Glavni meni

novi tehnicki pregled za vozila....ili jebandjelje po uredbi

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 22 Jul, 2018, 22:06

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: bogdan poslato 13 Jun, 2020, 18:55
istina je ovo sto rece REV , jedan kod mene nije hteo da plati pa ga zatvoroili  a drugog naterali na nepotrebne troskovi  i nece raditi par meseci , brzinski sam spakovao jednu CZ-250 da prodje slikanje i juce dobio tablicu , jer kad prodju izbori bice murije na svakom koraku , da se povrate pare
Na svu sreæu neæe izbori uskoro...


Citat: DebeliZmaj poslato 13 Jun, 2020, 18:47
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 Jun, 2020, 16:16
ako ni stvoji rotitelji kao i njihovi roditelji nisu dobili od drzave stan onda si i ti jedna redak slucaj...bar za zitelje beograda....

moji roditelji nisu,njihovi roditelji kao vojna lica jesu, sve novo gradnja, nista usli u tudje :)

Petre, da li se pravi¹ lud ili jesi? Poka¾i mi tvoje pretke u Beogradu pre 45-te...

dzimika

Citat: bogdan poslato 13 Jun, 2020, 18:55
istina je ovo sto rece REV , jedan kod mene nije hteo da plati pa ga zatvoroili  a drugog naterali na nepotrebne troskovi  i nece raditi par meseci , brzinski sam spakovao jednu CZ-250 da prodje slikanje i juce dobio tablicu , jer kad prodju izbori bice murije na svakom koraku , da se povrate pare

Vec je murje svuda po gradu i kontrolisu motore vec nedelju ili dve, licno video u par navrata po gradu
gledaju na svaki moguci nacin da povrate pare koje su dali

Glava Dole

oooo da, razmileli se samo tako, vise nego ikad...

bogdan

interesantno u mom kraju ih primetno nema ( saobracajaca) ali posle izbora se vracaju na staro garant , lokalni su u redu  ali dolaze iz okolnih mesta  i  onda nema pardona

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: DebeliZmaj poslato 13 Jun, 2020, 18:47
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 Jun, 2020, 16:16
ako ni stvoji rotitelji kao i njihovi roditelji nisu dobili od drzave stan onda si i ti jedna redak slucaj...bar za zitelje beograda....

moji roditelji nisu,njihovi roditelji kao vojna lica jesu, sve novo gradnja, nista usli u tudje :)

majstore pa ti nemas pravo glasa....vojna lica nisu zaradila te stanove...nisu ni platu zaradili a kamoli beneficije koje su koristili.....za stan od  100000 su dali 1000 ako su i toliko dali....znas deo para za taj stan je dala i moja porodica....dodjes mi neku kintu...nije velika zato sto je mnogo takvih a malo ovakvih ...
onda kukaju na komuniste i slobu isti ti koji su otkupljivali stanove....kuka i vuk draskovic a ja znam za bar dvadesetak stanova koje su otkupili njegovi clanovi i dali pnomocje njegovoj advokatici da ih proda.....eno je dana draskovic neko mudo u srbiji....

znam ja da nema pravde ali ako nema sramote onda je zivot ono na pinku...realiti sa dronfuljama i mamlazima koji se jebu i blamiraju za pare....a mediji ih ne nazivaju dostojnim imenom....pa mia kalifa i lisa ann su moralnije od njih....one bar nesto glume....ovi su zaista takvi...jos i gori.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

тек сад иде лепо време док је била изолација и док су прошле кише како је вама сјебана сезона тако је и њима сјебана сезона па сад ви у лето они у лето па колико скупе скупе да поврате тих сто евра мада ће повратак тих сто евра да се измисли другачије да буде краћи период много им времена треба кроз те саобраћајне казне интересантно је што не опраштају ако не упалиш светла и за то траже пет црвених ај што за то траже пет црвених али што те натера да размишљаш о њима исто као о онима који ти отму на улици или ти кажу дођеш ми паре и сви ти облици криминала па не знаш више ко је већи криминалац онај ко треба да га спречи или онај који га чини јебига живот је суров или те поједе или га поједеш

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: Kostiæ poslato 14 Jun, 2020, 08:23
тек сад иде лепо време док је била изолација и док су прошле кише како је вама сјебана сезона тако је и њима сјебана сезона па сад ви у лето они у лето па колико скупе скупе да поврате тих сто евра мада ће повратак тих сто евра да се измисли другачије да буде краћи период много им времена треба кроз те саобраћајне казне интересантно је што не опраштају ако не упалиш светла и за то траже пет црвених ај што за то траже пет црвених али што те натера да размишљаш о њима исто као о онима који ти отму на улици или ти кажу дођеш ми паре и сви ти облици криминала па не знаш више ко је већи криминалац онај ко треба да га спречи или онај који га чини јебига живот је суров или те поједе или га поједеш
Ne palim farove danju po gradu du¾e od 7 godina od kad je tada¹nji ministar policije svinjèe na tv izjavio da nema dokaza da su neukljuèeni farovi izazvali makar jednu nesreæu... Prièam o kolima...



Citat: DebeliZmaj poslato 14 Jun, 2020, 13:06
Ko je bez greha, neka prvi baci kamen....
Omiljen izgovor najveæih gre¹nika... Dakle, ®ivanoviæi pre '45-te, Beograd... Turistièke posete se ne raèunaju...

DebeliZmaj

#508
Lazicu ...
... lapo sam napisao ... vojna lica, sluzbovlai po celoj jugi, zadesilo se da sluzbuju u Beogradu i moji su tu se upoznali dok
su studirali...
oboijica deca vojna lica, dobili stanove u novoizgrdjenim objektima, dakle nisu usli u tudji, munze kej nije nista postojalo tu,
|balkanska donji deo razorili nemaci ceo blok zgrada, prethdni stanari svi do jednog dobili stanove u novim zgradama usput dobio
i drugi deda ... dakle nisu nikog isterali pa usli :) ... posle smo se preselili iz balkanske u brace nedica u zgradu koja je sazidana 88 ili
tako nesto nov stan, isto srusene neke raspadnute kuce stanari dobili stanove . dakle nista nikome nije oteto uzeto itd...
kad je bio otkup otkupili po punoj cifri .... objasnio sam ti par puta kako sam kao klinac napravio tad za mene realne pare, a opet
sve po zakonu, samo treba procitati zakon i pravila,  i to je dobar deo otislo u otkup ..
stan gde su sad moji kupljen za kes :) ...
sebi planiram gajbu na kredit ... |
sta ti nije jasno....

mozda te zulja presuda tvom pretku lazicu za saradnju sa okupatorom ... e pa jbg ... to vec
nije u mojoj nadleznosti a ni mojih predaka ... i nemoj sad da kmeces kako bi ti zivot bio
bolji ili gori iliovo oni .... i mojima su uzeli mlinove u macvi... sume ... ceo lug .. lance zemlje ...
iako deda partizan oni rekli mora da se uzme treba drzavi... nije imao izbora....
neso sume i oranica sumi vratili .... nadam se jos da ce uskoro ... za mllin se sudimo, potrazujemo
par miliona ... po ralzicitim osnovama ako bude bice ako ne opet dobro :)
za cetri lokala po macvi, od Ribara pa Prinjavora cekam odluke ...
pa liniji babe, radmile rodjeno lovren potrazujem dobro parce zemljista u banjaluci i po ostaim
tripizdincima, dokumentacija za pozacenu kasu postoji kao i potvrda o privremenom oduzimanju
pa sad se ganjamo sa srbijom, bosnom, i tako to ..;)
podrugom dedi potrazujem 4 zgrade u Mariboru, Miloradovi preci bili imucni, iakoje on bio skojvac,
ono hardcore ... ima neka fabrika vlkna/tekstila sta vec iz Celja itd ...
i sad na sve to verovao iline imo sam i tetku u americi :) Budisava rodjeno Zivanovic ... to se nesto
\natezemo 20 godina ako ne i jave oko nekog nasledstva itd:)

tako da ne, nema potrebe da ulazim u tudje :)))

---
sad videh sta iskucah na telefonu .. mrzi me ispravljam :)
[cheers]
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Volim ja tebe debelog i bangavog, ali iz gore napisanog kao ¹to rekoh, ipak nema¹ dozvolu za Bg... :P

Kostić

опа миле зато ти волиш кад неко некоме одузима имовину хе хе боли те прошлост лазићу не палим ни ја немам ауто а на мотору држим укључена светла цео живот због себе не због закона  али ми се двоје пожалило у три дана за тих пет црвених

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 14 Jun, 2020, 14:45
Volim ja tebe debelog i bangavog, ali iz gore napisanog kao ¹to rekoh, ipak nema¹ dozvolu za Bg... :P
sori ali rodjen sam ovde :) prc ....
nego kako ono bese presuda jednom ti pretku ... za saradnju sa okupatorom i aktivnu podrsku kvinsliskom rezimu
u ime naroda osudjuje se :0)0 prc prc prc
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Da, prva generacija oslobodilaca...

Vidi Petre, za razliku od tebe ja ne la¾em, to prc prc prc da bi me "nervirao" su tvoje lièno smi¹ljene la¾i, moj deda nije saraðivao sa okupatorom niti podr¾avao kvinsli¹ki re¾im, kao oficir je ranjen u aprilskom ratu i do '45-te je tvoje hranio i oblaèio, batali me gluposti... Dakle, ®ivanoviæi u Bg pre '45-te...

DebeliZmaj

pa moram te prckam :)
ma nema ih u bgd ... zapravo ima deda po majci je studirao elektrotehniku il tako nesto u bgd neka visa skola pa u nemacku kao
najbolji djak tako nesto ...  i da ucestvovao u oslobadjanju, i bio prijatelj sa djilasom senior a kao i rankovic bili kucni prijatelji ... :)
i vijao necije bake i deke u ss i nhdk uniformama do blajburga ... a posto je govorio nemacki kao da je rodom iz bavarije kroz par
recenica je pronalazio ko su nemci a ko su skriveni hdh u nemackim uniformama ... i zamisli trebio ih ko vaske ... :)
posle general stabna skola itd... i kao general dobio stan :) ... drugi bio pukovnik, komadant kasarne :) tenkista ... :) isto dobio
stan ... ;0 i da onda se rodio ja :) i sad tebe muci sto sam ja u centru ti u periferiji ? te to zulja ? sta te zulja ? prc prc ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

#514
мој стриц је прва генерација електротехничке школе ћале друга пре рата и за време рата таква школа није постојала родила се тек пар година после рата и звала се радиотехникум па после никола тесла хе хе лаже овај змај а шта је твој деда урадио да добије чин генерала мој стриц је као мајор направио електронику на галебу и добио чин потпуковника а као мајор је био члан округлог стола еволуирао у пуковника био пилот и пред пензију је добио чин генерал мајор или укртако направио је авион твој деда је направио шта јел спашаво самарџића на неретви па генерал или се само шлихтао ко вашка по комитету :)

е змаје неки моји рођаци су доситејеви а неки су ђорђевићи бивши карађорђевићи али због твог деде су постали само ђорђевићи да не изгину а прадеда ми био коњички официр капетан краљева гарда ал ја не живим у центру живим у селу  ахахахах

ЗМАЈ ЖИВИ У ЦЕНТРУ БЕОГРАДА АХАХАХАХАХХАХАХХАХАХАХАХАХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХАААААААААААААААХААХХАХАХХХХХХХХХ

Kostić

моја тетка живи триес метара од страхиње у кругу двојке додуше у згради која је саграђена после рата стару стукли тенкисти па обрадовићи добили тај нови на име старог и шта ћемо сад  а твоја земља ланци земље јел то она земља од коња ка славији или негде у србији питам да знам и ја бих затражио имовину са чукарице отеше нам ортаци твог деде :)

DebeliZmaj

kosta ... ozna ... :) ... sta gde je ucio nemam pojima al nesto je po beogradu neku visu skolu ... bem li ga nije medj nama pa da ga pitam ...
ne nego po macvi ... pa idi trazi ... dakle prvo se dobro otreznis, pa nadjes papire, ako ih nisi prodao za dve flase rakije, pa onda lagano
advokat pa pokrenes spor ... ako moze jos uvek ... :) ...
te stanove sto su oni dobili ja nisam korisnik, niti vlasnik, tako da sam uvek za to da se oduzmu, samo ne znam kome :) ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

kole ... evo info raspitao sam se ... bila neka velka skola u beogradi , pa sad tu nesto je bilo oko elektrotehnike ...
ako te bas zanima mogu iskopam tacan naziv ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

која школа електротехнике пре рата змаје мој стриц је жив прва је генерација имам његове школске радове и неке шеме радара на лампе :) ми смо тек после рата почели на том пољу да се школујемо садашња основна тесла у раковици је била електротехничка али после рата радиотехникум је дете електротехнике у југославији :)


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell