Glavni meni

Tehnicki pregled MARVOX

Započeo Joker, 24 Jul, 2018, 18:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Super Saiyan

 Drugar mi kaze da ne mogu da registrujem auto, jer imam neku ogrebotinu boèno i naprsla mi jedna maglenka... Jel to realnooo ?  [pop]  [ludak]

Gašpar


mrle

evo moj brat imao pote¹koæa, ali je uspeo da proðe tehnièki. Fiat Stilo 1.9jtd, troje vrata, utegnut, zdrav, prav. Problemi: Sitne ogrebotinice tokom korièæenja auta 2002go godi¹te (nikada udaran ili lupan). Male nalepnice Abarth na krililima i na gepeku (nikakvi spojleri i abarth oprema). ©iri kraj izduva (originalan auspuh, sve, samo je kraj koji viri nabud¾en).

Lazic

Sve je to opasno po bezbednost saobraæaja...

idanijel


idanijel

Mogu iz Usa vozila koja su uvezena pre 2012g proverio sad

Lazic

Aha, znaèi od kad su ova govna na vlasti umesto onih govana, ne mo¾e... Jer od 2012-te amerikanci voze stra¹no nebezbedna kola... Jeb'o te!!!

idanijel

Sta reæi. Jbg moj je uvezen 1942
Na tablicama civilnim od 1988g

Nika

Citat: Nika poslato 30 Avgust, 2018, 14:43
Ovi sa tehnièkog izgleda ne èitaju novine...

https://www.blic.rs/vesti/drustvo/saveti-strucnjaka-kako-da-lakse-prodete-tehnicki-pregled/v3kph3j

U prvo vreme, na tehnièkom pregledu prvenstveno æe biti proveravane strogo funkcionalne neispravnosti na vozilima poput velikih o¹teæenja stakala, neispravnosti svetlosno-signalne opreme, dubinska korozija koja utièe na sigurnost vozila, ali i neispravnost prijanjanja, trapa i koènica.
citirana iz druge teme, pa da ne bri¹em sada uvod - a da ne ispadnem nekulturan - hvala jo¹ jednom na otvorenoj temi i ponuðeno pomoæi


FANTOM

    Bio kod Jokera jutros registrovao Yugisu , sve pohvale za njega i ljude koji rade . I preporucujem svima da idu kod njega  [cheers]


Gašpar

Al si ga u¹minkao, ko Yugo za tehnièki  [rofl]

Che

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 26 Jul, 2018, 22:57
i za nosace kofera drkaju...samo vam kazem...skidao danas na dva motora...

Vise izgleda da ne.
Registrovao sada u subotu, sa sve nosacima i za top case i bocnim i LeoVince auspuh +
produzeni vizir, siri korman, teflon cerava i ostalo ....


Lazic

Izgleda malo splasnule tenzije...

Joker

Citat: Che poslato 08 Oktobar, 2018, 15:08
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 26 Jul, 2018, 22:57
i za nosace kofera drkaju...samo vam kazem...skidao danas na dva motora...

Vise izgleda da ne.
Registrovao sada u subotu, sa sve nosacima i za top case i bocnim i LeoVince auspuh +
produzeni vizir, siri korman, teflon cerava i ostalo ....



Ako te nisu terali da skines kofer, to nije ispravno i oni ce imati problem u slucaju kontrole. Ali ti sa tim nemas problem...

Hvala FANTOM... :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kostić

ako sam ja dobro shvatio, cilj je da selfi ¹ot bude lep auto lep motor kao iz prodavnice za tu kontrolu

Lazic

Citat: Joker poslato 09 Oktobar, 2018, 18:10
Citat: Che poslato 08 Oktobar, 2018, 15:08
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 26 Jul, 2018, 22:57
i za nosace kofera drkaju...samo vam kazem...skidao danas na dva motora...

Vise izgleda da ne.
Registrovao sada u subotu, sa sve nosacima i za top case i bocnim i LeoVince auspuh +
produzeni vizir, siri korman, teflon cerava i ostalo ....



Ako te nisu terali da skines kofer, to nije ispravno i oni ce imati problem u slucaju kontrole. Ali ti sa tim nemas problem...

Hvala FANTOM... :D
Reèe mi i Lo¹mi da sve pu¹taju sa koferom... Nego, koliki bi problem imao tehnièki u sluèaju kontrole? Ne deluje mi kao neko znaèajno ugro¾avanje bezbednosti... Al' kod nas su sva èuda moguæa...

Gavrolini

Jokeru jel ovo moze da prodje kod vas? Zmigavci su napred u heblovama, pozadi u stopaljci. Xs500 1976.




















kovac85

pomoc :D kako da prodjem tehnicki, vlasnik auta 6god u autu nikad plin nije bio ni kod mene ni predhodnog vlasnika odem ukucaju me u neku bazu i pise vozilo na tng...odem u sup-mup prelistaju dosije nigde traga od tng kazu zovi agenciju za bezbednost mi ti ne mozemo pomoci

Che

Citat: Laziæ poslato 13 Oktobar, 2018, 01:05
Nego, koliki bi problem imao tehnièki u sluèaju kontrole? Ne deluje mi kao neko znaèajno ugro¾avanje bezbednosti... Al' kod nas su sva èuda moguæa...

Koje ugrozavanje bezbednosti?  :drka:
Zbog kofera? Dozvoljeni su u saobracaju, ne vidim kakav je problem da kao takav prodje tehnicki.

Lazic

Reèe Marko da bi imali problem u sluèaju kontrole, zanima me pod ¹ta je dr¾ava podvela kofer za motor, da ne bi smeo da bude na motoru, tj koliki problem tehnièkom... Cirkus...