Glavni meni

Kaciga Albedo - nova, velièina L

Započeo Flojd, 20 Avgust, 2018, 10:13

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Flojd

Stari drugar koji nije iz moto sveta je re¹io da mi da kacigu. Meni kaciga ne treba, ne znam gde bih s njom, jedva sam se otarasio vi¹ka, pa sam mu predlo¾io da proba da je proda.

Kaciga je brenda Albedo, integralka, model FG-1, velièina je L (60), masa 1250g +/- 50g. Potpuno nova, neno¹ena. Ima malenu ogrebotinicu na temenu, od transporta. Priznajem da za tu marku nikada èuo nisam ali je drugar od nekoga dobio informaciju da se kaciga vozi na skandinavskim moto-trkama. 

Èovek je formirao cenu na 90 evra ali znam ga, nije on srca kamenoga, njemu ta kaciga samo stoji i skuplja pra¹inu. Cenjkajte se pa gde se naðete.  8)
Kontakt: Sale, tel. 064/151-7939.


Naravno, po¹to ipak ne nudim svoju stvar ne zameram ako tema bude obrisana.


Evo kako izgleda kaciga:















Lazic

Kad je veæ re¹io da ti da mogao si da je samo prosledi¹ nekom manijaku bez para... ;D [cheers]

viper

Mogao je ali nije😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Flojd

Nije da mi to nije palo na pamet ali i ovaj moj drugar je skroz bez kinte... Zato i hoæu da mu pomognem da proda.

Lazic

Ma naravno, nego znam koliko je nekad lako usreæiti nekoga, za male pare... [cheers]

Obja¹njava mi Uff neki dan kako je strpljenje majka mudrosti i kako Gavra zbog nestrpljenja uvek prodaje opremu (a èesto i motore) ispod cene, ja reko' æuti da je Gavra strpljiv od koga bih nabavljao jeftino opremu... :o ;D

Flojd

Nova cena: 70e.

Kontakt: Sale 064/151-7939

Flojd

Niko ¾iv da se javi...



Nova cena: 60e.



Kontakt: Sale 064/151-7939

El Jefe

Citat: Flojd poslato 24 Septembar, 2018, 09:56
Niko ¾iv da se javi...



Nova cena: 60e.



Kontakt: Sale 064/151-7939
Здраво Флојде
Друштво за заштиту од животиња

®or¾


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

perlx


Gavrolini

Nisam siguran da li sam ziv ali se javljam.

UFF


Flojd

Gle ¹ta je zajebanata, a kupaca ni za lek...  [facepalm]

Lazic


Flojd

Citat: UFF poslato 24 Septembar, 2018, 12:30
gde je sir?

Citat: Laziæ poslato 24 Septembar, 2018, 13:00
Stvarno, kad æe sir...? :-*

Sad je oti¹la jedna tura...Èim se skupimo za sledeæu - eto ga. Za sada fali 3 kantice. Znaèi - sti¾e brzo.   ;)

UFF


Boban_m


Gašpar


Lazza

I may be dumb, but I'm not stupid.