Glavni meni

(Mikro) KAMPERI

Započeo Gašpar, 16 Avgust, 2018, 12:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

zar na forumu nemamo nekog matorca sotej prso sa mozgom i zivi u jednom takvom ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Citat: PECA BMW poslato 20 Oktobar, 2021, 21:50
Jos jedan od ovih maleckih kampera je gotov .
...

Lepe igraèke  [thumb_up]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

буљук пољака ладно живи по оваквим транспортерима али сви су фабрички ретко се то преправља није јефтино али ако склапаш за себе онда ок ово је лепо али колико је сигурно ако имаш својеручни уграђен плин труму етц мислим оно инсталације гас 220в 12в етц

дебели змаје имамо маторца који је прсо по глави и живи у тоитоиу имамо и пола европе тричетрврт америке што смо па ми гори од њих осим ако нисмо заостали у развоју па живимо по кавезима у бетону

DebeliZmaj

nek si ti nama ziv i zdrav
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

PECA BMW

Citat: Kostiæ poslato 22 Oktobar, 2021, 07:01
буљук пољака ладно живи по оваквим транспортерима али сви су фабрички ретко се то преправља није јефтино али ако склапаш за себе онда ок ово је лепо али колико је сигурно ако имаш својеручни уграђен плин труму етц мислим оно инсталације гас 220в 12в етц

дебели змаје имамо маторца који је прсо по глави и живи у тоитоиу имамо и пола европе тричетрврт америке што смо па ми гори од њих осим ако нисмо заостали у развоју па живимо по кавезима у бетону

Gasni sistem je siguran , radim po nemacom - austriskom atestu . tamo sam bio na obuku .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

е то је најбитније да знаш протокол постављања е био сам са неким пољацима имају туш фрижидер хоби шпорет имају све у транспортеру али је тесно имају по метра са по метра паркета испред врата ал унутра рај једино је срање кад треба да се кува или перу судови шерпе по крову наоколо по ливади а живе у њему две године и кажу то је то до смрти кад га склапаш гледај да замениш прозоре ставиш вакумске боље држе топлоту зими

ено две онакве мечке на паркингу на видикурцу као што је имо конти исте робусне одличне за прераду не знам чије су дал су на продају то вреди преправити

ЯЭВОЛУТИОН

ja drugaru gledao neki...ali lt 28 valjda...dosta prostranije a ne previse veliko....
  2005   karman
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Ах Карман, Мајн Гот какве су то машине, а тек су фиранге прима
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

и лт и транспортер постоје у фабричким камперван верзијама с тим да је лт шири па има више простора лт тројка има и пуж варијанта ко мој (без кревета изнад кабине) има један на капеу шесипо иљада