Glavni meni

novi tehnicki pregled za vozila....ili jebandjelje po uredbi

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 22 Jul, 2018, 22:06

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

castor

It's the ride that matters, not the bike…

UFF


El Jefe

Срби су свемирски народ. Србија до Сатурна.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


mkt

Kakva je situacija sto se tice migavaca
Jel moraju fabricki ili mogu neki drugi, ne znam da li gledaju i te stvari

dzimika


ЯЭВОЛУТИОН

migavci treba da budu originalni ali negde prolaze bilo kakvi
felne moraju da budu tacno propisanih dienzija ali negde prolaze bilo kakve
svetlosne grupe moraju biti originalne ali prolazi negde i led a bogami i xenon
stakla ne smeju biti zatamnjana osim ako imas atest ali ako je na atestu 10 odsto a realno 90 odsto to prolazi

i tako ...treba svasta nesto ali i ne mora...zapravo kao i do sada jebe lud zbunjenog.....

i nije mi jasno koja je razlika izmedju zmigavca koji nije orginalan a lici na originalan i onog koji ne lici....nije mi jasno zasto na kolima moze zadnji lonac iz guncata a ne moze akrapovic...i zato dodatna oprema koja u celoj evropi moze ovde ne moze i otkud to da ti treba saglasnost proizvodjaca za svaku izmenu na vozilu iako nisi irma i radis samo jedan primerak....i zasto tehnicki pregledi ne vrate svaki prolkleti auto u narednjih par meseci jer nijedan polovan ne oispunjava sve ono sto oni traze....i mislim da mi treba da podrzimo tehnicke proglede i da se najebemo majke onima iz agencije za bezobrazluk.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt

u visnjickoj na teh. pregledu moze rolbar al ne moze kofer i akrap, moze led al da castis momke hiljadarku
Bas ko sto kazes, jebe lud zbunjenog

DebeliZmaj

naravno sve te ``dodatne opcije`` daju pravo saobracajnoj posle pravo da te poslaje na vanredni
gde padas tuprednjima i skidju ti tablice... mogu...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

pa onda mogiu da se zavuku pod kola i da konstatuju izduvni lonac od vlajkovica i da iskljuce voilo iz saobracaja...ali to ne rade....ni tehnicki to ne rade...bitno je da imas neki lonac....e za motore mora da bude sa homologacijijom ugradjen u ovlascenom sevisu....i zmigavci na kolima i farovi mogu da budu LAMPA ali za motor mora original.....moze i lampa ali da lici na orginal....

zmaje...pricamo o primeni zakona koji je glup...ali oni koji ga primenjuju u strahu od jos glupljih kontrolora na tehnickom ne pustaju sasvim normalne stvari....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Maj, 2021, 21:10
migavci treba da budu originalni ali negde prolaze bilo kakvi
felne moraju da budu tacno propisanih dienzija ali negde prolaze bilo kakve
svetlosne grupe moraju biti originalne ali prolazi negde i led a bogami i xenon
stakla ne smeju biti zatamnjana osim ako imas atest ali ako je na atestu 10 odsto a realno 90 odsto to prolazi

i tako ...treba svasta nesto ali i ne mora...zapravo kao i do sada jebe lud zbunjenog.....

i nije mi jasno koja je razlika izmedju zmigavca koji nije orginalan a lici na originalan i onog koji ne lici....nije mi jasno zasto na kolima moze zadnji lonac iz guncata a ne moze akrapovic...i zato dodatna oprema koja u celoj evropi moze ovde ne moze i otkud to da ti treba saglasnost proizvodjaca za svaku izmenu na vozilu iako nisi irma i radis samo jedan primerak....i zasto tehnicki pregledi ne vrate svaki prolkleti auto u narednjih par meseci jer nijedan polovan ne oispunjava sve ono sto oni traze....i mislim da mi treba da podrzimo tehnicke proglede i da se najebemo majke onima iz agencije za bezobrazluk.....

ni meni... mogu da budu i od fapa na motoru ih ne koristim jednostavno, a u autu DA po difoltu... na motoru im ne vidim svrhu :D

monsterbnt

Nova glupost.... Ocu su za land rover odbili tehnicki jer NEMA KOCKASTU ZADNJU TABLICU a po katalogu kaze da je na njemu kockasta tablica..... Do sad nije bilo tih problema, vozi ga 20 godina sa normalnom tablicom, sad mora da stavi kockastu pozadi koja se naravno tretira ko posebna tablica i kosta 90.000....
Smrt SVIMA!!!!

UFF

 [rofl]

ali valjda bar moze da se izdrkava i da bira ime/broj

DebeliZmaj

Citat: UFF poslato 13 Maj, 2021, 18:49
[rofl]

ali valjda bar moze da se izdrkava i da bira ime/broj

nope
Posebna zadnja tablica za te¹ke èetvorocikle odnosno putnièka vozila (komad) - 2193 RSD
   
ako hoce onupo zelji to je 8xxxx din.. same tablice .. ali ne i svake god za rg, ...
svakako ako ghoces specijalne tablice, personalizovane, mora prvo da ti ej reg auto pa se
onda te tablice traze molbom, pa kad naprave stavjas ih, ali svakako auo mora da je pre toga reg ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

педесдевете цела куба стала пао систем дошо кастро ал ви нисте кубанци ви сте срби увек ће неко да оде и да регистује јебеш карактер овце га немају

тај што је одбио ауто због облика таблице треба да иде у затвор ми нисмо енглези ако се води том политиком ниједна алфа неће да буде регистрована јер на њу иде мала таблица напред итд

sasa ns 1

kod nas je princip otmi i be¾i da te  ne uvate-Pre neki dan do¹o invalid koji ima to napismeno u po¹tu.Ceo red od pedeset penzionera koji èekaju 3000 din¾i od vakcinacije  odma dreknu .kao ¹ta hoæe invalid mi smo svi invalidi.
Da neki rokne dole niko ga ne bi ni pogledo svi bi rekli u sebi da je to dobro bar jedan manje u redu.Celo dru¹tvo nam jje zasnovano na ogrom strahu koji svi re¹avaju agresijom i svakog bole kurac za nog drugog pa je otimaèina op¹ta.Dodu¹e nisu ba¹   svi ali skoro svi.

El Jefe

Мој комшија иде на штакама само када чека по редовима
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

#598
не може технички преглед да одјебе возило коме је закон дао таблицу није човек сам штампао а није ни афтермаркет испада да технички не признаје љермонтову нико у овој земљи не треба да региструје па да видимо ефекат техники прегледи су се много прокурчили не ваља то тако а први јул је близу ако се усвоји емисија многи ће да ваљају бурек на пијаци а пола србије хтело не хтело биће куба 59

давно су они почели са цицероном 2013 су донели закон да картон за плин важи пет година и то је ок али они картони који су издати на десет година десет година морају да важе не може е сад не важи а возила која ваде нов картон добију на пет и то би требало да буде по закону међутим агенција и мурија су пребацивали лоптицу ко да играју стони тенис а судије су скинуте таблице гурали у вијоку да застаре не може држава да ти да и наплати па да каже пуј пике не важи добро србија може али

цицерон или куба 59 су на вратима