Glavni meni

novi tehnicki pregled za vozila....ili jebandjelje po uredbi

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 22 Jul, 2018, 22:06

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Технички прегледи су понајбољи доказ технолошке пропасти ове земље или како смо од земље која је у Раковици правила Ролс Ројс млазне моторе дошли до тога да нам приучени ретарди доносе законе, а други исти такви приучени их тумаче.
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

исправне кочнице и светлосна сигнализација све остало је психијатрија што се тиче безбедности и наравно ви ипак и даље региструјете неко преко племенске везе неко за џепарац неко родбински етц

ово што господин интелектуалац говори знамо и ми

не доносе ретарди законе доносе их изузетно лукави људи којима ни кастро куба 59 не може ништа а приучени их тумаче тако како им је речено ни они нису ретарди

ви сте ретарди кад одете и региструјете

сурово ал истина

El Jefe

Генијално Химлер, генијално
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Kostiæ poslato 14 Maj, 2021, 16:24
исправне кочнице и светлосна сигнализација све остало је психијатрија што се тиче безбедности и наравно ви ипак и даље региструјете неко преко племенске везе неко за џепарац неко родбински етц

ово што господин интелектуалац говори знамо и ми

не доносе ретарди законе доносе их изузетно лукави људи којима ни кастро куба 59 не може ништа а приучени их тумаче тако како им је речено ни они нису ретарди

ви сте ретарди кад одете и региструјете

сурово ал истина

rece onaj ko nema para da registruje.....a i motor mu ozbiljo devastiran, mada bi ga sa ispravnim kocnica i svetlosnim grupama pustio da prodje tehnicki......truli automobili nisu za saobracaj i ako su ispravni.....
ovde je poenta da svi sve znaju i cute...vecina iz saznanja da ce tesko sta promeniti...ostaje borba don kihotova protiv vetrenjaca....poneki sanco i poneki magarac....
svojevremeno mi je jedan starac koji je ucestvovao sa pekom dapcevice u dizanju ustanka u crnoj gori pricao kako je sve pocelo...uglavnom je ustanak bio zakazan 6 jula kao i u srbiji ali se tada pojavise njih pet....a za 13 jul zakazu pljacku talijanskih magacina.,,,ubiju italijana koji je bio na strazi i pocne ustanak.....
ovde taksisti treba da se pobune i da dobiju podrsku ostalih vozaca....vlast bi brzo shvatila da nema sale....ili da vlasnici tehnickih vrate svako neispravno vozilo...dakle 95 odsto.....jako brzo bi shvatili gde su pogresili...ovako ce gomila ljudi na mufte i uz cascavanje da prodje i oni ostaju pri svome....nadam se da nisam u pravu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole

E kad smo kod registracija... 100, 30e... 130 majki im jebem !!!

Stiglo pisance za prekrsajni sud na dedino ime... proverim po broju predmeta na sajtu, vidim saobracajni prekrsaj... tek onda nista nije bilo jasno kad covek nije samostalan vec 3god... teska demencija, srcani bolesnik, znaci nigde nije isao bez nas dugo, to je sigurno.

Ispadne da ga leraju zato sto buba nije odjavljena... a rociste zakazano u velikoj plani(od smedereva skoro 50km). Ne da nemamo veze s velikom planom nego pored nje prosli samo auto putem... u velikoj plani kazu nemaju pojma zasto velika plana, zovite smederevce, oni su zaduzeni... smederevci kazu zato velika plana, nase odeljenje, tako je dodeljeno...

Letece to lepo u kantu i kraj... videli covek '35o pa aj da ga kecamo, najmanji otpor ce pruzati... APP... i onda nek mi neko samo zine da se brinu za penzionere... da iko ovde brine za icije zdravlje... da je bilo sta od strane drzavnika za opste dobro... zatvarali mi svojevremeno dedu za kog hitna pomoc nije htela da dodje... nisu dozvoljavali da mu pruzimo nuznu negu... sve to za njegovo dobro jelte... sad kecaju na drugi nacin.... nikad niko za odjavu nije rec rekao godinama unazad, ja ne znam ikoga da je za to fasovao kaznu, pa sad krenuli od najstarijih... sem toga neosnovano totalno, ako nije produzio regu tablice su nejgove... i tablice bile placene bre... kako da zloupotrebi sopstvene tablice, da mi objasni neko???

i opet... pizda li im materina da im pizda materina !!!

DebeliZmaj

Citat: Glava Dole poslato 15 Maj, 2021, 01:36
E kad smo kod registracija... 100, 30e... 130 majki im jebem !!!

Stiglo pisance za prekrsajni sud na dedino ime... proverim po broju predmeta na sajtu, vidim saobracajni prekrsaj... tek onda nista nije bilo jasno kad covek nije samostalan vec 3god... teska demencija, srcani bolesnik, znaci nigde nije isao bez nas dugo, to je sigurno.

Ispadne da ga leraju zato sto buba nije odjavljena... a rociste zakazano u velikoj plani(od smedereva skoro 50km). Ne da nemamo veze s velikom planom nego pored nje prosli samo auto putem... u velikoj plani kazu nemaju pojma zasto velika plana, zovite smederevce, oni su zaduzeni... smederevci kazu zato velika plana, nase odeljenje, tako je dodeljeno...

Letece to lepo u kantu i kraj... videli covek '35o pa aj da ga kecamo, najmanji otpor ce pruzati... APP... i onda nek mi neko samo zine da se brinu za penzionere... da iko ovde brine za icije zdravlje... da je bilo sta od strane drzavnika za opste dobro... zatvarali mi svojevremeno dedu za kog hitna pomoc nije htela da dodje... nisu dozvoljavali da mu pruzimo nuznu negu... sve to za njegovo dobro jelte... sad kecaju na drugi nacin.... nikad niko za odjavu nije rec rekao godinama unazad, ja ne znam ikoga da je za to fasovao kaznu, pa sad krenuli od najstarijih... sem toga neosnovano totalno, ako nije produzio regu tablice su nejgove... i tablice bile placene bre... kako da zloupotrebi sopstvene tablice, da mi objasni neko???

i opet... pizda li im materina da im pizda materina !!!

...ma da bacajpozive, pa ce u odsustvu ili ce ga sprovode pod strazom..
ako je prodat auto, odneses papir daje prodat ... ako jezatablicu... odes odjavis ... sa dmozes cak i da regauto clana domacinstva ako ej preko 65 godina...
mozes i odjvis .. treba tinjegova licna imoze i clan domacinstva zbog pandemije.. pitaj u sub... odjavis i odes pred sud  kazes evo deda demnetan..
ili platis kaznu da je ne uvecavaju...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

#606
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 14 Maj, 2021, 23:29
Citat: Kostiæ poslato 14 Maj, 2021, 16:24
исправне кочнице и светлосна сигнализација све остало је психијатрија што се тиче безбедности и наравно ви ипак и даље региструјете неко преко племенске везе неко за џепарац неко родбински етц

ово што господин интелектуалац говори знамо и ми

не доносе ретарди законе доносе их изузетно лукави људи којима ни кастро куба 59 не може ништа а приучени их тумаче тако како им је речено ни они нису ретарди

ви сте ретарди кад одете и региструјете

сурово ал истина

rece onaj ko nema para da registruje.....a i motor mu ozbiljo devastiran, mada bi ga sa ispravnim kocnica i svetlosnim grupama pustio da prodje tehnicki......truli automobili nisu za saobracaj i ako su ispravni.....
ovde je poenta da svi sve znaju i cute...vecina iz saznanja da ce tesko sta promeniti...ostaje borba don kihotova protiv vetrenjaca....poneki sanco i poneki magarac....
svojevremeno mi je jedan starac koji je ucestvovao sa pekom dapcevice u dizanju ustanka u crnoj gori pricao kako je sve pocelo...uglavnom je ustanak bio zakazan 6 jula kao i u srbiji ali se tada pojavise njih pet....a za 13 jul zakazu pljacku talijanskih magacina.,,,ubiju italijana koji je bio na strazi i pocne ustanak.....
ovde taksisti treba da se pobune i da dobiju podrsku ostalih vozaca....vlast bi brzo shvatila da nema sale....ili da vlasnici tehnickih vrate svako neispravno vozilo...dakle 95 odsto.....jako brzo bi shvatili gde su pogresili...ovako ce gomila ljudi na mufte i uz cascavanje da prodje i oni ostaju pri svome....nadam se da nisam u pravu.

подразумева се да труло не може да прође да лежајеви не смеју да имају луфта да трап стоји како треба да летва волана не шета итд али није у томе поента поента је у тумачењу закона на племенској основи исто причам ко и ти ја сам појединац мене боли курац за колектив заједницу племе и остале љуцке вражбине ја сам овде инкогнито

иначе могу да региструјем мотор овакав какав је али немам паре то је истина  јел твој ауто исправан иди провери па јави

погледај какви се мотори возе по свету а код нас се ломе коске и гине се колико видим са лепих исправних мотора возачи обувени ко моћни ренџери кациге од песто евра па рекох психијатрија а не техничка неисправност мотор мора да има кочнице и светлосну сигнализацију све остало је собјекат

El Jefe

Citat: Glava Dole poslato 15 Maj, 2021, 01:36
E kad smo kod registracija... 100, 30e... 130 majki im jebem !!!

Stiglo pisance za prekrsajni sud na dedino ime... proverim po broju predmeta na sajtu, vidim saobracajni prekrsaj... tek onda nista nije bilo jasno kad covek nije samostalan vec 3god... teska demencija, srcani bolesnik, znaci nigde nije isao bez nas dugo, to je sigurno.

Ispadne da ga leraju zato sto buba nije odjavljena... a rociste zakazano u velikoj plani(od smedereva skoro 50km). Ne da nemamo veze s velikom planom nego pored nje prosli samo auto putem... u velikoj plani kazu nemaju pojma zasto velika plana, zovite smederevce, oni su zaduzeni... smederevci kazu zato velika plana, nase odeljenje, tako je dodeljeno...

Letece to lepo u kantu i kraj... videli covek '35o pa aj da ga kecamo, najmanji otpor ce pruzati... APP... i onda nek mi neko samo zine da se brinu za penzionere... da iko ovde brine za icije zdravlje... da je bilo sta od strane drzavnika za opste dobro... zatvarali mi svojevremeno dedu za kog hitna pomoc nije htela da dodje... nisu dozvoljavali da mu pruzimo nuznu negu... sve to za njegovo dobro jelte... sad kecaju na drugi nacin.... nikad niko za odjavu nije rec rekao godinama unazad, ja ne znam ikoga da je za to fasovao kaznu, pa sad krenuli od najstarijih... sem toga neosnovano totalno, ako nije produzio regu tablice su nejgove... i tablice bile placene bre... kako da zloupotrebi sopstvene tablice, da mi objasni neko???

i opet... pizda li im materina da im pizda materina !!!

То сам и ја помислио кад ме ономаде са комбијем зауставише на старом путу од Плане до С. Паланке јел сам возио комби 67. Км на сат. Кажу казна, ово је насељено место. Ја гледам око нас кукурузи и неке куће у даљини, реко баш ОВО насељено место? Реко ето мене са адвокатом на суђење, па се испостави да је надлежан суд у Смедереву и ја курвањски платим и оде дневница

Или штоно реко Бокилић пандуру кад му узео паре за вожњу преко пуне, ево ти паре  за лечење их потрошио
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

рекох ја одавно да ће да дође време да ћете да будете у прекршају чим измилите нос из куће то веме је дошло и томе прекршаји служе у оваквим државама па ко има паре купиће слободу ко нема јуриће га цигани па ће да бежи у творза на сигурно тамо има и плата и посо и три оброка дневно и вас ни кастро не може да спасе трули сте у корену има томе и дуже од 30 година ако не и целих 2000

El Jefe

Слушајте колега Фидел, да ми тражимо од хер Путина парцелу у Сибиру па да ловимо сребрне лисице и гајимо кокошке и јелене
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

да вам не буде ладно чујем да је тамо зима кажу да не прија да вам не стоје моторићи по гаражама па да хајдуци немају посла немојте колега останите ту где сте али гледајте да у новчанику увек ћути неки динар да се има за у не дај боже а тамо је досадно

Glava Dole

Citat: El Jefe poslato 15 Maj, 2021, 09:27
Citat: Glava Dole poslato 15 Maj, 2021, 01:36
E kad smo kod registracija... 100, 30e... 130 majki im jebem !!!

Stiglo pisance za prekrsajni sud na dedino ime... proverim po broju predmeta na sajtu, vidim saobracajni prekrsaj... tek onda nista nije bilo jasno kad covek nije samostalan vec 3god... teska demencija, srcani bolesnik, znaci nigde nije isao bez nas dugo, to je sigurno.

Ispadne da ga leraju zato sto buba nije odjavljena... a rociste zakazano u velikoj plani(od smedereva skoro 50km). Ne da nemamo veze s velikom planom nego pored nje prosli samo auto putem... u velikoj plani kazu nemaju pojma zasto velika plana, zovite smederevce, oni su zaduzeni... smederevci kazu zato velika plana, nase odeljenje, tako je dodeljeno...

Letece to lepo u kantu i kraj... videli covek '35o pa aj da ga kecamo, najmanji otpor ce pruzati... APP... i onda nek mi neko samo zine da se brinu za penzionere... da iko ovde brine za icije zdravlje... da je bilo sta od strane drzavnika za opste dobro... zatvarali mi svojevremeno dedu za kog hitna pomoc nije htela da dodje... nisu dozvoljavali da mu pruzimo nuznu negu... sve to za njegovo dobro jelte... sad kecaju na drugi nacin.... nikad niko za odjavu nije rec rekao godinama unazad, ja ne znam ikoga da je za to fasovao kaznu, pa sad krenuli od najstarijih... sem toga neosnovano totalno, ako nije produzio regu tablice su nejgove... i tablice bile placene bre... kako da zloupotrebi sopstvene tablice, da mi objasni neko???

i opet... pizda li im materina da im pizda materina !!!

То сам и ја помислио кад ме ономаде са комбијем зауставише на старом путу од Плане до С. Паланке јел сам возио комби 67. Км на сат. Кажу казна, ово је насељено место. Ја гледам око нас кукурузи и неке куће у даљини, реко баш ОВО насељено место? Реко ето мене са адвокатом на суђење, па се испостави да је надлежан суд у Смедереву и ја курвањски платим и оде дневница

Или штоно реко Бокилић пандуру кад му узео паре за вожњу преко пуне, ево ти паре  за лечење их потрошио

Ti bio zaustavljen izmedju palanke i plane, sud u smederevu... buba parkirana bez akumulatora vec dugo na 15 minuta pesice od smederevskog suda, a dodeljeno velikoj plani.... jebe lud zbunjenog...


Citat: DebeliZmaj poslato 15 Maj, 2021, 03:56
Citat: Glava Dole poslato 15 Maj, 2021, 01:36
E kad smo kod registracija... 100, 30e... 130 majki im jebem !!!

Stiglo pisance za prekrsajni sud na dedino ime... proverim po broju predmeta na sajtu, vidim saobracajni prekrsaj... tek onda nista nije bilo jasno kad covek nije samostalan vec 3god... teska demencija, srcani bolesnik, znaci nigde nije isao bez nas dugo, to je sigurno.

Ispadne da ga leraju zato sto buba nije odjavljena... a rociste zakazano u velikoj plani(od smedereva skoro 50km). Ne da nemamo veze s velikom planom nego pored nje prosli samo auto putem... u velikoj plani kazu nemaju pojma zasto velika plana, zovite smederevce, oni su zaduzeni... smederevci kazu zato velika plana, nase odeljenje, tako je dodeljeno...

Letece to lepo u kantu i kraj... videli covek '35o pa aj da ga kecamo, najmanji otpor ce pruzati... APP... i onda nek mi neko samo zine da se brinu za penzionere... da iko ovde brine za icije zdravlje... da je bilo sta od strane drzavnika za opste dobro... zatvarali mi svojevremeno dedu za kog hitna pomoc nije htela da dodje... nisu dozvoljavali da mu pruzimo nuznu negu... sve to za njegovo dobro jelte... sad kecaju na drugi nacin.... nikad niko za odjavu nije rec rekao godinama unazad, ja ne znam ikoga da je za to fasovao kaznu, pa sad krenuli od najstarijih... sem toga neosnovano totalno, ako nije produzio regu tablice su nejgove... i tablice bile placene bre... kako da zloupotrebi sopstvene tablice, da mi objasni neko???

i opet... pizda li im materina da im pizda materina !!!

...ma da bacajpozive, pa ce u odsustvu ili ce ga sprovode pod strazom..
ako je prodat auto, odneses papir daje prodat ... ako jezatablicu... odes odjavis ... sa dmozes cak i da regauto clana domacinstva ako ej preko 65 godina...
mozes i odjvis .. treba tinjegova licna imoze i clan domacinstva zbog pandemije.. pitaj u sub... odjavis i odes pred sud  kazes evo deda demnetan..
ili platis kaznu da je ne uvecavaju...

Siguran si? Od kad je to pocelo? Pre nekih godinu ipo dana provereno nije moglo.
Presudice verovatno u odsustvu i to je to... ili da se odjavi i odnese odjavni list i papir od lekara koji imamo u veliku planu(i dalje nemam pojma sto velika plana, kad ni do radinca buba nije krocila sto godina... valjda bas zato, da se niko ne bi pojavio i presuda pala automatski)...

DebeliZmaj

odneses papire na sud, kzs ja sam mu unuk, prvi put smo cui z aovaj problem, znamo da dedane rwgiatuje i ne vozi vec godinama
on je evo senilan/mator/lud i pitas sud dal moze manja kzna i sto vise rat jr deda mala penzija itd...
usput kazes da je tesko pokjretan i ne moze da dodje a nema ni para za angazovanje advokata..
ovo jos tamo nasers eto mayor covek senila, zaboravio nije nmerno itd...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

Rociste je za mesec dana, dotle imam fore da cupam dedu krimosa... zamisli, u 86oj zaboravio da odjavi a oni ceprkali po sistemu... da je bar bila u saobracaju il nesto nego bas nista...

Bice na kraju odjavni list i nalaz... uz njegovu licnu i to je to...

DebeliZmaj

pa da..
vidi jos ako imasneke lekarke nalaze da sje nepokretan ili nesto
onako dodji sa debelom kupusijanom od papira
a ponesi i dedinneki cek za penziju da dokazes da je ubogi penzos

ako ne, pitaj makar na rate dal moze i dal moze da ne privode dedu, bolesno srce itd...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

Kostiæu po¹to ne ¾eli¹,ili nema¹ para da registruje¹,pa se tu proserava¹ da to ne treba,da izvine¹,sutra  se zabije¹ u neèije auto,a motor ti neosiguran,i neispravan vjerovatno,ko æe èovjeku da plati ¹tetu!!? Ti jel?!? A i to tvoje da se kacige i oprema ne trebaju nositi,¹ta ti ¾eli¹ postiæi??? Da neki zaludni klinac proèita ovo i pogine kad bubne glavom o asfalt!! Ajd molim te!! Prilagoðava¹ situaciju,komentare,politiku i sve ostalo svome stanju stvari!! Mislim shvatam ja da si ti moderni Robinzon Kruso,i boem ili ¹ta god veæ..,ali ga ne kenjaj i ne uèi ljude pogre¹nome!! 
Da je preseravanje na tehnièkom jeste preseravanje,to znamo,da su registracije i osiguranja preskupa i to znamo!! Ali brate kad èovjek koji ima pun d¾ep ke¹a napravi sranje,i onda nadoknadi ¹tetu èovjeku,pa boli me me dupe,kad neko ne nosi kacigu pa od sebe nepravi invalida,i to me boli dupe,al kad neko sere da je to ispravno,e za to bih ga barem æorkirao!!  Mislim nisi ti ni glup ni lud,ali ga kenja¹ za petoricu.. Ima¹ dovoljno godina,a i previ¹e iskustva,padova i kiloetara u guzici,trebao bi da prièa¹ malo suvislije i pametnije!!
jin-jang

Kostić

#616
момче смањи апострофе делује као да вриштиш и мани се мог вероватно неисправног мотора и иди на бјб па учи клинце како се дуго живи мани се маторе будале и не брини о томе ко ће да плати штету ако је ја некоме начиним о томе ћу ја да бринем

цела моја фамилија возила моторе без кациге и не само моји сви ваши су одрасли без кациге и сад си ти паметан дечко па би да ћоркираш тебе бих ја у затвор за прекорачење брзине у насељеном месту ти си бре опасност по децу и нараштај у творза бих ја тебе


е шалим се момче кип калм енд би квајот пази на радар

Kostić

неко написо да је пао пандур са мотора и лик коментарише трип боли га дупе стигла га карма ено саранише живог човека него да ли бисте ви стали да помогнете ако испред вас падне пандур са мотора или ако се слупа са аутом или уопште ако је пандур у питању ја бих стао помого би му да се искобеља сачеко хитну ако затреба и побего пре него ми он или његови другари наброје прекршаје на мом неисправном нелегалном пропалом девастираном мотору а и фулл сам аутсајд чист криминал бангстер а ни глава ми није ба ш у винклу плашим се да ми не искочи да прегазим некога ил да му одвалим огледало јебемгаууста кад ми излети на сајму па побегнем ко пичка са таблом на сакриј : - )

ено расте хроника на бјбу кациге на главу обавезно лебвамјебем и пун гас него професор влада да унесе у закон да кациге испод песто евра не чувају главу

Glava Dole

Citat: mali_zmaj poslato 17 Maj, 2021, 17:28
Kostiæu po¹to ne ¾eli¹,ili nema¹ para da registruje¹,pa se tu proserava¹ da to ne treba,da izvine¹,sutra  se zabije¹ u neèije auto,a motor ti neosiguran,i neispravan vjerovatno,ko æe èovjeku da plati ¹tetu!!? Ti jel?!? A i to tvoje da se kacige i oprema ne trebaju nositi,¹ta ti ¾eli¹ postiæi??? Da neki zaludni klinac proèita ovo i pogine kad bubne glavom o asfalt!! Ajd molim te!! Prilagoðava¹ situaciju,komentare,politiku i sve ostalo svome stanju stvari!! Mislim shvatam ja da si ti moderni Robinzon Kruso,i boem ili ¹ta god veæ..,ali ga ne kenjaj i ne uèi ljude pogre¹nome!! 
Da je preseravanje na tehnièkom jeste preseravanje,to znamo,da su registracije i osiguranja preskupa i to znamo!! Ali brate kad èovjek koji ima pun d¾ep ke¹a napravi sranje,i onda nadoknadi ¹tetu èovjeku,pa boli me me dupe,kad neko ne nosi kacigu pa od sebe nepravi invalida,i to me boli dupe,al kad neko sere da je to ispravno,e za to bih ga barem æorkirao!!  Mislim nisi ti ni glup ni lud,ali ga kenja¹ za petoricu.. Ima¹ dovoljno godina,a i previ¹e iskustva,padova i kiloetara u guzici,trebao bi da prièa¹ malo suvislije i pametnije!!


Nisi svestan koliko gresis. Pazi, sad sam registrovan, da udje u zapisnik... ALI... osiguranje za punta od 850kg npr mi je 8000, za yamahu 12000... jel veca sansa da se veca steta napravi s 200kg ili sa 850kg?

Onda... ako si ista pio i mrvicu si preko dozvoljenog... isto ti je kao da nemas osiguranje, oni njemu isplate ukoliko si kriv a tebe posle leraju i jure za novac.

Ukoliko nemas osiguranje, trecem licu stetu pokriva garantni fond a takodje tebe jure za lovu.

Jel vidis neku razliku izmedju te dve situacije? Ja vala jok.

Kog djavola placam osiguranje ako moram licno da pokrivam posle dve rakijce ako se ne sto ne daj Boze desi? Da mi objasni neko?

Al jbg jes milina kad pored pandura prodjes s tablicom, normalno i lezerno... nisi pio, papiri tu i boli te q...
(da se ogradim unapred, ne promovisem alkohol i voznju, loshmi to vise ne mesa... il pice i taxi il motor i sokic... al to za sta se oni hvataju da ne ide iz budzeta osiguranja koje se masno placa bas nema smisla)

mali_zmaj

Prvo Kole ¹to se mene tièe skini se gol,i vozi 300km/h jebe mi se,na BJB u sam povremeno,to ne¹to i ne krijem. Ne nerviram se,po pitanju tebe uop¹te,vi¹e se èudim..
©ta god da kenja¹,svako normalan zna da je to ¹to ka¾e¹ nenormalno. Live long end prosper.

©to se tièe registrovanja i osiguranja,zna se da je to legalno zelena¹enje,sa dozvolom dr¾ave,i nema veze sa pameæu.. I meni nije jasno da mi je skuplja registracija za motor,no za auto.  Ali eto...,ko neæe ne mora..


poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang