Glavni meni

Drinska Turaaaaaaa konaèno - subota 11.08.2018

Započeo Hurricane, 05 Avgust, 2018, 14:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hurricane

...evo, konaèno da se isplanira, organizuje i zapali na ovu dugo oèekivanu vo¾njicu  [yahoo]

plan polaska je subota 11.08.2018 u 08:00h ispred Klempa na Adi da se okupimo i pun gas


plan poseta:

do Loznice bez pauze osim sipanja goriva

tamo:

- Tr¹iæ
- Trono¹a
- Guèevo
- Banja Koviljaèa
- Sunèana reka
- Vrh polje
- Kuæa na Drini
- Peruæac
- Tara

na Tari, ¹atori, spavanje, kupanje i polazak u nedelju nazad kojim putem ko ¾eli...


toliko za poèetak, pi¹ite sugestije, kritike, savete samo ki¹u ne spominjite, u ovo doba godine ki¹a padne sat vremena i odma suvo sve, tako da....

MIGE


juga


Hohštapler

...ne smem nista da obecam... ali... :)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

MIGE

odustajem..nema nigde kafane u tvoj turi  [dunce]

Hurricane


MIGE


UFF

Gde se spava na tari osim u satorima
To je 300km u jednom pravcu, sa svim tim stajanjima ko zna kad smo na Tari?
I da podjemo u 8h to samo u teoriji  [rofl]

Hurricane

Evo njega da rusi sneska...

Ako krenemo u 8, u 10 krecemo u obilazak svega navedenog, osim Trsica i Tronose, sve ostalo je uz put ka Tari, cenim da uz sve mozemo stici do 18h na Taru

Jedva 270km

Ja se izvinjavam svima koji su navikli na voznje i druzenja cirka 100km

FANTOM

   I nisi uzeo u obzir da ne voze sve Gas koji ti vozis :D  [rofl] [rofl] treba to ispratiti  [cheers] [zvizdi]

Hurricane

Necemo keve mi, treba misliti i na potrosnju, inace bi bili u podne na rucku na Tari da nije toga...

Boban_m

Ako cete rostiljati, naoruzajte se mesom u BBasti. Ako se vracate istim putem a ne preko Fat Hill-a, onda mozete preci u Bosnu u Skelanima i putovati tom stranom. Skoro da i nema saobracaja a put je uzi i ima vise krivina, mislim da je zanimljivije. Ako budete imali vremena za kraci odmor i kupanjac mozete stati na Rajskoj plazi ispod Bratunca. I snimiti neku fotku za but&guz ;D. Mozete ponovo u Srbiju ili u Zvorniku ili na Sepku (kod Loznice). U svakom slucaju dobar provod i da vas posluzi vrijeme.

Gavrolini

Ja bih isao. Imam vrecu. Nemam sator. I nisam brz bas nesto sa stenarom.

juga


Gavrolini

Ma gde ide,nemoj da se zajebavamo.

Lazic

Nosim ja ¹ator za èetvoro za jednog Mihajla... :)

Ume da hrèe, al' zato spava k'o top... :D

Gavrolini

Ako ide lazija sa klepetalom onda idem i ja

Lazic

Ma ja æu veæ biti gore u sredu, trulim gejmobilom... :D Veæ se nadam da obrnem krug oko jezera tvojom ¹tenarom... :o :D :-*

Gavrolini

To se ne racuna. Kao i da ne ides..ustvari i ne ides. Videcu kakva se ekipa okupi do petka.

Lazic

Mani me, jedva izvukoh(samo da jo¹ naðem pare do srede) 8 dana ove godine, trebalo je da beremo ¹ljive u tazbini al' se to izjalovilo, a onda svi termini zauzeti tamo gde idemo... 8 dana  na Tari je samo da ti napravi zazubice...