Glavni meni

Yamaha R1 2009

Započeo Kanarinac, 25 Jul, 2018, 19:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

Citat: Hurricane poslato 15 Februar, 2019, 13:39
pa kad mo¾e da ga gleda samo...

ljude ne interesuju motori, ribe se ne loze na to, i pola godine je vruce, plus se plase nezgoda...
niti imaju vremena da se voze osim do posla i nazad, niti imaju gde da odu motorom u pustinji ovde...

tako da jako malo ljudi ima motor i oni sto ga imaju ga retko voze
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Kanarinac

Citat: Gavrolini poslato 15 Februar, 2019, 01:29
Opa cena za 7 meseci pala za 99e.ovim tempom kad bude dvadeset godina star ce cena biti 6500e.
Jbg, nit mi se zuri sa prodajom, nit mi se prodaje iskreno. A gledajuci cene drugih na oglasu i stanje, moj i nije nesto skup

Kanarinac

Motor danas registrovan. Posto sam za godinu dana dobio 3 poziva cena ide na 8000€

Kanarinac

Cene su izgleda bas pale ili se prodaju lomovi. U svakom slucaju nova cena je 7300 evra, u obzir dolazi zamena samo za Yamahu T max model 2008-2011. Za vikend sam napravio 500km sa motorom i def vise nije za mene. Ledja su mi otisla u k..... i to sam def skapirao sad :/
Evo i par novih slicica




































FANTOM

    Ovo ko kupi nece omasiti , al nazalost mnogo je van mog domasaja ... Srecna prodaja ... [cheers]

dzimika

Prodas motor i auto i malo ti fali :D

Kanarinac


Biker-Boy

Tako bi je posedovao...  [balavi] :drka:
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Konaèno penzioner dolazi na svoje... Cccc... :o ;D

Kanarinac

Ja bih GSa nekog, ali finansijske mogucnosti ne dozvoljavaju, a i koliko imam vremena za voznju opet bi stajao. Sa tmaxom moze po gradu, a i otvorenom putu. Preko debelog, dozvoli, brda😂😂😂

Lazic

Skuteri su smrt za kitchmu...

Kostić

јебе те новосађанин за 1100 евра мање а има носач таблице

Citat: Laziæ poslato 30 Septembar, 2019, 20:54
Skuteri su smrt za kitchmu...

јашта су ја пробо ма какви боли кочи а са хебловима рај за кичму и плач у рукама ал тај т мах је баш за град добар јурцају с њим ко ракете

Lazic

Polo¾aj sedenja je takav da svaka d¾omba sa kilavog ogibljenja pravo u pr¹ljenove... Zaboli me èim zamislim...

Kostić

ниједна столица није дозвољена ако је кичма у стисци ја не бих смео да возим ауто јер ми је кичма под оптерећењем доминатор ме је болео за све паре поготово кад сам ишо далеко а хеблови су ми једино добро за леђа па ми ј ечудно кад неко каже да му то н еодговара а ја имам два сјебана у врату и неки шкрипилитис у буљи нисам укапиро ортопеда јер ми реко да не смем ни мотор ни ауто и од тад и не идем код лекара и кад се укочим кући у кревету једини лек је да изађем и возикам се по сата и после све ок  [neampojma]

milomir22

Citat: Laziæ poslato 30 Septembar, 2019, 20:54
Skuteri su smrt za kitchmu...

Ja sam moju sjebao na x9, prelazeci po 15 000 km godisnje po srpskim, jebenim, putevima. Bandit je majka mara u odnosu na skutere.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Kanarinac

Citat: Kostiæ poslato 30 Septembar, 2019, 21:03
јебе те новосађанин за 1100 евра мање а има носач таблице

Citat: Laziæ poslato 30 Septembar, 2019, 20:54
Skuteri su smrt za kitchmu...

јашта су ја пробо ма какви боли кочи а са хебловима рај за кичму и плач у рукама ал тај т мах је баш за град добар јурцају с њим ко ракете
Neka mu je srecna prodaja. Imam i ja, eno ga u kutiji,zajedno sa fabrickim stopom pa novi vlasnik moze da vrati sve na fabriku.
Jbg skuter ce mi zavrsiti posao, ako ikada prodam Yamahu😂 pa ako Bog da, za par godina neka enduraca

El Jefe

Дакле у питчку матер скутери што убијају китчму
Друштво за заштиту од животиња

MIGE


Kanarinac

Sta onda R motori rade, kad skuteri saranjuju

Gavrolini

Ni jedan motor nije sjebao kicmu , sjebana vam je od neceg drugog a u zavisnosti koji deo kicme vam je sjeban zavisi i koji vam polozaj odgovara. Uzmes lepo cross motor ili trajal i tu nema sedenja i nema problema.