Glavni meni

Tehnicki pregled MARVOX

Započeo Joker, 24 Jul, 2018, 18:57

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

®or¾

Citat: Laziæ poslato 16 Oktobar, 2018, 19:40
Ka¾e mi BobanM neki dan sa Floride, nema¹ pojma kako odavde ta va¹a jebada sa dr¾avom izgleda nadrealno...
Meni iz N S -a,cela dr¾ava izgleda nadrealno,a ne jebada sa tehnièkim,sa Floride mora da je nekako lak¹e!

Kostić

be¹te odatle pre promenade

®or¾

 :-[ odakle da be¾imo,neradzume nista  [cheers]

Kostić

èito sam da je neka promenada sagraðena na nogama od ¹ibica i da æe da otpliva niz dunav i da limanci ima da najebu, pa reko spasavajte se na vreme

®or¾

 [rofl] neæe limanci najebati,ne brigaj

Kostić

znam da neæe nego mi je sme¹no da je neko sazido graðevinu na ¹ibicama pa malo satire nije na odmet ;D

Lazic

Venecija sazidana na 15 miliona ¹ibica... ;D


Kostiæu, zar nisi pre neki dan napisao da si pro¹ao tehnièki? Mada ni ne¹to u glavi da sam ti negde video nalepnicu, kao da je od pre jula... Elem, motor ti izgleda kao da je upravo slupan, pored tog utiska te¹ko je zamisliti da je u stvari ispravan i da sve radi...

Kostić

#107
da al veneciji ne preti da se otplovi niz reku ;D

jun

potpuno je ispravan tehnièki al je estetika by kosta i neæe da se menja boli me kurac za idiotizme moderne nacije

odo kod bobana na floridu, tamo æu moæi da ga registrujem kao rat bike ;D

Lazic

Ni¹ta, pozajmi plastike za tehnièki...

mkt

Koliko kostaju plastike za tu lominu

Lazic

Vi¹e nego ceo motor sa celim plastikama... :)

FANTOM

    Realno ne bi trevalo da kosta vise od 100 e kompletplastike i taj sto mu proda da se udara npgama u dupe  [rofl]

mrle

Citat: FANTOM poslato 17 Oktobar, 2018, 14:01
    Realno ne bi trevalo da kosta vise od 100 e kompletplastike i taj sto mu proda da se udara npgama u dupe  [rofl]

te¹ko

grber

Kakva je situacija sa crash barovima i nosaèima boènih kofera? Jel drkaju za to?

Hurricane

A mene zanima od manijaka iz dijaspore info, nisam ispratio da je bilo, kako se i da li se tamo uopste registruju SF i CR motocikli?

bucko

Nisam mogao da prodjem tehnicki dok nisam smrsao

Boban_m

Citat: Hurricane poslato 17 Oktobar, 2018, 15:23
A mene zanima od manijaka iz dijaspore info, nisam ispratio da je bilo, kako se i da li se tamo uopste registruju SF i CR motocikli?
Ako produzavas registraciju odes online i platis i posalju ti postom saobracajnu. Registracija je uvijek za sva vozila na tvoj rodjendan i mjesec dana ranije ti posalju podsjetnicu. Ako je prvi put na tebe moras da odes u DMV ofis, platis prevod i daju ti saobracajnu. Osiguranje takodje online. Motor svo vrijeme ceka kuci, nikoga ne interesuje kako izgleda. Ako vozis bez svjetala i migavaca murija ce te sresti negdje. Ako vozis bez kocnica i napravis sranje osiguranje ce ti naplatiti svoje.

Kostić

oæu ja da ¾ivim u te amerike

Hurricane

Citat: Boban_m poslato 17 Oktobar, 2018, 16:44
Citat: Hurricane poslato 17 Oktobar, 2018, 15:23
A mene zanima od manijaka iz dijaspore info, nisam ispratio da je bilo, kako se i da li se tamo uopste registruju SF i CR motocikli?
Ako produzavas registraciju odes online i platis i posalju ti postom saobracajnu. Registracija je uvijek za sva vozila na tvoj rodjendan i mjesec dana ranije ti posalju podsjetnicu. Ako je prvi put na tebe moras da odes u DMV ofis, platis prevod i daju ti saobracajnu. Osiguranje takodje online. Motor svo vrijeme ceka kuci, nikoga ne interesuje kako izgleda. Ako vozis bez svjetala i migavaca murija ce te sresti negdje. Ako vozis bez kocnica i napravis sranje osiguranje ce ti naplatiti svoje.

..jebes to kod vas, nije interesantno

Sta radite vi uopste u slobodno vreme kad ne morate da varite pragove i rubove

Hurricane

Mi se skupimo da Migetu zamenimo kais na skuteru i popijemo 2 gajbe piva i litar i po rakije