Glavni meni

Prva beta proba 8-og MM roðendana, Vojska 25.08.2018...

Započeo Lazic, 21 Avgust, 2018, 19:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Uhhh, kad je ikad i¹ta sa Manijacima bilo jednostavno... :D




Naèujem pre nekog vremena da je Uff re¹io da mu je dosta organizovanja MM roðendana, naroèito kod sebe kuæi (potpuno ga razumem) i nas par ne¹to mozgalo kad æemo, gde æemo...

U nekom trenutku od Uffa sam èuo da ga ove godine zabole za roðendan, èak i ako je jubilarni osmi... :o U meðuvremenu su Juga, Uragan i Goran ne¹to mozgali, pa mogli bi da slavimo roðendan u Vojsci za vikend...



Ja sam uvek za... Onda se ispostavi da Juga mora da radi u subotu, pa krene lamentiranje da æe malo ljudi da doðe, pa gde bi mogli bli¾e, hmmm... Mogli bi kod dvoje najdra¾ih manijaka, koji su nas puno puta gostili, ali nikad nismo tamo slavili roðendan... Al' da ih nièim ne opteretimo, tj da samo doniraju malo struje za muziku i fri¾ider (i da nas trpe par sati), a za sve ostalo æemo mi da se organizujemo... Tako i bi... Porodica Pei se u naèelu sla¾e poèev od druge polovine septembra...










E sad, naslov teme ili beta verzija roðendana... :D

Juga planira da zbri¹e ranije sa posla, Goran nas èeka, Uragan je napaljen kao ¹vedska sobarica svakako, ja bih da se okupam u Moravu posle 2 godine... :D








Dakle, subota 25.08.2018.

Mesto okupljanja: Milion ru¾a
Vreme polaska: 9:00  [rofl] [rofl] [rofl]
Destinacija: selo Vojska u srcu Srbije... ;D



Raspolo¾eni mogu da se stave na spisak, a i ne moraju... ;D  [flashing] [cheers]

Kanarinac

Jebite se, nisam tu u subotu. Mogli ste i danas za sutra da organizujete [veryangry] [veryangry] :'(

goranvojska


Lazic

Eh sad, pa ja sam saznao u petak, a danas je pao dogovor...

Gavrolini

Bas imam para na kraju avgusta. Cudi me da niste organizovali krajem januara tad obicno imam jos vise i to naprimer da organizujete u skoplju..

goranvojska

el imas za gorivo,
to je sve sto ti treba
niko nije od nas otisao gladan i zedan
i pali u subotu pravac vojska

goranvojska


Gavrolini

Vrlo rado ali nema magije da se iskombinujem. Prvo radim trecu i zavrsavam smenu u subotu u 6h ujutru. Drugo i ono bitnije avgust sam se bas ispucao. More,tara,stizu drva a i kraj je meseca. Nisam ni mislio da cu ostati gladan to nikad nije bio problem. Ali ovaj put i gorivo jeste problem. Stvarno mi zao sto nisam ni jednom bio jer vidim da su svi puni utisaka ali jbg, neki drugi put.

Poslato sa RNE-L21 uz pomoæ Tapatoka

MIGE


Lazic

Gavro, ako odspava¹ do 10-12 i vozi¹ ba¹ polako sti¾e¹ do 3 najkasnije, pravo vreme za dremku u debelom 'ladu kraj Morave... Treba ti 25e goriva tamo nazad ako ba¹ bude¹ vozio k'o po jajima... :D

feelgod


MIGE


Hurricane

Citat: goranvojska poslato 21 Avgust, 2018, 22:09
da se druzimo bre

[thumb_up]


ajde Gavro doði do bga ne¹to æemo izmajmunisati, voziæemo lagano...


pratim

mali_zmaj

jin-jang

Lone Wolf

Могу само да гледам...
Кад ће бре у Шапцу?
Не може рај на земљи.

Lazic


UFF

cemu uopste otvarati teme i praviti neku "senzaciju" kad ce da ode 5 ljudi?
isto i na tari, bilo mi super i voznja i druzenje ali tema nicemu ni sluzila nije
samopozvali ste se kod gorana, samoinicijativno otvorili temu koja je navodno rodjendan i to sve za 3-4 dana, pa za to vreme clanovi koji forum ne citaju redovno nece ni saznati sta se desava a ne da se jos organizuju isplaniraju i dodju
naravno da je ok da se ljudi obaveste i pozovu ali stari clanovi znaju koja je uvek standardna ekipa na druzenjima i voznjama pa ne vidim vise ni razlog otvarati teme sa losom organizacijom (ili bez ikakve) i posle slike slike odziva ljudi blam njih 5 sedi ispod nekog drveta, to mozemo i spontano kad god pozelimo a slike ako neko zeli da podeli mogu i posle druzenja u adekvatnu temu
a rodjendan nije samo ako otvoris temu, treba da se organizuje prostor, pice, hrana, muzika, parking, smestaj da se isplanira unapred da se ubode lepo vreme, da nije moto skup, da nisu vecina na moru, da su svi obavesteni bar mesec dana ranije, da nije predaleko itd

Lazic

Skroz se sla¾em... :D Naterali me zlikovci... :D

Elem, niko se nije samopozvao kod Gorana, i roðendan æe nadam se da bude kod porodice Pei, Ljilja reèe da im odgovara 15/22/29 septembar... 29-ti je vi¹e od mesec dana, ako se sla¾u to je vi¹e nego dovoljno... :)

Hurricane

...tema iz razloga ¹to npr sa nekim ljudima se ni ne èujem uop¹te, ali ovde se èitamo svakodnevno i kao da ih viðam svaki dan

nemamo ni brojeve od mnogih èlanova da bi ih obavestili kad je neka prilika..

a i lud sam da zovem svakog na tel posebno kad se sastajemo negde..



ovako tema opu¹teno i ja uop¹te ne vidim ¹to bi nekog optereæivala tema takvog tipa, kada je na svom mestu,

èak postoji podforum ba¹ za to, koga ne interesuje iz bilo kog razloga mo¾e da je ni ne gleda..


korisnija je ova tema od bar 95 % tema raznoraznih gluposti iz Ostalih tema


i ne, mene nije blam i nas dvojica da krenemo bilo gde, boli me ba¹, èisto da uðe u zapisnik, veæi mi je blam da sedim kuæi i gledam

Lazic

Uff vi¹e voli inkognito... :D Nikad ne zna koji mu¾ mo¾e da ga spopadne... Eh ta mladost ludost, a vidi ga danas, samo ¹to nije postao biljojed... :o ;D ;D ;D