Glavni meni

(Mikro) KAMPERI

Započeo Gašpar, 16 Avgust, 2018, 12:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hurricane


sremac

Pa ta meèka je garsonjera od 30kvadrata sa sve terasom :D  [thumb_up]
budala na leru, mudonja u kontra smeru

mrle

Dobra fora ako imate decu. Ponesete no¹u i nekoliko dobrih kesa iz Tempa... stavite kesu preko no¹e, dete se iskenja, samo ve¾ete u èvor i bacite u prvu kantu.

mrle

Gepek multiple idealna za wc.

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Gašpar


Conti-Moto

Novo !!!
Conti ROAD !!

Lone Wolf

Citat: mrle poslato 16 Avgust, 2018, 23:53
Gepek multiple idealna za wc.
Dok ja naðem na parkingu otkljuèanu multiplu biæe prekasno.
Не може рај на земљи.

eclipse4

u moj pikap ti samo treba picka pozadi da karas i nista od ovih silnih dasaka  i fioka!

Lazic

Citat: Lone Wolf poslato 17 Avgust, 2018, 12:21
Citat: mrle poslato 16 Avgust, 2018, 23:53
Gepek multiple idealna za wc.
Dok ja naðem na parkingu otkljuèanu multiplu biæe prekasno.
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Joker

Sta go da radite ili ga tako uvezite pa da prodje odredjene procedure ili ga napravite tako da sve to moze da se izvadi da bi se tehnicki izvrsio, to je moja preporuka...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

I tako Srbi efektivno ubi¹e u nastanku industriju prilagoðavanja vozila svojim potrebama... Jer, Srbi... [facepalm]

ЯЭВОЛУТИОН

poznavaoci engleskog jezika koji su zavrsili visoke skole na foru a rade u agenciji za bezbenost su rec "customizing" preveli kao "ne moze proci carinu" te samom tim se ne moze ni voziti drumom.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Ovde su svi struènjaci na foru... Zato nam je takva zemlja...

PECA BMW

Ja se bavim proizvodnjom kampera pa pitajte sta vas zanima , doduse odo po CG na moto skupove pa me nece biti mesec dana ali kad se vratim odgovaracu na pitanja .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

dr32

Pratim temu, kako godine idu, sve sam blizi ideji slobode na tockovima, ima puno lepih mesta, do nekih greota trositi moto gume, al kad se do tamo dodje onda je to to.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Lazic


Gašpar

Aj da o¾ivimo temu. ©ta mislite o ovakvom razvlaèenju struje.

- Pored glavnog akumulatora, uvede se jo¹ jedan veliki, pomoæni, koji æe slu¾iti za napajanje "tovaranog" dela
- Izmeðu ova dva akumulatora napravi se paralelna veza, s tim da se negde na tabli napravi prekidaè koji æe prekinuti plus, tako da mo¾e da se kontroli¹e da tovarni deo, ne vuèe glavni akumulator dok auto stoji, odnsono dok alternator ne radi.
- Da se za stajanje napravi 220V utikaè na koji se nakaèi klasièan punjaè za akumulator, koji æe konstantno raditi kada god ima 220V struje i puniti taj drugi, dopunski akumulator.

Ja mislim da bi to radilo  [neampojma] [neampojma]

Glava Dole

Bi, zasto ne bi... samo pazi da ne prepraznis akumulatore u tovarnom delu, ako planiras klasicne a ne UPS(koji trpe duboka praznjenja). Naruci neki digitalni voltmetar sa alija, ima povoljnih i nema greske.

jevta

To se radi sa invertorom.Da bi mogao sa akumulatora da ima¹ 220 i kad se ukljuèi¹ na mre¾u puni¹.
Treba napraviti realnu procenu potreba i onda proceniti.Ako su uslovi takvi da dovoljno èesto ima¹ prikljuèak na 220 onda ni¹ta kerefeke nego mali agregat kao pomoæno sretstvo.
Na tim autima se obièno montira jaèi alternator da bi podr¾ao vi¹e potro¹aèa i veæe akumulatore.
Ja bi agregat.
http://www.wobyhaus.co.rs/proizvod_detaljno.aspx?item=76665001
To je novo ima brendirani polovni za manje para.