Glavni meni

novi tehnicki pregled za vozila....ili jebandjelje po uredbi

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 22 Jul, 2018, 22:06

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Kostiæ poslato 11 Jun, 2020, 10:33
овај аља што кука а оће да ме убије ево ти шелна на зајам да региструјеш ова пролази проверено тј прошла је прошле године за ову не знам пробај





realno nece da moze....to je samo tip auspuha....treba ti e11 oznaka da je homologiran za ulicu i usput po njihovom potvrda da je ugradjen od strane ovlascenog ugradjivaca i kupljen u ovlascenoj radnji sa racunima i da je namenjen bas za tvoj tip motorcikla

ili sve to falsifikujes i onda moze...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gvozden

Sta kao treba neki racun? ...vazi..imamo negde u arhivi :D

Glava Dole

A prolazi ovo?



Jedino sto je skracen i od honde je...

Kostić

овај мој је стављан на ове моторе масовно по свету али ако не може онда ништа у француској немачкој и где оно има ових баба изледа да може неко тебе зајебава батали регистрацију буди ребел :)

ЯЭВОЛУТИОН

ja samo pricam koliko mogu da jebu a da bude u okviru onog sto je njima nalozeno....prolazi samo fabricki auspuh za bas taj motorcikl ili aftermarket sa zigom da je homologiran i racunom i potvrdom od ovlascenog servisera da je on ugradiotaj auspuh na tvoje vozilo.......
naravno da to nema nigde u svetu ali megatrend obrazovani ljudi pisu zakone kako se njima cini da to treba ne uvazavajuci ni trunku realnosti, jer predsednik je rekao da se ovde zivi ko u svajcerskoj...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

то сам и ја рекао пре неки дан желе да свет види како ми живимо добро макар сахранили сиротињу а и џокер је лепо рекао оно што је рекао змају

El Jefe

Док сви не буду возили Мерцедес као у Албанији
Друштво за заштиту од животиња

Kanarinac

Evo ja danas reg. motor sa akrapima. Prosao tehnicki sve ok. Pitam ovu drugaricu sto mi radi registraciju otkud da nisu drkali za akprape? Kaze ona, ova smena ne znam da ne smes, u popodnevnoj ne bi prosao🤣🤣🤣

mali_zmaj

ja sam uz sve nadogradnje na motoru dobio raèune,i onu TUV zajebanciju!!  sve do¹lo sa motorom!!
jin-jang

Joker

@Kanarinac, i samim tim je tehnicki u problemu kada dodje kontrola... Tebe bolu uvo, zavrsio si posao ali ova devojka sto saradjuje sa njima je stoka.
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...


DebeliZmaj

prica se da kod ustasa policija kontrolise random na ulici, imaju uredjaj za merenje dB, i na propisanix X rpm ako je preko toga
oduzimaju motor ... ludilo zezanje .....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kanarinac

Citat: Joker poslato 12 Jun, 2020, 22:27
@Kanarinac, i samim tim je tehnicki u problemu kada dodje kontrola... Tebe bolu uvo, zavrsio si posao ali ova devojka sto saradjuje sa njima je stoka.
Nije, burazer joj drzi taj tehnicki, kapiram da zna sta radi, godinama su u poslu

ЯЭВОЛУТИОН

ja se cujem sa nekim momkom sa novog bograda,,,,kaze da su posle korone zeredjali i skoro svakom tehnickom kojem gazda nije clan sns-a (daje proiloge) rebnuli po 120000 kazne...cisto da namaknu rashod od po 100 evra po glavi stanovnika....njegovom gazdi, koji je clan sns-a ali nije platio na mstu stgla kazna za cupriju....i to mu je naglaseno....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

ја сам начуо да се укидају пензије и да ће комунистима да се одузимају станови иако су откупљени прича се да се комунизам брише у свим траговима

DebeliZmaj

podrzavam oduzimanje stanova :) moji su svoj kupili u kesu pre 4 godine .. yey
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

@dz
moji roditelji nikad nisu dobili stan jer su ga kupili 1972....u rakovici 74 kvm za 150 hiljada maraka....nista od nekretnina nismo dobili, niti otkupili za smesne pare...sve j eplaceno novcem zaradjenim....zato ja ovaj grad i drzavu cenim malo vise od onih koji su od te drzave dobili pa otkupili....da je otkup bio kao kod croata, ljudi bi cenili vise svoju drzavu, ali bi politicari tesko otkupili vile za sitne novce a bogami i povece stanove na nadrkanim lokacijama....neko ce reci da je to sve bilo po vazecem zakonu, kako njima tako i svima....ali nisu svi dobili stanove.
ako ni stvoji rotitelji kao i njihovi roditelji nisu dobili od drzave stan onda si i ti jedna redak slucaj...bar za zitelje beograda....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

ово за пензије се шушка у народу ово за комунисте сам додао ко највише воли да одузма ако не комунсти изгледа да нам комшије још вуку корење чим одузимају туђу имовину нормалан човек би му рецимо реко дај коју црвену зато што правиш буку ал коју црвену не плату црвених м? не? мда

DebeliZmaj

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 Jun, 2020, 16:16
ako ni stvoji rotitelji kao i njihovi roditelji nisu dobili od drzave stan onda si i ti jedna redak slucaj...bar za zitelje beograda....

moji roditelji nisu,njihovi roditelji kao vojna lica jesu, sve novo gradnja, nista usli u tudje :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

bogdan

istina je ovo sto rece REV , jedan kod mene nije hteo da plati pa ga zatvoroili  a drugog naterali na nepotrebne troskovi  i nece raditi par meseci , brzinski sam spakovao jednu CZ-250 da prodje slikanje i juce dobio tablicu , jer kad prodju izbori bice murije na svakom koraku , da se povrate pare