sve ima cenu ili čast!

Lazic

Situacija je za sada sledeæa...

Juga zbog posla dolazi kasnije, Uragan zbog posla dolazi kasnije, Uff zbog neèega dolazi kasnije, ja verovatno idem kolima zbog dece, Goran nas svakako oèekuje, vreme i taèka polaska mogu da ostanu isti za ozbiljne ljude, ko ima muke da naðe lokaciju, 063 277 065... :D


MIGE

Citat: Aussweis poslato 23 Avgust, 2018, 17:18

Svirate qrcu, covek lepo pozvao sve, pa ko moze neka dodje, a ko ne moze ili nece, neka batali pricu..

Mene bi mrzelo da mracim pricu, pa cak i da citam ako me ne zanima, smara, ili mi se ne ide..

@Goranvojska

Burazer i ja bi dosli, ako Bog da...znam da si domacin parexelans, tako da nema greske..

Jedva sam i ovo napisao  ;D
[thumb_up]

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

friziderdzija

jbg...ja ne dolazim...jurim ¾ðecu po pla¾i i preskaèem babe ko prepone...

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

dzimika

Znaci svako za sebe pa ko kad stigne, dobro je, bar ne moram zuriti pa cu mozda nekim ko zna kakvim putevima doci do tamo :)