Glavni meni

Tehnicki pregled MARVOX

Započeo Joker, 24 Jul, 2018, 18:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MIGE


Lazic

Jebite se obojica, kreæem...

UFF

Citat: Hurricane poslato 17 Oktobar, 2018, 17:44
Mi se skupimo da Migetu zamenimo kais na skuteru i popijemo 2 gajbe piva i litar i po rakije

[rofl]  [ludak]

Lazic

Uuuu, kakva vo¾nja... :D U povratku je stradao jedan neoprezan klinac u Korsi... :o :D Tj, tek æe ako je æaletova... :D :D :D

Zadnje levo krilo, zadnja vrata, prednja vrata, prednje krilo i migavac... :o ;D Samo da se setio da pogleda u retrovizor kad je veæ gluv... :D

Poljanac92

Kakva je situacija sa led sijalicama, konkretno stavio bih led h7 kao duga svetla? Drugar na kolima ima led duga i skoro prosao tehnicki, niko nije gledao kakva svetla ima, mada njemu se ne vidi kakva je sijalica dok se ne upali ili dok neko bas ne zagleda u far. Meni na korsi bi se videla kakva je sijalica. Zezaju li za led duga ili prolazi?
Preticao sam i kad nisam morao :D

CBRR1

Citat: Poljanac92 poslato 23 Oktobar, 2018, 14:24
Kakva je situacija sa led sijalicama, konkretno stavio bih led h7 kao duga svetla? Drugar na kolima ima led duga i skoro prosao tehnicki, niko nije gledao kakva svetla ima, mada njemu se ne vidi kakva je sijalica dok se ne upali ili dok neko bas ne zagleda u far. Meni na korsi bi se videla kakva je sijalica. Zezaju li za led duga ili prolazi?

Vidi, otklonis sebi problem i dilemu, sacuvas stare sijalice, vratis pre tehnickog i nemas brige, to je posao od 5min...

Joker

Ili to ili dodjes na normalan tehnicki prgled...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic


kovac85

cao...ako  moze jedna pomoc :) planiram za 10 dana da uvezem jedan auto pa bih u Subotici radio carinu a onda bih auto vozio da ugradim Tng... e sad interesuje me da li mogu kad ugradim Tng da odradim odjednom homologaciju i da mi se upise i tng ili moram prvo homologaciju da uradim pa onda opet da vozim da odradim i Tng? :)

Lazic

Mo¾e sve odjednom... Pregled za tng se zakazuje pa po tome mora¹ da nacilja¹ tehnièki...

kovac85


VR 46

Кад бих могли да клонирамо Лазића у једно 100 примерака,па ова држава би прогледала за годину дана,све зна и свуда га има,замислите кад би било још 99 Лазића....   [rofl] :-* [srce]
Twist of wrist!

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

tehnicke napalo novo ludilo....ove nedelje dvojca vraceni zbog led zmigavaca, prosle nedelje decka zbog akrapovic linije sa sve papirima za nju, onda jedan zbog promenjene instrument table.....ovo postaje sve gore umesto da olabavi....jedina korist sto ih sve vodim kod ljube u lavirint gde prolaze....bar neko da uzme pare....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin


Zato sam za svaki sluèaj poruèio "original" migavce za moje motorèe sa Alija.

©ta je bilo na kraju sa nosaèima kofera moraju da se skidaju ili ne?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

navajo

Svaka pohvala...Debela registrovana ocas posla!!!

Hvala od srca jos jednom...odsad vise ne razmisljam gde radim tehnicki i registraciju!!!!

ЯЭВОЛУТИОН

mislila ne mislila,,,,sada kad gazdarica preuzme biznis ima da places....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt

ja registrovao trafiku sa roll barovima, ledovima, nekim raspalim auspuhom, sa koferom, nosacima kofera
jedino sam skinuo maglenke jer me lik zamolio

Biker-Boy

Citat: VR 46 poslato 23 Maj, 2019, 17:14
Кад бих могли да клонирамо Лазића у једно 100 примерака,па ова држава би прогледала за годину дана,све зна и свуда га има,замислите кад би било још 99 Лазића....   [rofl] :-* [srce]
Ne moramo ga klonirati, samo da mu nadjemo 100-tinak plodnih zenki zeljnih oplodnje, pa da se Lazic baci na posao  ;D
I feel the need..... the need for speed !!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Biker-Boy poslato 31 Maj, 2019, 22:09
Citat: VR 46 poslato 23 Maj, 2019, 17:14
Кад бих могли да клонирамо Лазића у једно 100 примерака,па ова држава би прогледала за годину дана,све зна и свуда га има,замислите кад би било још 99 Лазића....   [rofl] :-* [srce]
Ne moramo ga klonirati, samo da mu nadjemo 100-tinak plodnih zenki zeljnih oplodnje, pa da se Lazic baci na posao  ;D

slicno su probali u sodomi i gomori pa ih je neko izbombardovao.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11