Glavni meni

Tehnicki pregled MARVOX

Započeo Joker, 24 Jul, 2018, 18:57

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


Major

Samo da pohvalim ekipu :)
Sve zavrseno savrseno :D

ЯЭВОЛУТИОН

danas decku nasli da mu u broju rama nedostaje crtica i poslali ga na vestacenje.....ja jos nisam cuo da sistem prihvata zvezdice i crtice....retardi sa tehnickog....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

navajo

Ja sam prosle godine vozila Djolenceta na vesticarenje, jer su mi isto nasli neko neslaganje...dve godine za redom, pre toga, normalno ga registrovala, s tim sto sam svake godine zbog nekog njihovog/necijeg propusta castila drzavu sa taksom za novu saobracajnu!!!

Onda sam popizdela i ostavila saobracajnu kod njih nepodignutu godinu dana, dok mi nije istekla registracija...juce sam je nevoljno podigla i popizdela jer debili u stanici milicije ne mogu da mi skinu neku glupu potragu, koja postoji u sistemu, jer je neko 2011.godine prijavio da je izgubio tablicu sa brojem koji su meni regularno dali 2016.godine....pa sad lepo kad hocu da registrujem Djoleta izleti ta glupa potraga pa moram da se jebavam tamo u stanici milicije i licnonregistrujem Djoleta umesto da zavrsim preko neke agencije....grrrrrr

*ebem ti Srbiju kad sam i za skidanje potrage treba da jurim vezu da ne bih cekala dok Djole ne postane oldtajmer

Major

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 Jun, 2019, 21:37
danas decku nasli da mu u broju rama nedostaje crtica i poslali ga na vestacenje.....ja jos nisam cuo da sistem prihvata zvezdice i crtice....retardi sa tehnickog....

Kod Jokera?

ЯЭВОЛУТИОН

ma jok kod nekih majmuna....poslao ga u lavirint i zavrsio sve....kod njih ne treba crtica...i prosli i led zmigavci...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

ma zavrsi vam joker sve, drugar je to
ali ima da rodite jebenu mecku dok se to sve zavrsi  [rofl]

pajche

Pitanje jedno, imam Vespu 150 i u septembru joj istice registracija i posto ne planiram da je vozim narednih par meseci mozda cak i godinu dana ne isplati mi se verovatno da je registrujem. Koliko dugo kod motora moze da prodje pre vracanja tablica? Koliko bi me izaslo sledece godine vadjenje nove tablice i saobracajne?

dzimika

saobracajna je ja mislim 1320, tablica oko 1400 ja mislim, nalepnica 420din
imas da nadjes sve na sajtu, inace 2 meseca nakon isteka registracije ne mora da se uzima novo, sve preko toga mora

pajche


mrle

kolikoo je tehnièki za motor?

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic


MIGE


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Joker poslato 19 Novembar, 2019, 14:40
2000 dinara za gospodina!
a za nas radnicku klasu...jel ima neki popuscic
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac

Citat: Kostiæ poslato 16 Oktobar, 2018, 20:30
cc c nisam ni sumnjao ;D znaèi moram da kupim plastike. oh, ne ;D mehaniku sam popravio, far kupio fabrièki sa normalnim sijalicama, samo plastike nisam i oni ¹pricevi stoje. pa kontam da æe da bodu oèi. ;D

Verovatno si video ovo

https://m.kupujemprodajem.com/Motocikli/Kawasaki/Kawasaki-ZXR-plastike-86625525-oglas.htm#mhs0-1574291075385

Joker

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 Novembar, 2019, 19:43
Citat: Joker poslato 19 Novembar, 2019, 14:40
2000 dinara za gospodina!
a za nas radnicku klasu...jel ima neki popuscic

Kako ne, imam coveka samo za to.. Mozda ga znas @njanja  :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Jo¹ samo da poènu svinje da valjaju i mo¾e jedan ustanèiæ... :o ;D

Joker

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Novembar, 2019, 16:34
zar kuma namestas...ccc

Pogresno gledas celavi, mi to da se krug ne siri  [rofl] [ljubav]
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...