Glavni meni

Drinska Turaaaaaaa konaèno - subota 11.08.2018

Započeo Hurricane, 05 Avgust, 2018, 14:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Ja bih samo suncanu reku propustio ili svratio samo na pice. Klopa je uzasna a od cena usi otpadaju. Ima tu boljih restorana u okolini. Ostalo mi je sve cool. Ja vas mogu cekati na omw pumpu u sapcu na putu za loznicu. I bilo bi lepo da napravimo neki spisak ko sve ide.  Jer mi deluje da cemo na kraju ici hurricane i ja :)

Lazic

Dovoljno... :D

Samo jebe¹ kafane za klopu, u Bajinoj Ba¹ti kupite mesi¹te i javite da raspalim ro¹tilj... ;D :-*

jevta

Citat: Gavrolini poslato 06 Avgust, 2018, 16:53
Ja bih samo suncanu reku propustio ili svratio samo na pice. Klopa je uzasna a od cena usi otpadaju. Ima tu boljih restorana u okolini. Ostalo mi je sve cool. Ja vas mogu cekati na omw pumpu u sapcu na putu za loznicu. I bilo bi lepo da napravimo neki spisak ko sve ide.  Jer mi deluje da cemo na kraju ici hurricane i ja :)

©ta od lokala u okolini preporuèuje¹ za klopu?

Boban_m

Citat: mali_zmaj poslato 06 Avgust, 2018, 16:45
Ispraæam vako,vizuelno...,koliko budete slike turali!!  U¾ivajte...!!
Taman da razigras tih 100 konja, do Zvornika preko Stanara od BL samo 210 km, prikljucis se ekipi i jos samo 100km do Tare.

Hurricane

Citat: Gavrolini poslato 06 Avgust, 2018, 16:53
Ja bih samo suncanu reku propustio ili svratio samo na pice. Klopa je uzasna a od cena usi otpadaju. Ima tu boljih restorana u okolini. Ostalo mi je sve cool. Ja vas mogu cekati na omw pumpu u sapcu na putu za loznicu. I bilo bi lepo da napravimo neki spisak ko sve ide.  Jer mi deluje da cemo na kraju ici hurricane i ja :)

Moze Gavro, omv je ok skroz, bacim ti ja poruku kad krenemo iz bg i kad pridjemo Sapcu, da izadjes..

Jevto prati informacije ovde pa ce vidimo gde cemo da se nalazimo..

Dragone, realno je Boban u pravu..

Laske, ok to za kod tebe da rostilj raspalimo, samo treba videti gde moze u bb da se kupi u subotu poslepodne meso, ali moramo jesti nesto i usput, ostali doruckujte pre nego sto krenete, za svaki slucaj..

I meni se nesto cini da klopa u suncanoj reci nije dobra ideja, mozda u trsicu najpametnije da klopamo..





Gavrolini

Ja glasam da jedemo u promaji u trsicu a da meso kupi ovaj sa gejmobilom i pa da mu damo pare kad dodjemo

Hurricane

Tako cemo, lakse je da on to resi nego mi sa motorima i stvarima, po suncu da trazimo mesaru ili neku prodavnicu po Basti, ja nisam bio ni dva puta tamo...

U promaji klopa i pivoooo

Gavrolini



Lazic

Citat: Hurricane poslato 06 Avgust, 2018, 18:17
Tako cemo, lakse je da on to resi nego mi sa motorima i stvarima, po suncu da trazimo mesaru ili neku prodavnicu po Basti, ja nisam bio ni dva puta tamo...

Najbolje ¹to æu da se vozim 80km jer n'umete da nabodete centar i ogromnu radnjetinu sa odliènim izborom mesa... Ispod nekada¹nje robne kuæe Beograd, skretanje sa puta je cca 300 metara... :D

Ako se potrefi da tada ili u petak idem u BB nije frka samo da naruèite ¹ta hoæete... Mada, u subotu mi je roðendan, mislim da æu ipak ja za meso... :D

jevta

Usputna klopa je vidim re¹ene jo¹ da vidimo gde æe da spavano?

jevta


mali_zmaj

Citat: Boban_m poslato 06 Avgust, 2018, 17:25
Citat: mali_zmaj poslato 06 Avgust, 2018, 16:45
Ispraæam vako,vizuelno...,koliko budete slike turali!!  U¾ivajte...!!
Taman da razigras tih 100 konja, do Zvornika preko Stanara od BL samo 210 km, prikljucis se ekipi i jos samo 100km do Tare.

Tesko,krenuli godisnji u firmi...,u prodaji moraju raditi dvojica...,a vjeruj mi da bih..,bez obzira sto na kraju mjeseca sibam za Pulu na skup. Iskopao bih i lovu negdje..,prije dvije sedmice dosao sa mora,sa porodicom,u medjuvremenu mi umrlo kvacilo na autu,to sad rijesio..,ma jebes zivot,kad ne hoda onako kako bih ja...,manijacio sa manijacima negdje..,pu jebem ti sve..,sto me Dodik nije usvojio!!
jin-jang


jevta

Mene su jednom zajebali sa blizu je asfalta.Toliko blizu da kad je pala ki¹a gazda pajerom nije mogao da izaðe od kuæe do puta.
Tako da ¹to se mene tièe mora biti na asfaltu

Lazic

To mora da je bilo u Mandiæima gde sam 7 godina... :o :D

Uradili su beton na najstrmijem delu, sad mo¾e... :D

UFF

aj lazicu ti onda iskopaj nesto jeftino a ne udaljeno od gde god da smo ili cemo biti

Lazic

Pitam èim doðem pa javljam... :-*

Ako ima, biæe odmah tu na licu mesta... :d

juga

Imam ja jedan predlog, aj da zajebemo drinsku turu, znam ja jednu stazu, malo je kraæa, ima klope piva, ( za djabe) mo¾ se nauèi da se vozi bager, a i da se oèuva kondicija :P

Gavrolini