Glavni meni

novi tehnicki pregled za vozila....ili jebandjelje po uredbi

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 22 Jul, 2018, 22:06

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

ово је поклон zа крушик и ганџу

Gvozden

Opusteno, to su male zezalice kad poredim sa zamenom agregata, prepisom sa ovlascenja, procenom, atestima i nezam cim jos...
Kad budem zavrsio moju Star Wars Tenere sagu ima da vam elaboriram ovde kako reg motor u Srbiji.
:D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gvozden poslato 17 Januar, 2020, 14:10
Opusteno, to su male zezalice kad poredim sa zamenom agregata, prepisom sa ovlascenja, procenom, atestima i nezam cim jos...
Kad budem zavrsio moju Star Wars Tenere sagu ima da vam elaboriram ovde kako reg motor u Srbiji.
:D
realno je sve to tvoja krivica....kupio si pogresan motor od pogresnog coveka u pogresno vreme....par godina ranije zavrsio bi ti sve za pet dana, ali ti si nasao da kupujes nekrsta u zlo vreme.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gvozden

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 18 Januar, 2020, 18:57
Citat: Gvozden poslato 17 Januar, 2020, 14:10
Opusteno, to su male zezalice kad poredim sa zamenom agregata, prepisom sa ovlascenja, procenom, atestima i nezam cim jos...
Kad budem zavrsio moju Star Wars Tenere sagu ima da vam elaboriram ovde kako reg motor u Srbiji.
:D
realno je sve to tvoja krivica....kupio si pogresan motor od pogresnog coveka u pogresno vreme....par godina ranije zavrsio bi ti sve za pet dana, ali ti si nasao da kupujes nekrsta u zlo vreme.
Znam....Petrijin venac saga.. " sve sto sam zeljela to sam i imala, sve sto sam imala, to sam i zeljela." :D  Ma da smo zivi i zdravi jebalo ih sve. Ne sekiram se vise zbog takvih gluposti. Inat, pa necu da je raskobasicim [pop], inace atar i èepovi joj ne ginu  [cheers]

Kostić

јесте ли се порадовали? лукаво лукаво осим што то иде на руку само онима који не мењају возила ко гаће и оно што следи је фина игра и сад ко хоће да прода одмах ће да тражи пренос а ја данас купим пет аута на овлашћење не платим порез препродам и мало ко ће да буде глуп да сад даје овлашћење и да брине цео живот да ли ће мурија да му набаса или неће и да губи преме правдајући се овлашћењем које узгред важи до истека лк продавца возила

ЯЭВОЛУТИОН

sta je tu problem....i treba da se prenosi odmah.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

jevta

Odem juèe na tehnièki zaka¾u mi za danas.
Danas ki¹a gadno al jebiga dogovorio.Sednem na motor odem tamo kad ono dabome ka¾u ne smeju da rade motore po ki¹i.Treba ponovo u utorak da idem.Ladno bi ih otresao ali u mi dva æo¹ka od kuæe a motor ne registrovan nema tablicu pa raèunam to mi najlak¹e.

mrle

za¹to ne mogu kada pada ki¹a?
I ¹ta rade ako u toku pregleda, poène ki¹a?


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

sasa ns 1

ja sam pre 2 nedelje 3 puta pomero zbog ki¹e u autotehnici iako je svaki put bila pogre¹na prognoza

Biker-Boy

U Subotici su pre¹li igricu, imaju autopraonicu u istom dvori¹tu sa tehnièkim pregledom, brilijantno...
I feel the need..... the need for speed !!!

ЯЭВОЛУТИОН

oni ne tenihckom igraju dodole...to je za prizivanje kise...kad kisa pada ne ameju da prizivaju kisu...objasnjeno.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Joker

Citat: mrle poslato 14 Februar, 2020, 13:13
za¹to ne mogu kada pada ki¹a?
I ¹ta rade ako u toku pregleda, poène ki¹a?

Zavisi kako se radi tehnicki. Ako se radi sa usporivacem, tj na mernoj stazi onda ne moze da se radi po kisi, jer se radi napolju i nije moguce merenje. A ako se radi na valjcima, onda ako ne moze, je verovatno licni stav radnika na tehnickom.
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

friziderdzija

pitanjce jedno...istekla mi registracija 25.3. , jel' jo¹ uvek va¾i ono ako profura¹ mesec dana po isteku mora¹ da menja¹ tablicu i saobraæajnu ili kao ¹to sam naèuo da su sad tablice trajne... mo¾' da registruje¹ npr. 5 meseci po isteku i teraj...ostaje ista tablica, nema zamene, samo registracija...
zna li ko?

Glava Dole

Koliko ja znam i dalje je na snazi ono pravilo od 60 dana. Jedino ako nisu nesto menjali zbog vanrendnog stanja

dzimika

Mislim da je na 60 dana sada, kao sto Milos napisa, produzili su ja mislim prosle ili pretprosle godine

Lazic

Od jeseni 2018-te je produ¾en rok na 2 meseca... Ako istekne, nova tablica i saobraæajna...

Joker

Nije dva meseca, vec 60 dana. Ali vanredno stanje je na snazi, nista vise ne vazi sto je vazilo. Moguce je da ce da dozvole da svima kojima je istekla vise od 60 dana u okviru vanrednog stanja ce da dozvole da ne menjaju tablice i saobracajnu, ukoliko nije bilo moguce samo produzenje registracije. E sada, uveli su da je sada moguce slanje predmeta postom u sup, pa te zovu da dodjes da potpises i preuzmes registraciju. Sve se menja iz dana u dan
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

despic

klasican divljak