Glavni meni

novi tehnicki pregled za vozila....ili jebandjelje po uredbi

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 22 Jul, 2018, 22:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

despic

Kosticu, iz tvojih usta u bozije usi sto se kaze hahah, jes se mnogo nakotilo nekih boagatasa silnih. A sve seljacina do seljacine...kraj se blizi.
No da se vratimo na temo, evo ja za budjavi skuter (koji ni ne vozim prakticno) pljunuh do sad 20000 za prenos i reg... Ko da su ga na ledjima prenosili. I da se zalim? Kome? Sam sam hteo da ga registrujem ko me tero :)
Mene samo zanima je mogu da mi oduzmu vozilo i te price ako vozim nereg bez tablica, posto me ove godine nisu zaustavili ni 3 puta, verujem da mi je jednostavnije, i jeftinije da platim 3 kazne nego reg za 2.5
klasican divljak

Kostić

#641
могу да ти одузму возило ако си га украо или ако си са њим начинио неко кривично дело или ако си га купио са парама које си зарадио у криминалним активностивна али да ти одузму возило зато што га возиш нерегистровано то не би смело да се може ни у сновима мада никад се не зна какве тајне крију ти наши умови који владају ако дође до тога ја навијам за сочи рецепт ко не да на своје поштено па нек буде како бити мора

иначе није лепо да друге људе називаш погрдним именима без обзира на њихов карактер немој да си на резерви

Kostić

замисли ситуцају немаш дозволу немаш таблице идеш на пијац по леба и бакалук оно нормално не кршиш прописе ништа крими трипови и станеш на семафор и с једне стране те заскочи неки неподобан коме бело вири из носа са пиштољем у руци а са друге стране те заскочи неки обучени каже ја сам закон и обојца у глас изговоре ону судбоносну

излази напоље отимам ти ауто

има ли разлике између те двојце ?

нема

остаје ти или да се предаш или два литра стотке па нек пршти ватромет или да једноставно пустиш да ти отму па купиш опет па опет исто па тако док не умреш

Kostić

немаш дозволу и ниси регистрован је најмања опасност у саобраћају људски карактер је највећа опасност у саобраћају и у животу

шта ће да раде са тротинетима по улицама шта ће да раде са пешацима који ходају левом страном тротоара шта ће да раде са свим осталим неподобностима које вребају иза сваког ћошка?

све би ја то отимо

да је држава пријатељ народа не би страдала сиротиња али сваки рат се води на линији фронта а ту разум нема шта да тражи

тако иде живот тако је започео тако ће и да се заврши

Glava Dole

Citat: DebeliZmaj poslato 12 Jul, 2021, 11:24
dijebeticarska koma i nije za hitnu pomoc, nego trebas sam da ga vodis ... verovao ili ne ...
isto i asto ne dolaze po umirajuce . jerbo nisu palijativna nega  ...

Nisam bre ja vidovit, nikad covek nije bio dijabeticar... ovo je bila posledica neke jake upale... oni to prvog dana nisu ni proverili, napisali lezi i nece da ustane... covek koji nikad nije bio panicar a nije mogao da progovori ni rec... niti da pije niti da jede...

Poenta: nikog ne boli djoka za vas, ni drzavu, ni "struku" pa ni cika mileta na tehnickom... sve se gleda samo kroz lovu i to je jedini cilj... forsira se samo ono sto donosi lovu a zna se da ljudi moraju jer auto ili motor u 21. veku nisu luksuz vec osnovna potreba.
Strategija je: zabiberis i zakomplikujes, vracas zbog gluposti, onda zabiberis cenu i rege i tehnickog, niko za to vise i ne pita, budu srecni samo ako su uopste prosli i ne pitaju sta kosta. 7K za pola sata tehnickog je ortodoksna nebuloza.

El Jefe

Citat: Kostiæ poslato 12 Jul, 2021, 15:30
могу да ти одузму возило ако си га украо или ако си са њим начинио неко кривично дело или ако си га купио са парама које си зарадио у криминалним активностивна али да ти одузму возило зато што га возиш нерегистровано то не би смело да се може ни у сновима мада никад се не зна какве тајне крију ти наши умови који владају ако дође до тога ја навијам за сочи рецепт ко не да на своје поштено па нек буде како бити мора

иначе није лепо да друге људе називаш погрдним именима без обзира на њихов карактер немој да си на резерви
Ја сам сваки мотор купио захваљујићи криминалним активностима
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

#646
онда немој да бринеш нико неће да ти га одузме

читам шта говори онај окановић и човек лепо каже да насилничка вожња није толико опасна јер може да се казни али они без дозволе јесу јер они фактички немају дозволу па могу да им траже само паре и њима да се одузме возило као и пијанцима па толико о бринемо за безбедност а не како да се некоме најебемо мајке човек је класичан криминогени карактер и силеџија

значи нећемо да одзимамо возила насилницима али ћемо да одузимамо некоме ко је нормалан и поштује прописе ал никад није полагао па не можемо да му доделимо казнени бодић па ок

нећемо да одузимамо возило никоме је рецепт за мир без трагедија ако баш гори имамо затвор

Kostić

ја кад завладам србијом нема саобраћајне казне вози како оћеш али ко изазове удес јебо је јежа у леђа нема новац има затвор а дужина ће да зависи од тежине удеса за браник о браник 30 дана за озбиљан удес од 5 година до доживотне свако пунолетно лице имаће обавезу да положи возачко-пешачки испит са навршених 18 година о трошку државе чисто да сви знају и упознају прописе прописи ће наравно да постоје па ако имаш дозволу а убијеш пешака иде 40 година робије ако немаш иде доживотна регистрација једном на једно возило и ћао осим ако се мења град технички једном у пет година после трећег обешеног сви ће да кукају на врати нам казне немој тебе да обесимо

despic

2006 ili 2007e mi je oduzet motor na 3 meseca jer je bio neregistrovan...sumnjali su da je ucestvovao u kriminalnim radnjama, tacnije ubistvu. I dok sam ja dokazao da to nije taj motor, prodje sezona.
klasican divljak

UFF

sledeci put nemoj da ubijas sa motora nego iz auta
znam da je teze ali ustedece ti drkanje

Kostić

#650
истраживање и спречавање криминалних радњи је друга сфера отимање и малтретирање нормалног света са тим саобраћајем је иживљавање хистеричне мајке над дететом онај синдром неће благо по дупету оно но но буди добар него га изубија за све паре јер не слуша маму прља се у бари

слике и видео некада нису могли да се користе као доказ јер је сваки софтвер подложан злоупотреби данас могу да се користе што и није лоше кад је криминал у питању помогне свакако али чито сам негде неко спомиње неке беле таблице и брисање из система надзора

паметном довољно

ко има паре живи легално ко нема он је криминалац ево Ја сам најгори саобраћајни криминалац стално нешто немам кад идем на пијац немам ни посо немам ни жену

наслагали ми милион поена на Б категорију јер нисам имо А као казну за шта и сад кажу ви немате дозволу ви полажите поново ок хоћу али ако је бесплатно ја прописе познајем то сам доказао када сам положио возачки да ли сам ја дегенерик који је заборавио правила или је моја мама држава мало хистерична па ће на крају да ме убије удави баци кроз прозор јер ја нећу пет пута да радим једну исту радњу зато што је моја мама бесна

сви смо ми криминогени карктери зато смо такви зато нам је цицерон реко зато се бодемо ко је јачи ко ће коме да буде газда све је ово курац живот не вреди се нервирати него живи како мораш затвор није баук само да мир живи и да се имовина не отима из ината

DebeliZmaj

Citat: UFF poslato 13 Jul, 2021, 01:42
sledeci put nemoj da ubijas sa motora nego iz auta
znam da je teze ali ustedece ti drkanje

GTA
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Citat: UFF poslato 13 Jul, 2021, 01:42
sledeci put nemoj da ubijas sa motora nego iz auta
znam da je teze ali ustedece ti drkanje

Ovome forum treba da slu¾i...razmeni iskustava :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kostić


El Jefe

Камере нису никоме помогле, сем Дивчевој жени
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

#655
ми нисмо дивчева жена па се возимо ко козе по планини од голфа до дистрибуције и назад до куће са хеблом и гасом у руци почињу да ме нападају озбиљне психичке трауме од ове србије ухватио сам себе у размишљању да скинем пластику са репа и да носим таблицу ко сав нормалан свет испод да се не види на камери и да носим два литра супера и упаљач апарат за гашење пожара и моју омиљену виљушку с којом једем парадајз с њом идем у гроб

зашто ви кој курац кукате на те камере кад сте сви регистровани сви имате дозволе имате паре имате лагодан живот не седе вам на глави сви ти јеби ми мртву мајку усраним курцем у трулу сису кроз рупу на ковчегу сиротињску кад и ја не могу да идем пешке па морам да се довијам ви бар имате паре да купите грех ја немам ни за бензин да ми комшија кад ми устреба да одем на пијац ил завршим шта морам а ви те сезона те селфићи елеганс има се скита се ја док сам имо ја сам ћуто болео ме курац плаћо и ћуто сад ме уби ова србија уби ме намртво

despic

Citat: Kostiæ poslato 13 Jul, 2021, 07:50

ко има паре живи легално


Bez uvrede al apsolutno netacna konstatacija...da bi imao i zaradio neke ozbiljnije pare u srb, nema sanse da si legalan 100% iliti da nekog ne zajebes opasno.
klasican divljak

Kostić

кад сам рекао легално мислио сам на имате дозволе регистровани сте за то и не требају неке јаке паре довољно је да човек има пристојан посао и икакву плату кримиџимизајеб српски синдром није мој фах

DebeliZmaj

Citat: despic poslato 13 Jul, 2021, 11:47
Citat: Kostiæ poslato 13 Jul, 2021, 07:50

ко има паре живи легално


Bez uvrede al apsolutno netacna konstatacija...da bi imao i zaradio neke ozbiljnije pare u srb, nema sanse da si legalan 100% iliti da nekog ne zajebes opasno.

skroz ne tacno ... xnam ljude sa preko 20k E mesecnog prihoda, legalnog ... znam  kako stekli i kako su se razvijali i pametno ulagali u sebe ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

despic

Mhm...a znas ti sta sve ja znam...
A ovo kostic sto je rekao za pistojan posao tek nema veze sa zivotom...mozes da zivis, al ko mis
klasican divljak