Glavni meni

Tehnicki pregled MARVOX

Započeo Joker, 24 Jul, 2018, 18:57

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

ovaj èe ponekad ka¾e i ne¹to mudro... ne sme na tehnièki a ne skidaju po saobraæaju...

Lazic

Inaèe toliko dobro poznaje¹ Uro¹a pa zna¹ da uglavnom ne ka¾e ni¹ta mudro...

Kostić

ne poznajem ga, al èini mi se da spada u kostomrsce :) jel to beèe deèko koji radi u po¹ti na vidikurcu kod murije? ako je taj plaæo sam neke raèune tu

mrle

nije, ovaj se bavi sisama i brusevima :)

CBRR1

Da nije onaj sto je bacao spriceve.. Kosta ja bi se zapitao...

Kostić

onda sorry, mislio sam da je taj deèko, ne znam dal jo¹ radi u toj po¹ti al be¹e iz arhagela, motor uvek parkiran ispred po¹tice

Lazic

I onda Kosta bez predrasuda... :D Inaèe, Uro¹ nije iz Arhangela, on je Arhangel... Doodu¹e ne ba¹ 100%... :D



Citat: mrle poslato 16 Oktobar, 2018, 16:23
nije, ovaj se bavi sisama i brusevima :)
Nisam siguran da se jo¹ uvek zvanièno bavi brusevima... :D Sisama sigurno... :D

Kostić

eh sad, aj ko nem predrasuda nek prvi ne jebe ni¹ta deset dana! pa ljudi smo, nismo savr¹eni

Lazic

Mogu ja i du¾e... ;D Al' pobogu za¹to bi... ??? :D

Kostić

al ve¹to izbegava¹ da otvori¹ temu de æeme odere¹ u ko¹, a mrle veæ spremio ¾urku

Lazic

Nisam nigde rekao da æu da te oderem, samo me zanima kako vozi¹ tamo... Po¹to znam kako ja vozim... :D

Neæu ni da otvaram temu, da propagiram nelegalne aktivnosti, sva¹ta... :D

Joker

Gavro, ne moze to da prodje, bas se vidi da nisu fabricki. Cela igra je oko toga da li je nesto fabricki stavljeno ili je stavljeno naknadno bez potrebne dokumentacije. To odgovara i Lazicu na pitanje. Samo sto koferi i jesu fabricki, i ima onih koji nisu. Zato je praksa da se skinu svi, pa se montiraju nakon izvrsenog tehnckog pregleda... Svako radi kako misli da je ok...

@kovac85 Ako je u bazi atest za plin sa tvojim podacima, onda moras da ides tamo gde je taj atest izdat i da vidis o cemu se radi, a ako nije, samo je greska u broju sasije, onda ides u Agenciju za bezbednost i oni ce da te isprave... Ili to moze da podnese zahtev tehnicki pregled pa da se krene od toga. Morao bih da vidim papire pa da tacno vidimo.
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

Ka¾e mi BobanM neki dan sa Floride, nema¹ pojma kako odavde ta va¹a jebada sa dr¾avom izgleda nadrealno...

Glava Dole

A prolaze li led migavci na fabricki predvidjenom mestu? I naravno, izduv... moj nema db killer a ima urezan amblem honda... proslo bi tako?

Joker

Ako je kontrolor normalan covek, prolazi..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kostić

a moj? sve je fabrièko na njemu osim lasera koji je u granicama buke

Che

Citat: kosta66 poslato 16 Oktobar, 2018, 16:21
jel to beèe deèko koji radi u po¹ti na vidikurcu kod murije? ako je taj plaæo sam neke raèune tu

pomesao si me ,nisam postar ;D

Kostić

moguæe. ja od tih iz tvog kluba znam popa i onog ¹to vozi betonjerku uvek mu zaboravim ime al samo njemu ;D i taj motor isper po¹te je imo va¹e nalepnice pa sam mislio da si ti

Joker

Kosta, ako je u onakvom stanju kao sto je bio ranije, tesko da moze da sam prodje pored tehnickog a ne pregled... :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kostić

#99
cc c nisam ni sumnjao ;D znaèi moram da kupim plastike. oh, ne ;D mehaniku sam popravio, far kupio fabrièki sa normalnim sijalicama, samo plastike nisam i oni ¹pricevi stoje. pa kontam da æe da bodu oèi. ;D