Glavni meni

Jos jedna transformacija iz moje garaze

Započeo Simi1993, 12 Avgust, 2018, 18:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Simi1993

Kao donator stigao je Suzuki gsxr 750 iz 1999.




Pa da krenemo... Za pocetak su stigle komplet maske od naseg druga Brke, naravno od poliestera...




E sad dolazi do malih problema kako uklopiti masku rezervara koji je bio nekih 10-tak cm  uzi i kraci i oklopa sa strane koje se nisu nikako uklapale? [neampojma]




Naravno bez brusilice nista  [bejzbolka]
















Konstrukciju repa napravio sam od cevi 2cmx2cm sa ojacanjima tako da to ne bi trebalo da popusti...nadam se da nece doci do pretovara  [rofl] [rofl]











Nakon nekih mesec dana cekanja konacno je stigao i far koji sam narucio preko Havarisanog iz Nemacke...



Prednju masku sam usrafio sa fabrickim drzacima uz nekih minimalnih prepravki tako da je to ispao najlaksi deo posla..




E sad posto je ono bio samo okllop rezervara od poliestera treba napraviti drugi...


Otprilike to je to sto se tice uklapanja...








Simi1993

Spric kit uradjen sad koju farbu izabrati ? [neampojma]



















Copy vs original


Za sad to je to otprilike ima tu jos nekih par sitnica da se urade kao sto su retrovizori, kvakice i zadnji nogostopi....

®or¾ GTI


Glava Dole

Ma ispao savrseno, ko original... pohvalio ga ja vec privatno al aj nek udje i u zapisnik :)

ЯЭВОЛУТИОН

to ce da prodje tehnicki...a neki drugi komad koji je samo skinuo masku nece....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Simi1993

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 12 Avgust, 2018, 22:18
to ce da prodje tehnicki...a neki drugi komad koji je samo skinuo masku nece....
Bio sam vec ...rekli mi da stavim fabricki lonac   [rofl]

Glava Dole

Zezas da vracaju zbog izduva? Pa 80% normalnih motora im nece proci tehnicki... ostace samo gejevi i neregistrovani ghost raideri po ulicama :)

sremac

Au seæam se pro¹log projekta, koji jeste bio dobar, ali ovo je veæ vrhunska prièa. Retrovizore da stavi¹ i to je to.
budala na leru, mudonja u kontra smeru


Dutchman

sad mozesh u pandure , dobro je ispalo , svaka chast na zivcima