Glavni meni

Tehnicki pregled MARVOX

Započeo Joker, 24 Jul, 2018, 18:57

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Joker

Pa ajde da predstavim ono cime se a bavim, vec nekih 14 godina... Registracijama vozila, tehnicki pregled, kasko osiguranje, putno zdravstveno i da kazemo mogu sva vrsta osiguranja osim zivotnog. U nekima imam vise a u nekima manje iskustva... Ali glavni fokus i najveci obim posla mi je oko osiguranja motornih vozila, tehnicki pregled. Ukratko, U Surcinu, tj. na Surcinskoj petlji izmedju Surcina i Dobanovaca imam tehnicki pregled, tahograf servis i registraciju vozila. Neki znaju i bili su, neki obecavaju da ce doci na neke cevape ali ajde da malo se izreklamiram. Posto je sada aktuelna prica oko tehnickih i svih tih zajebancija, ovde mogu i odgovoriti na sva pitanja vezana za sve ono cime se bavim. Samo bez pljuvanja molim vas na trenutno stanje rada i pravila, verujte mnoge stvari vise zagorcavaju nama zivot nego vama koji registrujete auto... Nov pravilnik ima smisla ali kao i u svakom pocetku, mnoge stvari nemaju smisla i trebace vreme dok se ne iskristalise sve kako treba, a do tada jbg... Nego....

Gde smo? Do nas moze preko Surcina i Ledina a moze i preko autoputa... Najbolje je da se baci neka slika da bi se lakse videlo... Tehnicki je uz sam autoput obilaznicu tako da ne moze nikako da se promasi..




Sta nudimo?

Tehnicki pregled za putnicka i teretna vozila, autobuse, MOTOCIKLE itd...  ;D
Bazdarenje tahografa svih vrsta
Registracija bez odlaska u SUP na odlozeno placanje putem administrativne zabrane do 3 do 12 rata, na cekove do 6 rata, karticama i naravno kesom
Kod nas imate u uplatu svih racuna
U sklopu naseg kompleksaima i masinsko pranje vozila svih vrsta, parkig da kamione, restoran u kome ima mnogo dobri cevapi...  :)

U principu svasta nesto...

Sva pitanja mozete ovde da pitate ili mozete mene da cimate na mob 066/002-220 Marko...

Posto je aktelno sada oko svega ovoga, slobdno pitajte sve sto vas zanima pa cu da vidim sta moze da se pomogne vezano za ovaj deo posla.





[cheers] [cheers]
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

MIGE


Hurricane

..preporuka  [thumb_up]


Vidis, ja sam na cevape zaboravio skroz, vidimo se ovih dana imam bas neka carinjenja tamo  :D


Preporuka je za registraciju, cevape nisam probao  :D

UFF

visegodisnji zadovoljni korisnik
sve pohvale
jedna mana doduse: saobracajnu cekate oko mesec do dva dana  [rofl]

mkt

Ja ranije registrovao i sve pohvalee
Jel moze preko veze neka enduraca bez migavaca i ostalih nepotrebnih stvari da se registruje kod vas :P

Lazic

Ili sa maloo trulom sajtnom... :D

Uhh, jedu mi se æevapi...

El Jefe

Да ли је тешко бити мајка?
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


El Jefe

Па лепо каже човек, питајте све што вас интересује.
Друштво за заштиту од животиња

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Joker

U principu, teraju nas da slikamo auto. Sve sto mozemo da "sakrijemo" na slikama a ne drkamo narod, to i radimo... Pomognemo svakome koliko moze...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

ЯЭВОЛУТИОН

vidi da ti zavrsi gvozden folije sa popustom...to resava vecinu rupa na sajtnama
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF


Lazic

Joj bre... for two, za dvoje... 4(four)2, 'bem te rutava... :D :D :D



@Ime moje naopako:
Ne treba da se vidi 30cm ispod vozaèkih vrata i pozadi desni æo¹ak branika, ima neka èudna okrugla rupa, neki ljubomorni kom¹ija mi izbu¹io, mada to stvarno mo¾e da pokrije nalepnica... :D

dzimika

Naravno da moze, izlepis ceo auto :P

Lazic

Inaèe su sami rekli po¹to se ne slika broj ¹asije, neodgovorni pojedinci bi mogli da poture drugi ispravan auto... :o ;D

CBRR1

Pazite,

juce sam bio na tehnickom sa mojim autom, pogledali stakla i retrovizore, da nema neku budzenu kuku, farove i sve ostalo standardno.. Nikakvog zakeranja nije bilo...

Lazic

Tvoj auto ima 6-7 godina... :D I nema trulu sajtnu, ni led farove, ni plin bez atesta, ne svetli ti check engine... :D

CBRR1

Citat: Laziæ poslato 26 Jul, 2018, 18:39
Tvoj auto ima 6-7 godina... :D I nema trulu sajtnu, ni led farove, ni plin bez atesta, ne svetli ti check engine... :D

Pazi brate moj, ali je imao ostecenje na gumi vidljivo na bocnoj strani, takodje vidim po kraju ljudi rade i dalje tehnicki sa forom tehnicki 3 soma plus 2 preko, kako gde nemam predstavu ali rade...Srbija je ovo, trulo na sve strane...

Joker

Gledaj, sve sto moze da se izadje u susret ljudima, to se i radi ali neke stvari ne mogu bas da prolaze... Ima tehnickih koji stvarno drkaju narod za ogrebotine, sitnice koje nemaju NIAKAV uicaj na bezbednost jer ne znaju da rade... Isto ti je kao i na salterima, dodjes na jedan salter oni te vrate jer ti kao nedostaje nesto, a odes sa tim istim papirima na drugi i zavrsis...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...