Glavni meni

Honda CBR 1000 RR ili Yamaha fz1 ili nesto trece?

Započeo ®or¾ GTI, 18 Avgust, 2018, 20:05

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Drugar prodaje bas dobru 675 sa malo km i mnogo opreme ako si zainteresovan

viper

Ala zvizdi triumph.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Charuga

Necu mnogo da filozofiram.... Prilicno sam bip skeptican prema ABS u i drugim pomagalima na motoru....cak sta vise imao sam ogromnu averziju sledeci filozofiju...nikada nisam imao do sada i to je za one sto ,,,NEZNAJU,,,,
E pa letos u Maroku u gradu Tetuanu starom delu....nizbrdica i to veoma strma...put nije ni asfalt nego uglacani kamen...necu da ponavljam kako se vozi tamo...uzas....
Da skratim.... na toj nizbrdici vozim jedno 70 na sat ispred mene kombi koji gledam kako da preteknem u susret idu automobili i nemogu....tog momenta u levom retrovizoru vidim magarca sa velikim dzipom koji je hteo sve da nas obidje...posto nemoze skrece desno pravo na mene da se ubaci...ja moram da bezim pored puta gde je jos onog kamena samo zacinjenog peskom...moram krvnicki da kocim da ne udarim u neke stubove sa strane.....abs trese ceo motor ali on ide tamo gde sam ja namerio...stajem jedva ali ostao na tockovima...da nisam imao abs sigurno bih proklizao....
Posle te situacije....malo sam promenio misljenje....

UFF

ja motore bez abs-a vise ni ne gledam, bar one koji nisu za stazu ili offroad

zaboravis da ga imas dok se ne aktivira

upalio mi se mozda dva puta za sve ove godine, oba puta bi se otresao 100% da ga nisam imao

®or¾ GTI

Citat: Laziæ poslato 30 Oktobar, 2018, 01:37
Pre par nedelja mi Uragan otvorio oèi da je tvoj nik u stvari ®or¾ gti... :o ;D Mislio sam da je zorzgti jedna reè, ¹ta znam na maðarskom recimo... :o :D

©ta misli¹ da te prekrstim kako treba? ;D
moze:)

®or¾ GTI

Slazem se za abs , videcemo stizem ubrzo, tu je honda ceka probu, tuje i fz1 mislim da ima abs ocu da vidim jos par motora , toliko sam gledao da ne znam sta pre, znam samo da hocu motor da se vozim :)

®or¾ GTI

Citat: Gavrolini poslato 30 Oktobar, 2018, 10:55
Drugar prodaje bas dobru 675 sa malo km i mnogo opreme ako si zainteresovan
daj nneku blizu info na pp, bila jedna zlatna 2008 dugo na oglasu jel to ta?


Hurricane


Lazic

Citat: bucko poslato 30 Oktobar, 2018, 09:50
ajde pope

Citat: ®or¾ GTI poslato 30 Oktobar, 2018, 12:29
Citat: Laziæ poslato 30 Oktobar, 2018, 01:37
Pre par nedelja mi Uragan otvorio oèi da je tvoj nik u stvari ®or¾ gti... :o ;D Mislio sam da je zorzgti jedna reè, ¹ta znam na maðarskom recimo... :o :D

©ta misli¹ da te prekrstim kako treba? ;D
moze:)
Evo... ;D

®or¾ GTI

Citat: Laziæ poslato 30 Oktobar, 2018, 23:48
Citat: bucko poslato 30 Oktobar, 2018, 09:50
ajde pope

Citat: ®or¾ GTI poslato 30 Oktobar, 2018, 12:29
Citat: Laziæ poslato 30 Oktobar, 2018, 01:37
Pre par nedelja mi Uragan otvorio oèi da je tvoj nik u stvari ®or¾ gti... :o ;D Mislio sam da je zorzgti jedna reè, ¹ta znam na maðarskom recimo... :o :D

©ta misli¹ da te prekrstim kako treba? ;D
moze:)
Evo... ;D
Fala :)

Lazic


bucko

Koliko naplacujes prekrstenje,imas li tarifu ili koliko ko da :D :D :D

®or¾ GTI

Ne znam jos cekam tarifu ,mozda pojaca posto me prekrstio u odsustvu :)

Lazic

Kao ¹to rekoh kolegi èijem sa detetu instalirao sistem, ja radim na osmeh... ;D ©to ga nije spreèilo da donese par Bavarija i nekih grickalica... Izmamio mi osmeh... :)

®or¾ GTI

Citat: Laziæ poslato 02 Novembar, 2018, 10:56
Kao ¹to rekoh kolegi èijem sa detetu instalirao sistem, ja radim na osmeh... ;D ©to ga nije spreèilo da donese par Bavarija i nekih grickalica... Izmamio mi osmeh... :)
moze:)

dr32

Lazicu nemoj da si naivan, Zorz mucka koktele, mozak da ti pomuti ;)
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Lazic


®or¾ GTI

Citat: dr32 poslato 03 Novembar, 2018, 01:58
Lazicu nemoj da si naivan, Zorz mucka koktele, mozak da ti pomuti ;)
XAXA Dotore kokteli samo kad su motori parkirani :)