Glavni meni

Uff reèe da je red predstaviti se u posebnoj temi

Započeo ®or¾, 25 Jul, 2018, 19:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

®or¾

 [yahoo]E, nik ®or¾, mator konj,56 leta, relativno kasno pravio mlaðe dete,koje hoæe motor, bio ne¹to ubeðen da sam zavr¹io sa vlasni¹tvom motornog vozila na dva toèka,( uzmem bratov jedanput meseèno da me ¾elja mine),a po¹to je moja mlaða cica super cura,a tata je tu da ispunjava i nenormalne ¾elje,eto prijavih se!Razno razne dvotoèka¹e sam vozio,poèetak je bio manje vi¹e isti kao i svakom u tim godinama.Prvo Soleks, pa æaletov kolibri,pa dedina Danuvija od 175 ccm( za koju sam morao sva¹ta ne¹to da odradim da bi,uop¹te seo na nju) I tako dalje.Cela ucenjivaèka ploitika mojih roditelja je trajala negde do moje sedamnaeste godine.Tada sa kumom kupujem raspadnutu preraðenu trkalicu,be¹e neki Èz,od nekog na¹eg poznatog trkaèa iz tog vremena.Sada kada se toga setim,plaèem od smeha,motor se samo tako zove,ima dva toèka,ne¹to ¹to lièi na ram i to je otprilike to.U kasnijem periodu vozio sam otprilike sve ¹to se u to vreme i vozilo,ne¹to je bilo moje ne¹to od prijatelja ali uglavnom to je to.Para nije ne¹to bilo za takve stvari i mogu da ka¾em da sam u stvari oèi otvorio kada sam se iselio u Englesku.Tada sam shvatio da od svoje plate mo¾' da vozi¹ otprilike ¹ta god ti padne na pamet..To je bio period kada sam mo¾da terao i ono èemu nisam dorastao,te danas i nemam ne¹to preterano èitavih zglobova i koski!Po¹to ja danas vozim kao poslednja ..èka i u¾ivam u tome( sunce,bez vetra,bez ki¹e,vikend) znaèi bukvalno cava,a selim se iz NS u SrKarlovce, biæu rad da vas pozovem na jesen sve u goste,pa da se i live upoznamo!Inaèe manijake pratim i u¾ivam jo¹ od ka ste utekli sa bloud¾obersa( po Srpski) sve vas volim i pozdravljam [cheers]

Bishke

You should do one thing every day that scares you


Hohštapler

I prva zahvaljotka od mene.
Dobrodo¹o kom¹ija. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

UFF


Glava Dole


®or¾

Hvala svima, biæe i gomila fotki ljubimaca,samo malèice da udahnem,ubi¹e me nepredviðene obaveze!

OKi


®or¾

Citat: Boban_m poslato 25 Jul, 2018, 20:17
[flashing]

! No longer available
kako si znao? Nadimak upravo odatle potièe." Ðe je kuæa kuma ®or¾a" ©ogor mi je Ðetiæ poreklom i on je prvi poèeo da kenja sa prièom iz poroka i jbg,primilo se

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] Sjajno... :D

Dobrodo¹ao meðu malu skupinu ludaka... ;D  [yahoo] [cheers] [cheers]

®or¾

Za tebe Laziæu imam poseba program,kada se budemo upoznali.Naravno ni¹ta gej ali imamo neke zajednièke poroke

MIGE


misa-pei

Dobro nam do¹ao. Drago mi je kad se pojavi neko stariji od mene :D :D :D
A Laziæ je takav skup poroka, da svako ljudsko biæe mora da ima bar jedan zajednièki porok sa njim :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

mkt


Lazic

Pu¹im, pijem, drogiram se, èini mi se, popravljam se... :D

DraganPavlicevic

Pozdrav i dobrodo¹alica i od mene. Jeste da sam malo stariji od tebe i od Mi¹e, ali sam u svakom sluèaju po nekim osobinama i malo luði. No dobro, sve to ide u manijaèki radni sta¾.

mali_zmaj

Pozz od manijaka,srez Banjaluèki!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

CBRR1

Citat: Laziæ poslato 26 Jul, 2018, 08:49
Pu¹im, pijem, drogiram se, èini mi se, popravljam se... :D


A pre svega si car od coveka!!!!!!

Lazic