Glavni meni

Tehnicki pregled MARVOX

Započeo Joker, 24 Jul, 2018, 18:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

despic

magarac - nemagarac, sa svakim udesom si najebo obrni okreni
klasican divljak

dzimika

Bas to, da li si registrovan ili ne skoro da nema veze kako je krenulo

OKi

166 evra, ko¹talo me pre neki dan,Bogatiæ  [neampojma]

UFF

pa magarac je onaj koji pravi udese :)

DebeliZmaj

mUFF ... koga bese udarila ona baba u belom onom malo autu ? ili bese kome iskrivio felnu ona klinac ? ili bese koje phonix-u slupo motor ? potseti me ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

magarac...pa jel ti rekao...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

FANTOM

    Ha ha jeste ludi  [rofl] , inace ja najbolje znam sto se tice tog neregistrovan , jer se jos cimam sa izvrsiteljima zbog sranja sa motorom koje sam napravio pre 8 god ...ovako platis harac , ako nista manje ces da najebes u slucaju sranja nego da si ne-reg.

Lazic

To samo mo¾e da se desi tebi i Despiæu... :o

Pre 5 godina sam pijan i neregistrovan napravio ¹tetu gradu(malu), bio uviðaj, nigde nisu napisali da sam bio neregistrovan, jurili su me samo za alkohol, naravno da se nikad nisam pojavio na sudu...

Posle 2 godine najnormalnije registrovao motor...

DebeliZmaj

vreme pokrenemo peticiju da se lazic sprovede sudiji i to onako sa posla ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [srednjiprst]

Apsolutno zastarelo pro¹le godine...


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

despic

Sa 20god odem da registrujem motor oni me tako mladog i lepog privedu i kazu ne moze zbog kazni...odvedu me po listing i dok ne platis sve i ne promenis adresu nema registracije.
A matorog dripca puste da registruje i jos mu zastari sve...a meni izvrsitelji zatvaraju racune po bankama
klasican divljak

Lazic


despic

Mozda ipak radis za bia-u...nadam se da si zaboravio gde se skrivam  [ninja]
klasican divljak

UFF

Citat: DebeliZmaj poslato 15 Maj, 2020, 10:27
mUFF ... koga bese udarila ona baba u belom onom malo autu ? ili bese kome iskrivio felnu ona klinac ? ili bese koje phonix-u slupo motor ? potseti me ...



majmuni svo troje, naplatio sam sva tri slucaja

neregistrovan  [dancing]

Glava Dole

Svaka tebi cast... ja ni prebivaliste nisam mogao da promenim dok se ne javim u mupu... sve regularno predao i odem da pokuim, ne vredi... iscimao se preko 5 saltera da skinem jbnu fiktivnu iako je sve zastarilo... od saltera do saltera, tata na mamu mama na tatu... na kraju dodjoh do potvrde... 4-5 kancelarija/saltera u danu :o

dzimika

Ja sam imao problem da promenim prebivaliste a nemam fiktivnu tako da to nije nista cudno

Lazic

Amateri... ;D

Pitajte druga starog i kuma mu Serbuduck-a kako se za minut re¹ava fiktivna adresa uz pomoæ moje malenkosti... :o ;D

To da ne bude da izmi¹ljam... :D

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic