Glavni meni

Drinska Turaaaaaaa konaèno - subota 11.08.2018

Započeo Hurricane, 05 Avgust, 2018, 14:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Ja sam sad na moru. Trebao bih da krenem u petak uvece ali mogu da pomerim da krenem ujutru pa da malo odspavam i palim u tu voznju. Svakako sam planirao da pobegnem na dva dana motorom. Plan je bio obilazak 16 jezera na fruskoj ali moze i ovo. Cekam da vidim da li se i kakva ekipa okuplja.

Lazic


UFF

smetaj? again

lazicu ti napisi kad autor teme ne odgovara

sator, komarci i drugi lik koji pored mene spava, hrce, podriguje i prdi, dok mu smrde noge od celodnevne voznje na motoru ne dolazi u obzir

Hurricane

ti povedi ribu da ti mirise, nemoj lika  ;D


odakle znam, nisam bio da ti obecavam ista

UFF

pa ribu i vodim
i bas zato necu u satoru da spavam

nemam jebeni sator nit zelim da ga ikad vise imam :D


e, da iskreno zelim da idem

ali 300km sa suvozacem po reginonalnim putem sa nekoliko stajanja plus ko zna koliko nemam goriva, zedan sam, piski mi se itd ako stignemo do ponoci dobro smo stigli

jos ako su rupe redovna pojava jedini koji se iole normalni tamo da stignu su lazic i gavra zvog mekane prednje viljuske

Lazic

Da je neko ¾ensko ne bi se bunio... :P

Ima tamo raznih sme¹taja, svuda ima vode i struje, noæu zna da bude hladno, ujutru znaju oblaci da prave maglu... :D

A zna da bude i ovako... :o








edit:
dole desno u kadru je Leov rep... :D

Hurricane

...najbolji momenat sto se tice puta smo izabrali, do Loznice preko Obrenovca stari ali dobar put, deo kod Skele uradjen nedavno

od Loznice do Ljubovije uradjen prosle godine, bio zalosTan

Lazic

#27
Od spusta posle Debelog brda gde se ukr¹taju putevi od Ljubovije i Valjeva je nov put do Bajine Ba¹te, do Peruæca je sasvim ok, uzbrdo do Mitrovca nije lo¹, od Mitrovca do Zaovina je ok za motor, par delova je malo buðavo... Od brane do skretanja ka Mandiæima gde sam je super, a onda skoro vertikalan makadam, ali ako je mogao Landser sa pretovarenim GPZ-m, mo¾e svako... :D Bio rBoban, bio moj smotani brat, bio Bora63 sa æerkom...

Zeljkamp

Rado bih ispratio ovu turu da nisam na moru. Jbg...
TwinZ Auto & Moto

Lazic


dzimika

Jest uff mali u pravu dosta stajanja ima a cilj je voznja, smanjiti samo na par tacki ali to moze I u hodu da se izbaci/ubaci

MIGE

#31
auuu...pa sve vam smeta..komarci,kurci,palci...ja idem mopedom i zabole me za sve..meni je bitno da sabijem pivo u kurtinom ladu i da pojedem nesto i popijem u milicinom konaku

MIGE


Gavrolini

Kafana promaja je bolja varijanta od milicinog konaka. U konaku je pre bilo do jaja zadnje dve godine po meni karina. Cekaj bre kakvo kurac valjevo, zar ne idete preko sapca do loznice?

Hurricane

Da bre preko Sapca..

Ovako, da ne bi bilo drame mora da pojasnim malo celu pricu..

Iz Bga do Loznice, samo piskenje i sipanje goriva, kako ima samo 135 km, bilo bi lepo da svi imaju kad krenu u rezervoaru za toliko..
Ako idemo prosecno 60-70kmh tamo smo za dva sata, a put dozvoljava i 130kmh prosecno, testirano...
Tamo sipamo gorivo i idemo u Trsic da prosetamo do vukove kuce, mala setnja moze motorom do same kuce maltene da se dodje, tu zablejimo u kafanici u ladovini...
Onda Tronosa, lepo je za videti i doziveti tu prirodu ali osim cesme i manastira samog, nema nista vise a to je 20km jos, tako da to moze da se izbaci..
Ali Gucevo onda mora bar cuku da izblejimo i iskljucimo mozgove... Sami cete traziti bar toliko..
S obzirom da se sa Guceva spustamo kroz Banju koviljacu, mozemo napravimo samo djir motorima da vidite, ako neko ima posebnu zelju stanemo i tu malo ali ne moramo, dovoljno je da se vidi sa motora..
Onda dva gasa i eto nas u Suncanoj reci, tu mora da stanemo popijemo pojedemo..
... jos dva gasa i eto ga Vrh polje dovoljno je da se samo stane slika i baci pogled sve ukupno 10min..
Zatim, bacimo pogled na kucicu na Drini takodje 10 min..
Tri gasa i eto nas na Peruæcu, tu moze se okupamo i penjemo na Taru...

Sve ovo moze na licinom mestu da se odlucuje, ovo je samo par stvari od milion koje sam vec izbacio a da ni ne znate, a videcete da cete i sami kukati da se zadrzimo i uzivamo, ovo je najbolje po meni od svega i bilo sta da se propusti od ovoga je bas propust...


Hurricane

#35
..e da, Mige bratac, nema kurtin lad, bzvze je, pored puta, kompenzovacemo u Trsicu Milicinim konakom, i jos nekim bircuzom u prirodi...

Kafana promaja je sto kaze Gavra bolja i od milicinog i kurtinog bar duplo, a vrlo nam je usput kad udjemo u trsic

MIGE

Citat: Hurricane poslato 06 Avgust, 2018, 15:01
..e da, Mige bratac, nema kurtin lad, bzvze je, pored puta, kompenzovacemo u Trsicu Milicinim konakom, i jos nekim bircuzom u prirodi...

Kafana promaja je sto kaze Gavra bolja i od milicinog i kurtinog bar duplo, a vrlo nam je usput kad udjemo u trsic
ma ja se slazem sa svim gore napisanim..lak sam ja za upravljenje,samo me pustis u kafanu i  srecan ko dete  :D

jevta

Ako mi obaveze dozvole mogao bi se pridru¾iti bar na piæu negde usput.
Sunèana reka na primer

Kanarinac

Kuca na drini moze i sa motora posto je ostala samo konstrukcija i krov :D

mali_zmaj

Ispraæam vako,vizuelno...,koliko budete slike turali!!  U¾ivajte...!!
jin-jang