Glavni meni

Tehnicki pregled MARVOX

Započeo Joker, 24 Jul, 2018, 18:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


pajche

Danas je drugi dan da ne radi izdavanje nalepnica u celoj Srbiji. Meni 14. istice vazenje tehnickog, sta ako dotle ne srede ovo za nalepnice, ja ostajem bez tehnickog ili se produzava vazenje dok ne srede sistem?

Lazic

Ni¹ta se ne produ¾ava

Gašpar

I meni istekao tehnièki tokom vanrednog stanja. Nema produ¾avanja, mora novi da se vadi.

Lazic

Ba¹ neobièno sa ovim olo¹ima...

despic

A kad se spoje sa proslim koji su uveli porez na luksuz i sa sledecim koji ca uvedu ne znam ni ja sta necemo nista ni voziti na kraju.
klasican divljak

Lazic

Koji pro¹li? Ðilas ti uveo porez na luksuz? Ili Tadiæ? Ili Ko¹tunica? ©e¹elj bato '98-me...

DebeliZmaj

Ovi su samo propustili da ukinu porez na luksuz kao i sulude cifre akciznih markica....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


despic

porez na kola preko 2000ccm uveden 98e?
klasican divljak

DebeliZmaj

kad god, svaka vlast je pricala o tome i nikako da ga ukinu
cak je picousti pre koju godinu kad su od japanaca dobilinekih 100nak vozila sa 2500cc
kukao kako to treba dici na 2500cc ..... ali nepromenise ....
al opet bi i dalje osiguranje najovise klalo sa cenom ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: despic poslato 12 Maj, 2020, 18:10
porez na kola preko 2000ccm uveden 98e?
Da da... Jo¹ se seæam Petrovog ljubimca kako poku¹ava da objasni da samo bogati voze kola preko 2000cc...

despic

Ja mislim da si nesto pomesao i da je to uvedeno onako opasno oko 2008 od jelte svetske ekonomske krize. Sto je kao bio jedan od razloga...
Eo, jos godinu dve ako vozim i reg auto premasicu cenu auta...50e mesecno samo da mi stoji u garazi. Da se ne lazemo, dao bih ja...al samo da znam za sta. Kad mi se neko prosere tipa "pa dajes za osiguranje" nabio bi mu polisu u bulju
klasican divljak

®or¾

Citat: Laziæ poslato 12 Maj, 2020, 15:33
Ni¹ta se ne produ¾ava
Sem virtuelne tuki premijerke i èmarnog kolutiæa ©izoja,Laziæ u pravu,bre.Sva ta sranja tipa porez na luksuz je progurao,najveæi sin u Srbalja,govance hercegovaèko ©e¹elj i porez na mobilne telefone se tada plaæao,jer debelo govedo ,u ¾ivotu ni¹ta nije morao da plati,sem to ne¹to malo dok je glumio,disidenta,pa se fircao kad ispusti sapun

Gašpar

Citat: DebeliZmaj poslato 12 Maj, 2020, 18:33

al opet bi i dalje osiguranje najovise klalo sa cenom ...


Ma osiguranje nije problem, da nema tog poreza. Moja Honda 2.2 2006 godi¹te, osiguranje 18-19.000, porez 34.500.


Citat: despic poslato 12 Maj, 2020, 21:14
Ja mislim da si nesto pomesao i da je to uvedeno onako opasno oko 2008 od jelte svetske ekonomske krize. Sto je kao bio jedan od razloga...
Eo, jos godinu dve ako vozim i reg auto premasicu cenu auta...50e mesecno samo da mi stoji u garazi. Da se ne lazemo, dao bih ja...al samo da znam za sta. Kad mi se neko prosere tipa "pa dajes za osiguranje" nabio bi mu polisu u bulju


Jok bre, 1998, zato ga i zovu "©e¹eljev porez".

dzimika

nema pojma Despic, on je uveo i porez na mobilni i na jos stosta sto je moglo da se podvede pod luksuz u to vreme

mkt

ja registrovao 4 maja bez problema
inace sam pajser pa registrovao greskom mesec dana ranije  [facepalm]

despic

Jebem ga usta debela nisam znao to.
Jbg ja sam mlad, 98e sam jurio starije ribe po parku...starije tipa 7 razred
klasican divljak

UFF

mkt pajser si sto si registrovao uopste
i ja sam registrovao... nikad
promenio oko 30ak motora
nek bude da je samo jedna registracija godisnje a neke sam posedovao godinama koja je to cifra total?
eto posto sam glup jer sad to sad javno priznao (tj izjavio, ne znaci da je istina  ;)) i pozvao da me navataju i napisu mi kaznu
cak i da nekog za to zabole kurac ceo, cak i da neko to pokusa, cak i da to uspe, pa cak i da sam ja prso sa mozgom i platim je, aj da izracunamo ko je tu i koliko dobar?  [rofl]

despic

Bilo jedne godine, (imao sam 19god) ubistvo u somboru, na bazenu. Recimo da je bilo 18h. Jurili crvene motore po beogradu jer je jelte ubica vozio takav i zaputio se ka bgu.
Oko 21h mozda i vise
Bio u gradu sa ekipom, dolazim do motora (dom sindikata), vidim par likova bleje, pauk, specijalci ili koji vec q sa heklerima ne secam se, par pandurskih kola...prilazim motoru najlaganije. Meni prilazi cika...dal nacelnik ili sta vec i pita da li je motor moj. Ja reko jeste. Moze neki dokument - rece gospodin. Reko nemam tek sam ga kupio nisam registrovao. Aha ok, sad ce kolega inspektor da ga poveze u stanicu a ti podji sa nama.
Ostao sam u stanici onako, bas poduze...davao izjave i tako to, znas kako to vec ide.
E i tako posle tri meseca svakodnevnog cimanja i kucanja na vrata ja dobih motor nazad sa praznim akumulatrom naravno i sav posut onim q kao za otiske sta vec.
A da ne pricam sto je izasla slika mog motora u blicu i sta sve vec ne kakav tekst a to moja keva procitala dok je mislila da sam ne znam ni ja gde vec.
Poenta price, da je bio registrovan ne bi mi se ispraznio akumulator :) i ne bi morala dva pandura da me guraju kroz majke jevrosime da ga upalim
klasican divljak