Glavni meni

Izbor motora za put

Započeo Kanarinac, 22 Jul, 2018, 22:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ninja66

Citat: Laziæ poslato 23 Jul, 2018, 18:37
Navikne se guzica i na ono jezivo sedi¹te na biciklu, pitaj Farbaèa... :D
Znam. :)
Moje ture su od 30-100km.
Najlepsi deo bicikizma je pauza.

Gavrolini

Ako ces da ga vozis kao sadasnji motor onda ti je i 650 puna kapa :)

dzimika


Kanarinac

Triuph deluje kao ozbiljna vencanica. Jbg vozim kako vozim, makar i 20 na sat...

Bio danas da vidim Zeljinog KTMa, ozbiljna sprava i za sad je favorit :D Mada nisam nista drugo gledao

dzimika

Na zalost kod nas izgleda tako, preko su jako cenjeni, znam da tiger 1050 drzi cenu jos uvek

mali_zmaj

kad bi rekao honfa cbf 1000,rekli bi da sam pristran...,samo off tu precrta¹ odmah....,i Uff bi rekao da je dosadna...,meni super...,vuèe..,ne tro¹i puno,udobna...,koferi....




poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Biker-Boy

Od egzotike, ja bi uzo Triumph, samo ne Tiger, nego Sprint ST 1050 , ili GT 1050 , motor je u svakom pogledu 20x udobniji od Yamahe R1, praznik za sve zglobove i kicmu :)

I feel the need..... the need for speed !!!

srbac

A da promeni¹ korman na R-1, malo vi¹lji, mo¾da drugi oklop da bolje ulegne vi¹li korman... nije skupo
Ljudi teraju ozbiljne kilometra¾e sa R1...


UFF

Citat: dzimika poslato 23 Jul, 2018, 20:04
Citat: mazzi poslato 23 Jul, 2018, 18:03
https://www.polovniautomobili.com/motori/12665125/triumph-tiger-explorer

:D

Vidi, nije sto volim Triumph ali ovo bih uzeo na keca da imam pare, ne bih trepnuo

pa jebi ga, zato ih i nemas, jer kad ih imas trosis bez da razmislis prvo, ma bez da trepnes  ;) think about it

Kanarinac

#50
Ne volim budzevine iskreno, pogotovo ne na takvom motoru. I opet nece biti to to, definitivno mi treba druga vrsta motora. Zeljin KTM je recimo nesto sto trazim tj takvu vrstu motora, e sad videcemo kada dodje vreme da li cu moci da se uklopim sa finansijama ili ce se ipak ici na nesto jeftinije tj drzati budzeta.
Egzotike bih preskocio definitivno,a turing def ne bih da promenim malo polozaj sedenja :)

ST je u uzem krugu sa Stromom, kao budzet varijante :)

Hohštapler

...po¹to je ganc nova afrika? 10.000+ za polovnu teneru mi malo nema smisla...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


mkt

Citat: Hoh¹tapler poslato 24 Jul, 2018, 08:33
...po¹to je ganc nova afrika? 10.000+ za polovnu teneru mi malo nema smisla...
Negde oko 13  -14 soma kod nas

Kanarinac

Sa oglasa sam uglavnom sve pregledao. Definitivno moram da provozam par motora da vidim sta i kako. Na papiru svi deluju ok

perlx

MKT prodaje trafiku, taman se uklapas u cifru.

Gavrolini

Tvoja je verovatno van budzeta :)

ninja66

Citat: Kanarinac poslato 24 Jul, 2018, 14:03
Sa oglasa sam uglavnom sve pregledao. Definitivno moram da provozam par motora da vidim sta i kako. Na papiru svi deluju ok
Sa tom kategorijom motora je problem sto na kratko probanje ne ukapiras u cemu je kvalitet.
Kad je izasao VFR Vtec probao ga po gradu i zakljucio da je go Qratz. Posle par godina ga kupio i vozio par desetina hiljada km i odusevio me. Isto i sa FJR koji sad vozim.
Jedino GS nisam vozio duze, a ortak mi davao na 7-10 dana da odem negde. Plasio sam se da mi se svidi, kako bih ga onda pljuvao.  :)

mkt

Citat: perlx poslato 24 Jul, 2018, 14:06
MKT prodaje trafiku, taman se uklapas u cifru.
Sve mozemo se dogovorimo hahaha

perlx

Citat: Gavrolini poslato 24 Jul, 2018, 14:14
Tvoja je verovatno van budzeta :)
Jbg moja je reg na doo njegova na szr :)