Glavni meni

Piaggio liberty 125

Započeo Blaza, 23 Jul, 2018, 18:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Blaza

Citat: K0le poslato 03 Februar, 2019, 21:03
Mo¾e biti da ti je umrEla æelija na akumulatoru.
Probaj ga zakaèiti na kablove , ako tako okrene i upali.. novi akumulator
Cekaj kako crko? Kada izmerim ima 12v+ a kada zaverglam onda padne na 5v...

Citat: Glava Dole poslato 03 Februar, 2019, 21:06
prazan akumulator, vise nego ocigledno... rekoh ti ja da sredis kurblu, da ce ti zatrebati kad tad ti ne slusas...
Pa kako pokazuje 12v kada izmerim? A kad zaverglam onda padne na 5v... A sredio bi ja kurblu da sam nasao delove za istu... Tesko je naci polumesec taj za libertija

Glava Dole

pa nema udarnu snagu, opadne cim se optereti bas zato sto je polumrtav, ima napon samo u praznom hodu... bas kako ti kole rekao, spoji na kablove i morace da kresne ;)

K0le

To ¹to je Tesla rekao
Iz nedavnog iskustva- nov akumulator, formiran na 100%, napunjen, stajao 2 meseca, na meraèu pokazuje 12 i kusur a kad 'zavergla' 4,7 . U mirovanju pokazuje da je pun, a nema snage ni da okrene.. Kaputt

Lazic

Pojedinaènim æelijama je napon kad su napunjene 2.2V, puta 6 je 13.2V... Kad pokazuje 12 znaèi da je prazan...

Blaza


Blaza

Manijaci kada kupim novi akumulator sta treba da uradim sa njime? Da li mogu odmah u motor ili je potrebno da ga napunim i kako se to radi?

UFF


El Jefe

Иди у Нинекс код Хигијенског и купи акумулатор. Они ће га и формирати, то је услов за гаранцију.
Друштво за заштиту од животиња

Blaza

Odneo u radnju akumulator je bio na 12.38 tip ga stavio na punjenje posle cetei sata se digao na 13.8 valjda motor upalio... Videcu jos kalo se ponasa akumulator pa pisem

Blaza

#149
Manijaci prodajem svoje motorce ako je neko zainteresovan. Motor je utegnut u voznji, reg je do 9 septembra, na mom imenu. Kurbla treba da se sredi. Razlog prodaje je to sto mi trebaju pare logicno.... Cena 450e fiksno.  Ako se u medjuvremenu izvucem iz dugova motor nece biti na prodaju vise...

Blaza


  Manijaci hteo bih da ocistim deklu, pa ako moze neki savet kako to da uradim efikasno... :D

Glava Dole


Blaza


jevta

Citat: Blaza poslato 24 Februar, 2019, 14:34
Manijaci prodajem svoje motorce ako je neko zainteresovan. Motor je utegnut u voznji, reg je do 9 septembra, na mom imenu. Kurbla treba da se sredi. Razlog prodaje je to sto mi trebaju pare logicno.... Cena 450e fiksno.  Ako se u medjuvremenu izvucem iz dugova motor nece biti na prodaju vise...
Daj kontakt mo¾da ima zainteresovanih